Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
culeson
Bo tito ma charakter, wiekszy od Pepa, ma charyzme i to mi sie podoba w nim ;)
Mam tylko nadzieje, ze defensorzy nie beda popelniali juz tak karygodnych i banalnych bledow, bo to sie moze zle skonczyc z kontrami Spartaku...
0
Montoye zapewne, co do bartry nie jestem calkowicie przekonany ;)
0
Ponadto musze powiedziec, ze podoba mi sie praca Tito z zespole, jak w ostatnim meczu z getafe zaszokowal skladem i sie oplacilo. Robi roszady, ktorych u Pepa mi bardzo brakowalo. Pep mial ten sam schemat : 60+ min - sciaga Ville wchodzi Keita, i gral prawie caly czas jedna jedenastka. Tito cos nowego daje druzynie i to jet bardzo dobre :) Mou wczoraj tez inaczej zespol ustawil (nie ogladalem meczu tego, tylko borussie), ale z tego co czytalem, to sie oplacilo, bo real podobno cisnal caly mecz :) Wiec Tito tez cos nowego zapewne szykuje!
0
16-ta fota z alexisem miazdzy ;d
Osobiscie bym Tello na lawce posadzil, a dal szanse Deulofeu, z alexisem jeszcze nie ryzykwoac, dopiero na podmeczonych obroncow, tak na okolo 20 minut. Moj sklad: VV, Alves Masche Pique Adriano, Song Xavi Fabs, Pedro Messi Gerard
0
Jakis dobry polski kanal na sopie albo na stronce jakiejs z meczem? :)
0
karny bcy powinien dla AtM
0
Aaa dzieki ;)
0
No widac, widac :) Naprawde ciekawie sie sezon zaczal ;) A kto strzelal bramyy? Wiesz moze?
0
i kto w ogole strzelal w AtM bo wlasnie mecz wlaczylem?
0
a ktos nowy trenuje atM czy ten sam trener co rok temu? Bo calkiem inna gra :) i dobrze, liga ciekawsza, AtM Real Valencia i Sevilla ;)
0
Stawiac teraz na wychowankow, np z Granada wpuscic Bartre.. Niech sie ogrywac zacznie, jesli nie, to w zimowym okienku przydalby sie dobry stoper, chyba, ze po Masche Songa sie zrobic defensorem :p A po wczorajszym eksperymencie ze skladem, podobnie jak po guardioli, takze i po Tito mozna sie spodziewac wszystkiego :p Z Masche Pep zrobil fenomenalnego obronce, to moze czas na Songa ;)
0
swietnie dzis gra cesc
0
ławka barcelony w dzisiejszym meczu moglaby osobna druzyne walczaca o LM i La Lige stworzyc ;D
Vamos!
0
*razem
0
Patrykos
Przeczytaj news zanim komentowac bedziesz nastepnym ryzem.
Chcialbym widziec Ville od poczatku :)
0
mam nadzieje, ze sie myle, w sumie jeszcze malo czasu minelo odkad Villa juz dostal zielone swiatelko i duzo jeszcze nie gra, ale mam wrazenie, ze kontuzja mu siedzi gleboko w glowie, brakuje tej pewnosci, tej swobody jaka mial, obym sie mylil i Villa wrocil do swojej dyspozycji sprzed roku! Trzeba w niego wierzyc!
0
Pedro tylko wciska "REPLAY" ;)
0
torresowi musi byc glupio....;d
0
juhu :d ledwo wszedl i strzelil niewazne ze karny ;D brama jest ! 'd
0
dokaldnie Villa in :)
Kto czeka na argentyne? :p
0
pyrzo_barca
przyznam ze trafiules z ironia, bo nie moge sie przestac smiac wyobrazajac sobie arbeloe ze zlota pilka w rece :D;p
Ja bym zmienil zasady i zlota pilke dal panu Number Five, bo w koncu jest The Only One jak to sam o sobie powiedzial!
A na powaznie, to Iniesta to cichy bohater Barcy i La Furia Roja i do tego najlepszy gracz mundialu, to chyba oczywiste, ze zlota pilka nalezy sie jemu :)
0
xavi1990
song zle gra? to chyba inne mecze ogladamy, moze jakas powtorke arsenalu sprzed lat ogladasz?
0
Podsumowanie I polowy: poczatek myslalem, ze bedzie ciezko, ale sie rozegrali, pique myslalem, ze znow padake zagra po akcji soldado, ale teraz gra bezblednie, masche jak zwykle :) Podoba mi sie gra Adriano i Songa :) bezbledni caly czas, licze na fabsa i na alexisa, ze sie rozegraja, bo przyda ich sie forma bardzo, poza tym nareszcie widac ruch w naszej grze i chec gry, jeszcze jak iniesta wejdzie to powinno sie zrobic jeszcze ciekawiej :) do bojU! ;d
0
szkoda :( przydalby sie fabsowi messi specjalnie mu wystawil, widac ze messi pozniej sie zlapal za glowe, bo chcial zeby cesc trafil eh
0
genialny strzal :) brawo! Adriano! W komentarzach wczesniej widzialem jak ktos narzekal na adriano, czemu nie alba itd... Moze ktos zechcce sie przyznac? Kto tak mowil? :)
0
ktos ma linka do sopa to poprosze :)
0
Nie moge sie doczekac meczu Barcy z Benfica, Realu z MC i z Borussia oraz Chelsea z Juventusem :))) Podoba mi sie rozklad grup w tym roku :)
0
bartekvisca
wlasnie tez to czytalem pare razy, bo nie moglem zalapac ;D
0
Moim zdaniem zagra alba na lewej obronie, a poza tym to reszta taka sama jak w newsie :)
0
barsa
W ogole zacznij czytac cale newsy, a nie sam koniec, zanim zaczniesz komentowac.