0

dlaczego zaden rywal nie gra tak przeciwko realowi?

0

laim
i jest piekny mecz, swietnie gra barca... ciezko sie gra na 11 w polu karnym... wszystko robia jakby wiecej szczescia bylo to byloby 1:2.. ale dadza rade!

0

visca el barca77
mam na sopcascie inny jezyk ale jakosc wymiata ;D oczywiscie opoznienie z minute Channel - 133668

0

borussia pewny awans mam nadzieje dzis wywalczy, jesli ajax wygra z realem, a to mozliwe, to real bd gral w lidze europejskiej ;D

0

Chcialbym, zeby Tito wiecej stawial na bartre i montoye.. Swietni wychowankowie, montoya w meczu z realem zagral bezblednie, a teraz znow na lawce siedzi.. jakby tito dawal wiecej szans montoyi i bartrze to by sie rywalizacja zrobila w obronie, co widac bylo juz w sobote jak alves wszedl - zupelnie inny zawodnik niz przed kontuzja(senny, ospaly, jakby gral od niechcenia),w sobote wsystko czyscil i swietny mecz rozegral, bo sie boi o miejsce majac za przeciwnika montoye.

0

swietny artykul ;) btw lubie nawiazania do mitologii :p

0

alexis niech strzeli :( musi cos ukluc !!

0

Swietne oceny, swietny mecz. Pierwsza druzyna, od conajmniej roku, ktora zagrala z barca otwarta pilke. Wiecej takich! :)

0

9 meczy 25pkt 29 bramek... jak tak dalej pojdzie to barca wiecej rekordow pobije :p

0

messi zaczal i skonczyl :D pedro swietnty przeglad pola, a montoya tak przytomnie i madrze zagral, ze alves by tak nie zrobil :p

0

bedzie ten mecz polski czy nie ;p

0

pedro hattrick ? :D

0

a asysta xaviego mioodzio ;D

0

pedro :D ala messi :p

0

Z tego co widze to messi rozgrywa, wiec skad ma tyle bramek? Bo potrafi grac na wszystkich pozycjach, a panie "The Only One" - jak to sam o sobie pan powiedzial - ile asyst ma pana Marsjanin? Eh.. Ten czlowiek po prostu uwielbia byc w centrum uwagi, raz na tydzien bierze jakies psychotropy przed konferencja i jedzie wiersze jakie mu przyniesie na mysl jego potylica :)
I latwiej jest byc Ronaldo w mojej ocenie :) Dostaje pile na dobieg, a ze szybkosc ma bo tego mu odmowic nie mozna, to strzela :)

0

Mowi ze klub zabrania rozmowy na temat pracy sedziow i ja szanuje, po czym wytyka blad Delgado? Hipokryta... Byl w chelsea, to mowil, ze Premierleague to najlepsza liga na swiecie.. Przejdzie do polskiej ekstraklasy, to bedzie mowil, ze to najlepsza liga swiata.. paranoja :p

0

VenoM
Trafiles w 10.. Ten artykul w ogole nie jest odzwierciedleniem wczorajszej batalii.. Owszem, pierwsze 20-25 minut nie byly porywajace w wykonaniu "crackow", ale pozniej juz zlapali swoj rytm i nabierali tempa, wrzucili kolejny bieg i to sie liczy.. Jedyne z czym sie zgodze z tego calego artykulu to to, ze rowniez chcialbym wreszcie zobaczyc messiego na skrzydle... nie zapomne jego rajdow wzdluz pola karnego, mijanie obroncow jak tyczki i strzalow w dlugi rog, ktore prawie zawsze konczyly sie efektowna brama, albo asyst, bo obroncy skupiali sie juz tylko na messim i zapominali o innych, a maja w srodku pola Xaviego Inieste i Busiego, mozna sprobowac wariantu z messim na skrzydle i Villa na szpicy!
Poza tym artykul niezbyt trafiony, bo grajac bez nominalnych stoperow, i z praktycznie bocznym pomocnikiem na srodku obrony, to cieszyc sie mozna, ze real nie wbil nam 5 bramek..
P.S
Wyobrazcie sobie obrone realu bez Pepe i Ramosa.
Vamos, a takie artykuly kasowac sie powinno.

