Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam sie ;) Niezly pomysl, dodac odnosnik po prostu i tam umieszczac skroty meczow :)
0
No o strzal, gdy messi pu pile zagral, jeszcze w tamtym sezonie by uderzal od razu na brame, teraz poszukal podania i prawie sie bramka nie skonczylo :) zaczyna rozumiec coraz lepiej system barcy
0
Ale dziurka xD
0
gra villi mi sie podoba coraz bardziej, przestaje sepic ;)
0
Iniesta jest geniuszem, tyle w temacie
0
Licze na 4;0 ale 1;0 mnie tez zadowoli :)
0
Jakby kltos mias dobra transmisje to prosze o linki, tak na wszelki wypadek ;)
0
Skoro kazdy typuje, to pomimo tego ze racing pewnie sie bedzie caly czas bronil, typuuje 4 - 0 Villa Messi Iniesta(jesli zagra, ale mysle ze tak) i znow Messi
0
Kurcze, mialem nadzieje ze po tej przerwie reprezentacyjnej Alexis dojdzie zupelnie do siebie, niestety jeszcze trzeba czekac, chce go juz na boisku ;) A co do meczu, mysle ze latwe zwyciestwo nie bedzie, bo pewnie Racing
wyjdzie w ustawieniu 10 - 0 - 0 :(
0
0
WiernyCules
Uwazasz ze kazdy klub wypatrzy od malego pilkarza o wielkich umiejetnosciach? Nie wydaje mi sie, tym bardzierj ze watpie, by la masie interesowala 2 wloska liga..
0
Moze benitez tak powiedzial, bo widzi siebie w FCB ;) Jednak trzeba przyznac ze razacy blad .
0
Tito dostal kare, bo, niestety, poniekad prowokowal pana "Por Que", ale za to co Mourinho zrobil, to mu sie nalezy kara conajmniej 6 meczy zawieszenia... Nie rozumiem tej komisji.. tzn. jej decyzji.
0
Zgadzam sie, swietny artykul ;) Ale mysle, ze kazdy docenia tak naprawde ich gre. Racja jest, ze bez nich Barca by taka nie byla, sila ataku jest mocna linia defensywy. A co do Keity, to w zeszlym sezonie mnie bardzo irytowal...a w tym? Jak zostalo juz wspomniane w artykule jest bardzo "regularny", jest genialny w tym sezonie, i rzeczywiscie, gdy wchodzi wnosi ze sobo spokoj, wielki spokoj.
Hm.. jedyne co mi sie negatywnego rzucilo w oczy, to to, ze za wiele razy zostalo uzyte slowi "iż" ;) Ale to takie moje wlasne odczucie.
0
Heh, pierwszy raz sie ciesze z gier reprezentacyjnych :) Nie mala przerwa, a sporo kontuzji mamy w zespole i moze, poza afellayem, wszyscy zdaza wrocic do pelni sil :) Oby tylko w meczach miedzynarodowych nikt sie nowego urazu nie nabawil.
0
Maciej83
Zgadzam sie z Toba, ale jak ludzie moga pamietac rok temu mecz jak kibicuja np od wygrania LM ? Eh "slaby mecz"? Sporting na wlasnym stadionie jest bardzo wymagajacym rywalem, ale oczywiscie zagrali "slaby mecz".. Eh, Iniesta, Cesc, Alexis, ibi ... wszyscy kontuzjowani, konstruktorzy gry i bez nich barca potrafila wywiezc cenne 3 pkt, wiec mowie wszystkim dosadnie, ze ten mecz nie nalezy do slabych :)
0
Xavi10200
Dzieki wielkie :)
0
Blagam dajcie linka jakiegos :(
0
Dolaczam sie do zdania innych, za malo czerwieni, za malo kolorow blaugrana. Fajna zmiana, ale ciezko sie bedzie odzwyczaic od tamtej stronki.
0
kokodzambo
Tez zawsze na to zwracam uwage, ze spalonego nie bylo ;) Najlepsze bylo jak wisla wygrala 1:0 xD
0
W mojej ocenie zawodnikami meczu Masche i Villa choc od poczatku nie ogladalem, to nie moge stwierdzic :) Villi sie nalezalo jak kazdy mowi. Wiem ze messi strzelil 2 bramy, ale dla mnie jakis niewidoczny byl, malo ruchliwy. Wazne jednak ze bramy strzela ;)
0
ktos prosil :
kanal na sopcascie : 112093
0
No znaczy tez dzieciak, ale uczylem sie Geo troche i wlasnie mi tak w pamiec zapadlo ;D To i to oznacza jak ktos to juz wspomnial ;)
0
Ja nie moge czytac tych komentow nieraz...rozjedziemy ich itd... to samo z valencia bylo...manita itd. Ludzie kazdy przeciwnik w LM jest druzyna mocna, bo jakos do tej fazy awansowal .. Nie ma slabych przeciwnikow, tym bardziej ze takie "slabe druzyny" maja wielka motywacje i ambicje, aby wygrac z najlepszymi.. Mam nadzieje, ze 3 pkt wpadna i wierze w to, ale nie powiem, ze BATE nie ma tu nic do gadania.
0
Fajna ma ksywe El Nino . Moze troszke wiedza blysne :) jest to taka anomalia pogodowa , przez ktora w ameryce poludniowej szczegolnie wystepuje bardzo intensywne opady, i tworza sie wtedy katastrofalne powodzie ;) w sumie pasuje do niego.
0
kowal96
Stwierdzasz tak po jednym meczu ? Kazdy moze miec dobry dzien, i Mathieu go mial.
Dla mnie nastepca Erika i marzeniem moim sa albo Bale, albo Lahm (szczegolnie ten)
0
Szopke z tego robia? Nie wydaje mi sie.
Co do artykulu to baaardzo brakuje dopingu ;) Na meczach polskich zespolow, przy stadionach, ktore mieszcze ok. 25tys ludzi czyli srednio 3 razy mniej niz na camp nou(nie zawsze kazdy wpadnie na meczyk;p) slychac jest kibicow duzo bardziej. A jak ktos tu wspomnial wczesniej te 1,4 tys ludzi moze podniesc i innych kibicow, bo czasem naprawde brakuje dopingu :(
0
Skoro kolega przedstawil swoj sklad to ja tez tak zrobie ;)
VV
Dani Pique Puyol Abi
Masche
Xavi Fabregas
Messi Villa Pedro
Chcialbym zeby Villa nareszcie zagral znow na swojej nominalnej pozycji lisa pola karnego, bo tam potrafi namieszac, skrzydla mu nie leza niestety.
0
Dobrze ze wroci, rosly i zwykle swietnie zmobilizowany na mecze z takimi druzynami, a falcao wymaga szczegolnej opieki :) Mysle ze sie dobrze wywiaze ze swoich obowiazkow :) i Masche na defensywnego nareszcie obrona kompletna :)
0
Axel
Jak najbardziej sie zgadzam z Toba, zapomnialem o adriano :)