Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobre? Moim zdaniem niezbyt.. Valdes: nie mial nic do powiedzenia przy dwoch bramkach, ale dosc pewnie gral nogami i uratowal Barce przed utrata bramki stracajac pilke z nog soldado... Masche tylko 6 jak Puyol? Troche niesprawiedliwe, dla mnie zawodnik meczu, gdyby nie on Barca moglaby stracic wiecej bramek, bardzo pewny w obronie. Puyol dla mnie za wysoko, mial kilka udanych interwencji, ale to on zawalil przy 2 bramce, niepotrzebnie pobiegl do mathieu przy ktorym byl Masche, zamiast tego powinien wspomoc Abiego w srodku pola karnego i przeciac podanie.. Wiem, ze messi zagral 2 swietne asysty, ale mial tyle strat i malo walczyl w 1 polowie o pilke, dlatego bym mu znizyl na 6. Z reszta jak najbardziej sie zgadzam, moze Villa jeszcze - obnizyl bym mu ocene, bo nie mam pojecia jak napastnik tej klasy nie wykorzystuje 10000% okazji do zdobycia gola...
0
Valencia rozegrala swietny mecz :) Prawda jest ze barcelonie nie szlo, ale byl dowod na to ze La Liga nie jest 2 druzynami ;)
0
wojtek777
proste ze to nie byla wina samego wbidala, puyol niepotrzebnie pobiegl do kryjacego mathieu mascherano, aby mu pomoc, co spowodalo, ze dwoch rywali bylo niekrytych, abi nie mogl nic powiedizec przy tej bramce, ale ogolnie bardzo slaby mecz w jego wykonaniu niestety :(
Moim marzeniem teraz to Lahm lub Bale, ale Pep chyba nie przepada za Niemcami niestety, a bale moze byc za drogi :(
0
Cieszmy sie z remisu, bo Valencia byla dzisiaj swietna, duzo lepsza od nas. Taka jest prawda. Zalowac mozemy 2 niewykorzystanych setek. Messi zagral bardzo slabo, wiem, ze zaliczyl dwie piekne asysty, ale on zawsze wiecej biega, stara sie. Abi bardzo slaby mecz. Jak dla mnie zawodnikiem meczu Masche, gdyby nie on, manita moglaby byc, ale nie z naszej strony ;)
0
Bardzo ospale graja, guardiola mam nadzieje ze ich tam w przerwie "namowi" do troche zywszej gry, a co najwazniejsze mam nadzieje ze przejda na system 4-3-3
0
Zgadzam sie, swietny pomysl :) stadion dla 90k ludzi i nieraz jak sie mecze oglada to malo co tych kibicow slychac ;)
0
I jeszcze jedno - Thiago, nie thiagio ;p
0
Rowniez zwrocilem uwage na dwa bledy ;) Levante? Osasuna!
I z tego co wiem, alves gral na prawej stronie ;p
0
Juhuuu ;))) nie spiodziewalem sie ;D z levante jak w tamtym sezonie wygrali 7:2 czy cos takiego ;p
0
Nie tylko w defensywie, bardzo dobrze gra levante, zachowawczo pilke rozgrywa, madrze.
0
Ale znajac szczescie realu... :/ kurcze 20 minut wytrzymac !! ;d
0
Pierwszy koment Mou po meczu?
Ee..gralismy w dziesiatke ;p
0
Real dostaje !!!!
0
Inkk
Wg twoich wyliczen, to 6 a nie 5 ;p Z tym ze dla mnie jest on bardziej skrzydlowym, gdzie ma wieksze szanse teraz bez alexisa i iniesty, kurcze w jednym czasie 2 takich znakomitych pilkarzy nam wypadlo z gry na conajmniej miesiac... eh
0
czehoo
Zgodzic sie tylko trzeba z toba :) Swietny transfer, jeden z najlepszych defensorow, niewazne czy defensywny pomocnik czy obronca, po prostu wywiazuje sie z swoich zadan znakomicie ;)
0
cules83
Zgadzam sie w pelni z Toba :) "fani" - sezonowcy ;)
0
Brosik
Akurat Keita gra bardzo dobrze i pewnie w tym sezonie, nie rozumiem, co masz na mysli?
0
Moze moje marzenie dotyczace Barcy sie spelni :) Chcialem Neymara juz tego lata, niestety sie nie udalo. Moze teraz sie powiedzie ;)
0
taths1
To chyba myslisz o jego interwencjach sprzed kilku lat, gdy naprawde kiksy czesto mu sie zdarzaly, jednak teraz? zgadzam sie z dinaczclue VV jest teraz w tym mistrzem :) swietnie gra nogami i na przedpolu, wyrobil sie, gdyby nie to, nie dostalby powolan do kadry Hiszpanii.
0
Wolalbym Hulka, eh klauzula troszke za duza ;p
0
Swietny mecz w wykonaniu brazylii :) kurcze, na taka wlasnie czekam, ofensywna gra i Ronaldinho w calkiem niezlej formie ;) bedzie coraz lepiej mam nadzieje :) a ostatnia akcja z alvesem - miodzio
0
Jak ogladalem ostatni mecz ligowy, wlasnie z Villarealem, to nie widzialem, zeby ktorykolwiek z obroncow zastosowal sie do tych wlasnie slow :)
0
Barca Cule
Soriano sie nabawil neizlej kontuzji i to pewnie powod (tak mis ie przynajmniej wydaje, nie pamiewtam dobrze)
Mnie osobiscie zaskoczylo troszke powolanie Deulofeu, ma wielki talent, ale jak mu cos do glowy strzeli, tpo sie moze zrobic to samo co z Giovannim..
0
siemper
jak zwrocilem na to uwage to sie usmialem xD
0
Dla jasnosci, chodzilo mi o zachowanie :) Wiadomo, ze Real ma mocna ekipe, ale to, ze chca wygrac, nie usprawiedliwia ich zachowan, chociazby podczas GD w obecnym sezonie..
0
Ma racje, w tym roku rywalizacja bedzie bardzo zacieta :) Niestety Xabiego juz duzo mniej lubie, odkad przeszedl do madrytu, bo sie bardzo zmienil, to samo tyczy sie Ramosa, eh Real zmienia takich znakomitych pilkarzy.
0
Bedzie na nowa produkcje pamiatek ;)
0
Moze mala zmianka? Ronaldinho w tym sezonie strzelil 12 goli, nie 10 na boiskach ligowych :)
0
Czekalem od kilku lat na taki pojedynek :)
0
MEcz piekny, nie sadzilem, ze Barca tak zdominuje Villareal, a jednak :) Jedyne czego mi troche brakuje, to wiecej porozumienia na linii Alexis-Messi, ale to dopiero pierwszy ligowy mecz, jak oni sie zgraja, to bedzie miazga :)