Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mozecie mnie minusowac itd. Od 2004r kibicuje FCB i pamietam Rijkaarda. Wniosl cos nowego zdobyl trofea, byl swietnym trenerem, ostoja barcelony, az do pewnego czasu. Zdobyl tyle, ze stracil motywacje przez co i pilkarzom sie przestalo chciec wygrywac. Pozniej pojawil sie Pep, ktory na nowo odnalazl chec wygrywania wsrod pilkarzy, postawil na Xaviego, a ten wykorzystal szanse. Mysle, ze to samo sie w tej chwili dzieje z Pepem. Zdobyl tyle, ze chce czegos nowego, to jest typ kolekcjonera, swietny trener, ale nie ma mentalnosci np. Fergussona. W meczu z Chelsea ostatnim, po przerwie, bylem pewien, ze Pep cos nowego wymysli, ze barca dotrze do finalu, ale tak sie nie stalo. Nadal klepali dziesiatki podan wzdluz pola karnego, ponadto brakluje swiezosci gry, podan z pierwszej pilki, czym Pep w 1 sezonie swojej pracy zszokowal wszystkich, wygrywajac triplet. Barca musi oddychnac i Pep to widzi i dlatego chce odejsc. Jak dla mnie najlepszym kandydatem do objecia stanowiska trenera bedzie, nie kto inny jak Bielsa. Rozumie swietnie filozofie gry. Sam Llorente wypowiadal sie,ze bielsachce zeby grali jak fcb, ze jego przyjscie dodalo jakosci grze Bilbao. To jest najlepszy wybor, on wniesie swiezosc.
0
0
Ciekawy jestem co Mou powie ;p "Chciałem pocieszyc pilkarzy Barcelony" heh, na parkingu juz czekal ;p
0
Nie wierze. Tytle w temacie. Najmniej spodziewany final ligi mistrzow... Mission impossible stala sie faktem :D Bayetrn wygra :) GRATULUJE ZAGRALI GENIALNY MECZ :D
0
nie ma ;DDDD
0
bayern ! 1 :D
0
znajac tegoroczne szczescie realu to final bedzie chelsea real ;/
0
lepszy bylby final bayern chelsea bo chelsea by sie nie bronila a tak to beda same ataki realu... niech bayern strzeli i przejdize :(
0
karne :)
0
I tak dla mnie sa zwyciezcami, a co nas nie zabije, tylko nas wzmocni. Per aspera ad astra!
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce.
VeB!
0
obserwator
Nic dodac, nic ujac ;)
A teraz pytanie do "kibicow" Blaugrana: Chelsea teraz czy real madryt ? :)
0
pisalem to juz w innym newsie ale tu tez to musze azamiescic ;)
Teraz gdybac mozna itd.. ze guardoila mogl zrpobic tak czy tak, ale jednak jednej rzeczy nie rozumiem..jak mozna w meczu z realem madryt, w ktorym gra 2 najlepszy pilkarz swiata, swietnie grajacy w powietrzu glowa, nie postawic na najwyzszego defensora, do tego o dlugich nogach, ktory w meczach z realem zawsze sie spina i gra dobre spotkania... ponadto na mlodego wychowanka (tello), dla ktorego presja spotkania jest za duza? mam nadzieje ze pep wyciagnie wnioski i w meczu naprawde postawi na najmocniejsza, a do tego najbardziej doswiadczona jedenastke..
0
Teraz gdybac mozna itd.. ze guardoila mogl zrpobic tak czy tak, ale jednak jednej rzeczy nie rozumiem..jak mozna w meczu z realem madryt, w ktorym gra 2 najlepszy pilkarz swiata, swietnie grajacy w powietrzu glowa, nie postawic na najwyzszego defensora, do tego o dlugich nogach, ktory w meczach z realem zawsze sie spina i gra dobre spotkania... ponadto na mlodego wychowanka (tello), dla ktorego presja spotkania jest za duza? mam nadzieje ze pep wyciagnie wnioski i w meczu naprawde postawi na najmocniejsza, a do tego najbardziej doswiadczona jedenastke..
