0

15 ofensywnych minut miodzio :D

0

tito zmiany!!

0

poprzecxzka by byla chyba ;)

0

kurcze jakby jeszcze 1 minal :(

0

Ktos cos mowil na fabsa ???!!! HE!!!!!!???

0

Mowilem sciagac obroncow, stoperow w letnim okienku transferowym... To mamy stoperow... Z kontuzjami :/

0

Ciekawie bedzie, przejscie na 3-4-3, alves out tello in

0

naatool
Chyba pomyliles strony, podpowiem Ci: Realmadrid.pl

0

Alves zawalil totalnie, na calej linii, w defensywie wiadome, ale w ataku w ogole nie powala, gdzie te jego wymiany z messim na jeden kontakt i szukanie gry caly czas... taki jakis ospaly, chyba sie dusic zaczyna w barcelonie, mam na mysli ostatni wywiad zwiazany z przejsciem do PSG(zostawiam polotwarte drzwi) eh, dac szanse montoyi, a na pewno ja wykorzysta.

0

co alves zrobil...

0

eh.. pech , ruszac !! jazda !

0

to jest barca ktora lubie !

0

bihepi
Oby Palop mial mniej szczescia niz rok temu, a nie ;p

0

mam nadzieje tylko, ze palop nie pokaze znow takiej formy jak przed rokiem..

0

Podobnie bym zatrzymal: Masche, Pique, Alvesa, Busquetsa, Pedro i Inieste ;) Dobra VV tez... ;)

0

Podsumowujac jestem pelen podziwu dla Rayo, bo grali z naszpikowanym sprowadzonymi gwiazdami klubem, a nie widzialem, do momentu karnego, bo wtedy Rayo stracilo wiare w zwyciestwo, roznicy w grze tych zespolow i gdybym nie wiedzial, w jakich strojach gra real, to bym sie szczerze zdziwil. Brawa dla Rayo za walke, nie sprzedadza z nami latwo skory ;)
Dobranoc.
P.S. jemzupke sie udlawil zupka.

0

i jak juz cos to w Vallecas, Vallecano to nie jest miasto tylko nazwa klubu ;)

0

0:2 dla realu

0

dlaczego z barcelona zespoly nigdy nie graja otwartego futbolu? to jest przykre, ze taki real nigdy nie walczy z autobusem..

0

no i kryska dostanie w tym roku wyroznienie jakies :) - pudlo roku ;d

0

a to po meczu..

0

Oby stracili punkty, bo rayo sie nalezy bramka

0

jezeli zakonczy sie remisem, to mou nie pozostawi suchej nitki na arbitrach ;D

0

jakby rayo bylo bardziej pewne i opanowane, to mecz bylby bardzo wyrownany

0

Scorpion22
Tylko sie zgodzic. Gdyby zespoly potrafily wykorzystywac setki, to byloby conajmniej dwa razy wiecej straconych, artykul niezbyt trafiony.

0

Ja w ogole nie rozumiem tej calej otoczki wokol "sprzeczki" Messiego z Davidem... Tylko ludzie co NIGDY nie grali w pilke na wyzszym poziomie moga tego nie rozumiec.. Emocje sa wielkie, tym bardziej jesli sie chce bardzo wygrac i sie nieraz mowi za duzo slow, bo odczucia biora gore i to jasne, ze sprzeczki sa, bo presja wyniku robi swoje. Po meczu, a nieraz nawet akcje pozniej juz jest wszystko w porzadku, bo emocje troche opadna.. Sam nieraz jak gram to sie wydzieram albo inni pretensje do siebie maja lub do mnie, ale to czesc sportu, po meczu razem sie wraca i wspomina wszystkie akcje, a "sprzeczki" odchodza w zapomnienie.
Tyle w temacie.
VeB!

0

na rm.pl powinni zmienic wreszcie serwer, na szybszy i lepszy, bo ten nawet jak meczu nie ma, to nie daje rady :/

0

Cialek
Moze i nie istniaj, ale byk na pewno jednym z bohaterow tego meczu... Brame strzelil, asyste w trudnym momencie zaliczyl, a to byl moment przelomowy, i barca w tamtej chwili potrzebowala bodzca w postaci bramki.

0

Ja bym juz kontrakt z malym podpisal ;d jesli chlopak, to mam nadzieje, ze bedzie jeszcze lepszy od swojego ojca, a jak dziewczynka, to moze byc nowa Shakira!

0

Jak mowie od poczatku, ze potrzebny srodkowy obronca, to nie.. Eh, szkoda, ze zarzad Barcy nie czyta nszych komentarzy :p Na gran derbi Bartra nie da rady sie zgrac, wiec zostaje ustawienie z poprzedniego sezonu, jakim czasem musial grac Pep: Alves Masche Busi no i Alba badz adriano. Dobrze, ze songa teraz mamy to moze grac DM, eh ciezko, znow plaga kontuzji obroncow, a zarzad nic nie robi.. Puyol ma juz swoje lata i bedzie coraz czesciej, a 1 obronca na lawce, to za malo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?