Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozytyw w wypowiedzi Leo? Na pewno zostanie na kolejny sezon :D
"Trzeba zacząć przygotowywać się do przyszłorocznych zmagań” :D
0
christo
otoz to! Marzylem o Bielsie przed sezonem, niestety, marzenia nie zawsze sie spelniaja.. :/
0
PLManiek
Wiesz dlaczego nie mogl? Bo zarzad Barcy sie nie zgodzil na jego zadania. A co nimi bylo? Mianowicie to, aby z klubu odeszli Villa, Alves oraz Pique. Tego chcial Pep. I musze przyhznac, ze mial wielkiego nosa! Pep dostal perfekcyjna Barce? Nie sadze. To on ja poukladal, juz w pierwszym sezonie pracy. Chcial, by z klubu odeszli ci, co ostatnio najbardziej zawodza. Teraz mozna tylko gdybac, co by bylo... Niestety nie da sie przez 3 sezony grac praktycznie tym samym skladem i tym samym stylem i wszystko wygrywac.. Po tym meczu mnie Tito do siebie zrazil.. Zero motywacji dal druzynie.. :/ I jak jeszcze 2 tygodnie temu bym nie ptorafil tego powiedziec, tak teraz mowie - Pep! Come back..
0
Nie gadajcie, ze slabo zagral, bo nie wiem, ktory z obroncow, by lepiej gral.. Marc pokazal, ze zasluguje na szanse, a to ze nie strzelil tych setek, to nie jego wina.. Wystawiany z powodu urazow innych na najwazniejsze mecz sezonu z niemiecka machina.. Spalil sie po prostu :) Sezon przegrany nie jest, bo jest mistrzostwo. Potrzeba nam nowego stylu, swiezosci, ten juz kazdy zna i ma go do granic rozpracowany, a to, ze Bayern tak nas pojechal, to zaslugo niemieckiej ligi. Najmocniejszej pod wzgledem fizycznym. Biegali na pelnym pressie przez 90 minut. Tak jak Barca 3 lata temu. Jechali na motywacji przez cale spotkanie, na kolosalnej ambicji! I to sie ceni. Bayern wygra LM, ale Barca na nich czekac bedzie za rok.
Vamos!
0
Zagralbym 2 defensywnymi, zaskoczyl Bayern.. Song wlaczalby sie do atak, a to potrafi.. Ale i tak zagraja tym skladem co jest podany :) Mimo wszystko trzeba miec nadzieje!
0
Mi również się wydaje, że abi nie wytrzyma tempa z bayernem i wątpię żeby zagrał w pierwszej 11, może w rewanżu tak. Sądzę że we wtorek Wyjdzie marc i gerard jako para stoperów. Jednak jestem za abim całym sercem.
0
Jak mozliwe, ze ta druzyna nie walczy o podium... Swietnie gra Athletic :) Oby cos ukluli!
0
piachu
ten mit juz minal po 2 meczu z milanem ;)
0
xavi890
Owsze, stawial, i niestety w wielu meczach (np z Arsenalem) byl to wielki blad.. Jednak Song boje Keite na glowe (w mojej opinii) i zgadzam sie, ze w meczu z Bayernem, szczegolnie na wyjezdzie, byloby wskazane zagrac 2 DM. Ribery oraz Robben potrafia bardzo namieszac, tym bardziej, ze sa swietnie przygotowani pod wzgledem taktycznym.. Zdobycie Mistrzostwa Niemiec na 6 kolejek przed koncem sezonu nie jest przypadkiem.. Dochodzi rowniez ich motywacja.. Bedzie bardzo ciezko, ale sadze, ze bedzie swietne widowisko :) I na to licze ;)
0
Barca była, jest i będzie faworytem. Udowodnili to drugim meczem z Milanem. Potrafia, jezeli tylko chca, to nie ma druzyny, ktorej by nie pokonali. Bayern jednak jest w ogromnym gazie, ma chyba najwiekszy potencjal w tej chwili ze wszystkich polfinalistow, a mnie osobiscie martwi obecna postawa obrony.. jednak, jak to juz ktos wspomnial, nie po to jest sie kibicem Barcelony, aby watpic w awans do finalu! 6 z rzedu polfinal tez przypadkowy nie jest.
Czeka nas final :)
Vamos! Dobranoc :)
0
W tym meczu LE dzialo sie wiecej niz w wiekszosci meczow LM.. Troche dziwne, niestety prawdziwe :(
0
O ktiorej losowanie? 12 ?
0
pedro messi pique cesc niedawno iniesta... ;d zeby grali conajmniej jak ojcowie to druzyna marzen za kilkanascie lat ;d
0
Powiem tyle:
M V P !!
