Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sanchez... miodzio ;)
0
lordzi
poznajemy sezonowcow :D
0
darthjaag
To ci wyszlo :D
0
barcelona10barcelona
On nie musi grac na pozycji pomocnika, bardziej schodzacy skrzydlowy, jest swietny ma wielki talent i potencjal, a blaugrana wlasnie takich zawodnikow lubi, nie mowie nawet o jego atrybutach, bez powodu nie zostal wybrany zawodnikiem z mianem golden boy :) Tym bardziej teraz, Villa i Afellay odpadli niestety dlatego ja btylbym jak najbardziej za jego transferem :)
0
Ogladalem wczoraj mecz Chelsea z Man city i musze przyznac, ze oriol byl jednym z najllepszych zawodnikow na boisku, zaimponowal nie tylko mi widze, skoro juz sie takie informacje pojawiaja ;) I szczerze mowiac duzo bardzieje podoba mi sie wersja Barcelony niz chelsea ;)
0
kazdemu z was dalbym plusa, ale mi sie nie chce ;D jednakze trafiliscie w sedno, pep zniszczyl mou. a wracajac do artykulu, to messi jak najbardziej mial za duzo miejsca ;)
0
Real jest teraz w takim gazie, ze naprawde bedzie ciezko... Mam nadzieje, ze po remisie z Valencia, gdzie barca zagrala 3-4-3, Pep nie postawi na ta formacje, bo kontrataki realu nas zniszcza... I rzeczywiscie, o 22:00 oczy wszystkich fanow na swiecie zwroca sie w strone Gran Derbi.. Wszystkich, poza moimi :/ Jak mozna wesele robic w grudniu i to akurat 10 :( Ludzieee!
0
Czy ktokolwiek tu czyta artykuły?...
0
Owszem, najlepsze jest, ze oni nigdy w wywiadach nie zapominaja o kolegach z druzyny :) Niesamowity jest ten klub... jak rodzinka ;) A co do samego meczu to palce lizac... Dawno nie widzialem takiego widowiska :) swietny mecz.
0
Testimo
Ty wez zmien linie obrony, bo smiac troche sie chce ;D Jak cos to Puyol-Pique-Masche-Abi
0
Henry
Dokladnie. Chociaz w tym sezonie podoba mi sie bardzo jego gra. Jak wchodzi na boiski, gra ze spokojem i opanowaniem. I dobrze, ze Messiego broni :) Musze jednak przyznac, ze powialo pewnoscia siebie ;) i dobrze!
0
Szkoda ze Cuenci nie ma :) albo alexisa, zeby sie ogral troszke :)
0
szansa dla adriano ;p
0
Kichu
Juz dawno to mowilem, ja bym jemu dawal wiecej szans, niestety jest on trochee...dziecinny i mu slawa do glowy bije ;) Mam nadzieje, ze go utemperuja troche, bo jesgo styl gry przypomina mi styl kryŚki ;)
0
Mejdzor
Dokladnie. Ale miejmy zarazem nadzieje, ze szybko dojdzie do zdrowia, przyda sie wsparcie teraz takiego gracza jak sanchez.
0
A co do kontuzji, to mam nadzieje, ze bardzo grozna nie jest, bo jak sie przyjrzalem na powtorkach to mi to wygladalo jak zlamanie, tak mu sie w kostce noga wygiela...
0
Rumba de barca
Pewnie ta 13 u niego w nicku to wiek ;p nie przejmuj sie, sezonowcow nigdy nie zrozumiemy :(
0
Rubasz
Tylko sie zgodzic :)
0
Ziros, ogladasz ostatnie mecze barcy? Dla ciebie 3 bramki to jest wygrany mecz? Dla mnie wazniejsza jest ladna gra, pewnosc, spokoj. Tego w grze Barcy w ostatnich meczach naprawde brakuje...
0
Podsumowujac ten mecz to barca jest w kryzysie lekkim, bo dzisiaj po Sevilli, z ktora tez statycznie grali, zagrali jeszcze gorzej... nie chcialem manity ale ladnej gry... Jakby tak zagrali dzisiaj mecz z Realem, ktory wydaje sie byc w formie, to obawiam sie, ze my bysmy manite dostali... Cos nietak.. Tyle niedokladnosci i brak takiego geniuszu, blyskow nawet nie bylo. nic, gdyby nie Xavi, to kolejne pkt w plecy by byly...
0
Nie spodziewalem sie takl ladnego strzalu, moze lepiej sie mecz ulozy teraz ? :)
0
Iniesta Villa i Thiago w drugiej i jazdaaaa ;)
0
katallonczyk16
Otoz to :) Brakuje takich meczow Barcelonie, gdzie musza sie baardzo nameczyc, w koncu widzialem futbol w ich wykonaniu ;) Swietne ocenki i szczerze mowiac nie myslalem ze ocenicie tak nisko Leo, ale jednak jestem zaskoczony, nietsety ta ocena mu sie nalezala.
0
Szkoda, naprawde szkoda tego meczu :) Ale dawno nie widzialem takiej walki w meczu barcelony z obu stron :) Brakuje tego w tych meczach, nerwy do konca, oby wiecej takich meczow, gdzie barca musi wniesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci ;)
VeB!
0
Brakuje Alexisa... on by szarpnal, pedro nic nie wychodzilo wczoraj, adriano bardzo slabo, tyle strat... Sevilla zagrala genialnie w obronie, ale gdyby nie Varas, to i tak bysmy wygrali 2, moze 3:0, liga bedzie bardziej ciekawa :) I kto powie ze BBVA to liga 2 zespolow?..
0
Sszkoda, mecz zycia Varasa ;D swietny mecz, niestety zabraklo wygranej, bedie bardziej zaciety sezon ;)
dobranoc! vEb!
0
karny..... nie wytrzymam.... strzelcie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ten mecz mi przypomina mecz z Atletico chyba 2 sezony temu gdzie de gea wszystko bronil tak jak dzisiaj varas... eh swietnie w obronie gra sevilla
0
Na pewno Messi kiedys wroci do Argentyny ;)
0
Bardzo mi sie Villa podoba, o obronie nie wspomne, bo swietnie gramy w obronie, messi za bardzo chce czasem, a pedro cos dnia niestety nie ma ;) Poza tym Pilzno bardzo ladnie sobie radzi, nie spodziewalem sie po nich takiej gry.