0

A oto moje podusmowanie: W pierwszej polowie, pierwsze 20-25 minut, bardzo niepewna i slaba gra, duzo strat, jakby strach byl, a moze po prostu swietny pressing realu, ale na nasze szczescie, na pressingu dokladnym i scislym da sie grac gora 45 minut. Po pol godzinie barca zaczela nabierac wlasnego pedu i wracala na swoj tor, czgo dowodem jest oczywiscie przyspieszanie akcji, gra w "dziadka" z pilkarzami realu, wiec pierwsza polowa bardziej lezala po stronie realu. Druga polowa to jakby wlaczyli inny bieg, nie wiem, czy tito ich tak motywowac potrafi, czy wlaczyli "DNA barcy", ale jakby ionna druzyna wyszla z szatni. Zabawa sie zaczela i spychali real calkiem do obrony, chociaz z groznymi kontrami potrafili wyjsc, jak chocby ta po ktorej (nie od razu oczywiscie) padla bramka Ronaldo. Mecz oczywiscie mi sie podobal, z reszta jak wszystkie Klasyki i musze przyznac, ze Real wiedzial za co placi, a raczej za kogo, kilka lat temu. Swietny mecz, chociaz liczylem na wynik 3:2 dla Barcy, no ale trudno :) Wazne, ze dalej 8 pkt przewagi!
Ponadto chcialbym widziec duzo czesciej wystepy Montoyi, bo Alves(mowie to juz od pewnego czasu) jakby sie zaczynal troszke dusic w FCB albo jest zbyt pewny swojego miejsca w pierwszej 11 wiec taki Montoya moglby na niego wplynac motywujaco. Poza tym chce wrewszcie widziec srodek obrony Puyol-Pique, bo Adriano nie wiem co robil w ogole... Graczami meczu oczywiscie Busi, Messi, Alba, mam nadzieje ze Barca wraca na wlascie tory bo juz zaczyna grac coraz klepiej, moze wrzuca wreszcie kolejny bieg!
Vamos!!

0

Tak.. obstawiajcie 3:0, 4:0 mzoe od razu 10:0 ? W koncu to tylko slaby Real z Ikerem w bramce, dwoma (z niewielu najlepszych stoperow na swiecie) modriciem, di maria, ronaldo i jednym z najlepszych taktykowa na lawce trenerskiej.. badzcie realistami, a nie... mam nadzieje na wynik 3:2, piekna gre, emocje do konca!
Visca el barca!

0

juliancarax
Szalu nie ma? Ja widze diametralna zmiane w jego grze odkad zdobyl bramke, wreszcie zaczal szukac pojedynkow jeden na jeden, do tego swietnie dogrywa i wyklada pilki prosto do strzalow (jak np ta do messiego ktory niewiele sie pomylil). Wielki progress wczorajszy mecz, mam nadzieje, ze to powrot do optymalnej formy bo przyda nam sie stary dobry alexis ;) I wreszcie dogral mecz do konca, Tito widzial, ze to mu jest potrzebne i go nie zdjal!
Vamos Alexis!

0

matko nie...

0

W kazdej lidze sa bledy sedziowskie, nei da sie ich uniknac, ani kontrowersji, ani konsekwencji. Tak jest i to rodzi emocje, to tez powod, dlaczego sie tak pilke kocha ;) A co do tej kartki, do niczego by nie doszlo, gdyby rozjemca tego meczu, pan Lahoza, odgwizdal wczesniej ewidentny faul na Messim zaslugujacy na Żółć a nie w dalszej czesci akcji spalonego na korzyc Sevilli...

0

Amano
Dzieki, czyli jednak sie mylilem co do tego. Glownie nie moglem uwierzyc, ze bedac w barcelonie Mou mial az tak ciezko, chociaz kiedys gdzies czytalem newsa, ze naprawde go zle traktowano. No nic, dzieki za wyjasnienie :)

0

Commando
Oni maja nawet specjalne treningi jak upadac, zeby nie nabawic sie kontuzji :p To moze miec powod zatem ;D
Szkoda Thiago, dopiero co wrociul i znow opusci z 10 meczow conajmniej, a tak to Tito znow musi stawiac glownie na Xaviego inieste i Fabsa, wieksza rotacja by byla, to wiecej by sobie kazdy mogl odpoczac :/

0

Hmm.. zastanawiam sie, czy autor Looky nie zinterpretowal źle słow mou. Wg tego co pisze, to stoiczkow byl jedynym, ktory nie zyczyl smierci mou? A nie przypadkiem odwrotnie? Moge sie mylic, ale wydaje mi sie, ze Stoiczkow byl jedynym ktoremu Mou nie zyczyl smierci. Jesli mam racje to prosze o prostowanie, bo nie sadze, zeby ktokolwiek w Barcelonie zyczyl Mou smierci...

0

Messi 2 asysty to uwielbiam tak grajaca barcelone!!

0

hahahahaha nie wierrze REMONTADADAAAAAAAAAsegsgsg

0

wraca stary fabs ? :D

0

1 pkt uratowac :(

0

2:1 dla sevilli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?