Przyznam, chcialem zdjac Ville i Cesca i w polowie sie mylilem :)
Co do Bartry - swietny wystep :) Wiecej szans!
0
Dla wszystkich co minusuja el plutinho... to ironia byla :) myslcie troche :)
0
Cesc slabiutko niestety, to samo Villa :( Iniesta sam bierze odpowiedzialnosc na swoje barki, jako jedyny tak naprawde rozgrywa, teraz widze brak messiego w srodku pola przy rozgrywaniu... Alexis za Ville, Messi za Cesca i poki co tyle :) Trzeba przystopowac PSG bo sobie za bardzo hasa!
0
Ciesze sie osobiscie, nawet bardzo, ze Abi wrocil do zdrowia. Swoja determinacja i sila pokazal jaki ma naprawde charakter i wierze, ze bedzie pomagal innym, szczegolnie teraz, gdy rozumie przez co ludzie chorzy przechodza, w dodatku ma na to srodki, by niesc pomoc. Niestety, smuci mnie fakt, ze tylko pewnego rodzaju "elita" ma takie mozliwosci. Mianowicie, chodzi mi o to, ze ludzie znani, slawni, wlasnie jak pilkarze (nie tylko oczywiscie, bo to sie tyczy slaw wszystkich dziedzin) maja kilkakrotnie wieksze szanse na wyjscie z choroby, w dodatku tego rodzaju, niz "zwykli" ludzie.. Najlepsi lekarze, najlepsza opieka, cotygodniowe badania, calodobowa wrecz opieka.. Dlatego, jak juz mowilem, ciesze sie bardzo, ze Abi do nas wrocil, ale moje uczucia sa ambiwalentne.. Mimo to wierze, ze swoim przykladem da sile innym chorym, by ci walczyli :)
VeAbi :)
0
Niestety nie miałem możliwości oglądania meczu zatem pozostają mi jedynie powtórki oraz wasze opinie, z których wynika, że mecz, szczególnie w pierwszej połowie był świetny i że świetnie układała się współpraca alexis-cesc co z resztą widać na powtórkach:-) i ogromnie mnie to cieszy natomiast to co chce przez to powiedzieć jest kwestia gry alexisa u boku messiego.. Kolejny mecz, w którym nie gra messi i sanchez jest postacią która bierze na siebie odpowiedzialność.. Gra kilka poziomów lepiej, idź messi nie jest obecny.. Nie wiem czemu tak się dzieje, dlaczego nie może grać z messim tak jak gra bez niego? Stworzyliby duet nie do zatrzymania.. To aż przykre jest, niestety. Wszystko rozchodzi się o psychikę naszego chilijczyka i dla dobra zespołu lepiej będzie jeśli się wyzbedzie strachu czy może raczej respektu przed leo :-)
0
Tez jestem ciekaw, nawet powiem wiecej, wzbudza to we mnie zabojcze zainteresowanie, jak bedzie wygladala nasza linia obrony na CN.. Dalbym szanse Bartrze z Mallorca i zobaczyl jak sobie poradzi.. RM postawil na mlodziutkiego Varane'a z Barcą i jak sobie poradził? W pojedynkę, mozna powiedziec, wygral dwumecz w CdR.. Moze czas ryzykowac? Adriano raczej niemozliwe, Masche odpadl.. Wiec kto jeszcze? Sergio? To kto wtedy zagra jako DM? Song, owszem, jesli trafi na swoj dzien..No wlasnie, jesli.. Lecz jezeli uda sie zmontowac defensywe, to trzeba bedzie bardzo uwazac w rewanzu, bo kilku zawodnikow (w tym Alba!) igra z zawieszeniem - jedna kartka i na polfinal (z Realem) w ogole nie bedzie nominalnych obroncow.. Ciezkie zadanie stoi przed sztabem, a czasu jak na lekrastwo.. Mimo wszystko nalezy wierzyc w ta druzyne. Vamos!
A co do artykulu, ktos jeszcze zauwazyl, iz Pedro tak czy tak nie grałby w Paryżu z powodu zawieszenia? Nawet zdrowy by nie odwiedził miasta miłości ;)
0
kolo123
Slyszales 3 tygodnie, bo ledwo Messi zszedl z murawy i juz sie pojawily "informacje", które o tym mowily :) Diagnoza nie trwa 15 minut, badania chwile trwaja.
Co do uraz, balem sie, ze bylo to cos grozniejszego, na szczescie to tylko obawy, skonczylo sie na strachu. Dobrze, ze pierwszy mecz byl na wyjezdzie, teraz Messi moze byc powolany w kazdej chwili :)
Zagra w tym meczu.
