0

sanchez... miodzio ;)

0

lordzi
poznajemy sezonowcow :D

0

darthjaag
To ci wyszlo :D

0

barcelona10barcelona
On nie musi grac na pozycji pomocnika, bardziej schodzacy skrzydlowy, jest swietny ma wielki talent i potencjal, a blaugrana wlasnie takich zawodnikow lubi, nie mowie nawet o jego atrybutach, bez powodu nie zostal wybrany zawodnikiem z mianem golden boy :) Tym bardziej teraz, Villa i Afellay odpadli niestety dlatego ja btylbym jak najbardziej za jego transferem :)

0

Ogladalem wczoraj mecz Chelsea z Man city i musze przyznac, ze oriol byl jednym z najllepszych zawodnikow na boisku, zaimponowal nie tylko mi widze, skoro juz sie takie informacje pojawiaja ;) I szczerze mowiac duzo bardzieje podoba mi sie wersja Barcelony niz chelsea ;)

0

kazdemu z was dalbym plusa, ale mi sie nie chce ;D jednakze trafiliscie w sedno, pep zniszczyl mou. a wracajac do artykulu, to messi jak najbardziej mial za duzo miejsca ;)

0

Real jest teraz w takim gazie, ze naprawde bedzie ciezko... Mam nadzieje, ze po remisie z Valencia, gdzie barca zagrala 3-4-3, Pep nie postawi na ta formacje, bo kontrataki realu nas zniszcza... I rzeczywiscie, o 22:00 oczy wszystkich fanow na swiecie zwroca sie w strone Gran Derbi.. Wszystkich, poza moimi :/ Jak mozna wesele robic w grudniu i to akurat 10 :( Ludzieee!

0

Czy ktokolwiek tu czyta artykuły?...

0

Owszem, najlepsze jest, ze oni nigdy w wywiadach nie zapominaja o kolegach z druzyny :) Niesamowity jest ten klub... jak rodzinka ;) A co do samego meczu to palce lizac... Dawno nie widzialem takiego widowiska :) swietny mecz.

0

Testimo
Ty wez zmien linie obrony, bo smiac troche sie chce ;D Jak cos to Puyol-Pique-Masche-Abi

0

Henry
Dokladnie. Chociaz w tym sezonie podoba mi sie bardzo jego gra. Jak wchodzi na boiski, gra ze spokojem i opanowaniem. I dobrze, ze Messiego broni :) Musze jednak przyznac, ze powialo pewnoscia siebie ;) i dobrze!

0

Szkoda ze Cuenci nie ma :) albo alexisa, zeby sie ogral troszke :)

0

szansa dla adriano ;p

0

Kichu

Juz dawno to mowilem, ja bym jemu dawal wiecej szans, niestety jest on trochee...dziecinny i mu slawa do glowy bije ;) Mam nadzieje, ze go utemperuja troche, bo jesgo styl gry przypomina mi styl kryŚki ;)

0

Mejdzor
Dokladnie. Ale miejmy zarazem nadzieje, ze szybko dojdzie do zdrowia, przyda sie wsparcie teraz takiego gracza jak sanchez.

0

A co do kontuzji, to mam nadzieje, ze bardzo grozna nie jest, bo jak sie przyjrzalem na powtorkach to mi to wygladalo jak zlamanie, tak mu sie w kostce noga wygiela...

0

Rumba de barca

Pewnie ta 13 u niego w nicku to wiek ;p nie przejmuj sie, sezonowcow nigdy nie zrozumiemy :(

0

Rubasz

Tylko sie zgodzic :)

0

Ziros, ogladasz ostatnie mecze barcy? Dla ciebie 3 bramki to jest wygrany mecz? Dla mnie wazniejsza jest ladna gra, pewnosc, spokoj. Tego w grze Barcy w ostatnich meczach naprawde brakuje...

0

Podsumowujac ten mecz to barca jest w kryzysie lekkim, bo dzisiaj po Sevilli, z ktora tez statycznie grali, zagrali jeszcze gorzej... nie chcialem manity ale ladnej gry... Jakby tak zagrali dzisiaj mecz z Realem, ktory wydaje sie byc w formie, to obawiam sie, ze my bysmy manite dostali... Cos nietak.. Tyle niedokladnosci i brak takiego geniuszu, blyskow nawet nie bylo. nic, gdyby nie Xavi, to kolejne pkt w plecy by byly...

0

Nie spodziewalem sie takl ladnego strzalu, moze lepiej sie mecz ulozy teraz ? :)

0

Iniesta Villa i Thiago w drugiej i jazdaaaa ;)

0

katallonczyk16

Otoz to :) Brakuje takich meczow Barcelonie, gdzie musza sie baardzo nameczyc, w koncu widzialem futbol w ich wykonaniu ;) Swietne ocenki i szczerze mowiac nie myslalem ze ocenicie tak nisko Leo, ale jednak jestem zaskoczony, nietsety ta ocena mu sie nalezala.

0

Szkoda, naprawde szkoda tego meczu :) Ale dawno nie widzialem takiej walki w meczu barcelony z obu stron :) Brakuje tego w tych meczach, nerwy do konca, oby wiecej takich meczow, gdzie barca musi wniesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci ;)
VeB!

0

Brakuje Alexisa... on by szarpnal, pedro nic nie wychodzilo wczoraj, adriano bardzo slabo, tyle strat... Sevilla zagrala genialnie w obronie, ale gdyby nie Varas, to i tak bysmy wygrali 2, moze 3:0, liga bedzie bardziej ciekawa :) I kto powie ze BBVA to liga 2 zespolow?..

0

Sszkoda, mecz zycia Varasa ;D swietny mecz, niestety zabraklo wygranej, bedie bardziej zaciety sezon ;)

dobranoc! vEb!

0

karny..... nie wytrzymam.... strzelcie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ten mecz mi przypomina mecz z Atletico chyba 2 sezony temu gdzie de gea wszystko bronil tak jak dzisiaj varas... eh swietnie w obronie gra sevilla

0

Na pewno Messi kiedys wroci do Argentyny ;)

0

Bardzo mi sie Villa podoba, o obronie nie wspomne, bo swietnie gramy w obronie, messi za bardzo chce czasem, a pedro cos dnia niestety nie ma ;) Poza tym Pilzno bardzo ladnie sobie radzi, nie spodziewalem sie po nich takiej gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?