0
2 mecz z rzedu ze barcelona gra lepiej ( z chelsea juz w ogole swietnie grali) a przegrywa, takie zycie :) brakuje skutecznosci ostatnio, i to sie msci niestety, wierze, ze przyszly sezon nalezy do nas! poza tym do zdobycia jest jeszcze LM i wierze, ze sie podniosa! Vamos
0
dzieki temu pep przedluyzy kontrakt :) skupic sie na wtorkowym emczu a pozniej dac odpoczac 1 druzynie, najgorsze jest to ze real nic nie gral, a jedyna rzecza, ktora pozwolila im wygrac, to slaba gra barcelony i szczescie lub blad pyola jak kto woli chociaz jakby puyol dal rade wykopac to by to zrobil dzieki temu kolejny sezon bedzie bardzo ciekawy :) VAMOS, !
0
co moze realowi tez wsadzimy 5 bramek ? ... wygrana z realem nie zmieni tego ze na CN bedzie baardzo trudno rowniez strzelic brame... chelsea swietnie sie ustawiala, jezeli zagraja ultradefensywnie to niestety czarno to widze... a jezeli mu skutecznosci nie poprawimy to nei zdziwie sie jak najmniej spodziewany final czyli chelsea-bayern .. pedro niestety kompletnie bez formy.. brakuje nam villi jak taniej benzyny w polsce, ale podobnie jak z benzyny sytuacja sie niestety szybko nie poprawi... jeszcez zapomnieli wspomniec o pudle busquetsa, ktorego juz w ogole nie rozumiem co zrobil... pilkarze takiego formatu powinni ladowac bramyu pomimo tego ze nie sa napastnikami. i boli mnie tez to ze jezeli messi nie strzela to ciezko nam wygrac... a tyle sytuacji bylo, brak w tych akcjach wykonczenia messiego niestety..
0
nash
no jak to gdzie ;p przeciez wejdzie w drugiej polowie ^^ ;d
0
jak czytam niektore komenty to smiac sie chce ;d "moze affelay wejdzie w drugiej polowie" ;p a moze Villa w pierwszym ? ;>
0
dokladnie taki sklad, jaki typowalem :) najmocniejszy!
0
nie bylo reki ? przypatrz sie, ze zagral barkiem, z poczatku tez mi sie wydawalo ze reka byla, ale sie mylilem :) dobrze webb sedziuje, karnego tez nie bylo jak ribery lezal.
0
jak mozna pytac jaki nastepny mecz... ? bez jaj "kibice"...
0
Bardzo mi sie pierwszy fragment tego newsa podoba :) Sam o tym ostatnio myslalem. Wlasnie Real ma Ronaldo a Barca Messiego, i to oni sa tymi, ktorzy robia roznice :) Oczywiscie cala reszta jak di maria, marcelo czy z drugioej storny alves i iniesta sa genialni i i obydwa zespoly sa ze soba tak zgrane teraz, ze dla mnie nie ma lepszych druzyn od Realu i Barcy. Najwazniejszy jest wlasnie szacunek do odwiecznego rywala, dlatego mi sie bardzo ten artyk. podoba :)
VeB!
0
Sandu, a skad w ogole wiesz jak on wygladal... z rzezby ?...
Co do newsa to zgadzam sie z kicia ;)
0
jak ja go nie lubie...
0
zaczynaja sie strzalyrozpaczy kryski !
0
haha ladnie komentarze ruszyly :D:D
0
nie mzona nagle sie przestrawci na zupelnie inna taktyke w meczu, to trzeba trenowac na treningach...
0
requtus zaden autobus to jest najgorsza taktyka, trzeba atakowac !
0
co tam kolos jutro! do boju atletico !!
0
gooooooooooooooooool ;D:D:D