0
Rewolucję :)
0
athix
my chyba ogladamy 2 rozne mecze skoro uwazasz, ze Sanchez nic nie gra... Villa - tu sie zgodze, ale nie Alexis...
0
Poza tym, zauwazcie, ze Tello jak wejdzie na PODMĘCZONYCH już, nieważne, Maxwella czy Jalleta, wtedy jego sprint sie naprawde przyda, a wczesniej Alexis ich zmeczu swoim ciaglym bieganiem :) Tito wrocil i juz widac, ze druzyna zaczyna myslec :)
0
Wreszcie taka jedenastka o jakiej marzę :) Oczywiscie ta wg sportu.
Niepokoi mnie jedynie Pique, on takie buble ostatnio sadzi, że czasem się patrzeć nie da... To samo w ostatnim meczu z Francją i tylko dzięki interwencji VV Pique miał "czyste" konto..
Po wygraną :)
0
z Celta zagra Sanchez ktory jest wypoczety, bo nie gral meczu z Urugwajem z powodu kartek. Myślę, że również zagra Fabregas z Thiago na środku a na DM Song Bilong! ;) Ciekawi mnie obrona, moze wreszcie ujrzymy Montoye (tu jest najwieksze prawdopodobienstwo) oraz Bartre (to moje marzenie, gorzej niz Pique ostatnimi czasy raczej nie zagra ) Pedro wroci, moze w klubie nie strzela, ale w reprezentacji jest wiodący!
0
W reprezentacji gra swietnie - niemalze zawsze. W Udinese był genialny - zawsze. Tam bierze/bral odpowiedzialnosc na swoje barki, bo znal swoje mozliwosci, wiedzial, ze jest "przewodnikiem", ktory poprowadzic moze zespol do zwyciestwa. W Barcelonie jest kilku zawodnikow, ktorzy go przewyzszaja umiejetnosciami i mysle, ze sie spala psychicznie.. Ze sie boi, ze beda na niego dziwnie patrzec, jak zaryzykuje, ale tak nie jest.. Alez bym chcial, zeby sie pozbyl takiego strachu i zaczal grac optymalnie. Wierze w niego :)
0
Pytanie mam, czy ktos czeka na argentyne i jesli tak, to prosilbym o jakis kanal na sopie lub link do transmisji ;)
0
Ja tez sie zgadzam z tym, zeby go wypozyczyc, ale jest jeden warunek: brak opcji pierwokupu. Jesli Betis przystalby na cos takiego, to jak najbardziej popieram ten pomysl :) Chlopak by sie ogrywal w lidze, a moze nawet w europejskich pucharach. Martin jest swietny, brakuje mu tylko pewnosci, przede wszystkim przy akcjach ofensywnych, bo w destrukcji gra juz na wysokim poziomie, a regularna gra by go calkiem odmienila i stalby sie duzo lepszy.
Musza na to przystac!
0
Ludzie, nie zasmiecajcie forum.. Chcecie sie klocic to piszcie na PRIV a nie... Czy to jest post o alexisie lub Villi czy o calej druzynie, ktora zagrala fenomenalny mecz? Dyskutujcie o ostatnim meczu, ok?
0
dom1113
Dokladnie, przede wszystkim Thiago (ktory jest w lepszej formie niz Fabs) i Bartra... Nie mam zielonego pojecia, czemu oni szans nie dostaja wiecej... Taki Varane - kto by sie spodziewal? A jest teraz filarem obrony RM, moze czas dac szanse Bartrze, ktory, w mojej ocenie, moze lepiej grac w tej chwili od Puyola, bo ten, niestety, wieku juz nie cofnie...
Z kolei Montoya - w tej chwili mamy swietne boki obrony, wiec to jest bardziej zrozumialem, ze dostaje niewiele szans i moznaby go wypozyczyc. Jednak tu jest problem taki, ze jest on dosc obiecujacym pilkarzem i raczej mało który klub zgodzi sie na jego wypozyczenie bez opcji pierwokupu...
O Thiago juz wspomnialem, a Tello, w mojej opinii, w kazdym meczu powinien wchodzic na ostatnie 15-25 minut na podmeczonego rywala... Ogrywalby sie.. Miejmy nadzieje, ze jezeli Barcelona sobie zapewni tytul na 4-5 kolejek przed koncem, to beda wychodzic takim skladem : VV - Montoya - Bartra - Pique/Masche/Puyol - Adriano/Alba/Abidal - Song Thiago Fabs/Xavi/Iniesta - Tello i tu juz wg uznania ;d chcialbym, aby Messi gral do konca :D i Villa tez ;)