Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KKiedy oni znów będą grać na ambicji? Ją rozumiem naprawdę że rywale zamykają ale nie na żadnej chęci w nich.. Jedynie po strzelonej bramce myślałem przez jakieś 10 minut że złapali wreszcie swój rytm, ale raz kolejny się myliłem.. To że obrony nie mamy to już wiadomo od początku sezonu.. Najbardziej mi się wczoraj podobał thiago który wreszcie przyspieszać się starał grę.. Z mika chęcią widziałbym u nas balea na skrzydle i dobrego obrońcę .. Pep wiedział co robi chcąc sprzedaćA ać ddavida i daniego .. A teraz wszystkim brakuje mistera ..
0
To samo mowili po meczu z Milanem.. eh.. brakuje Tito, brakuje trenera, motywacji.. apropos, ta ankieta jest troche bledna, bo brak motywacji wiaze sie w glownej mierze z trenerem, jesli tego brak, to i motywacji brakuje :(
Tito! Come back!
0
kokodzambo
mowisz o taktyce 3-5-2 i tez jestem jej ciekaw, nawet bardzo, z alexisem i villa na ataku, messim za plecami po bokach alba i alves tylko ze obrony brak...
0
moze to gazety sklad ustalaja, bo zawsze jest taki jaki pisza nigdy sie nie myla ;d Roura telefonik do MD i pyta jaki sklad wystawic ;d
0
doibrze essien w Kryśke, niech go boli :D
0
brawo... wreszcie wbiegajacy alba dostajacy pile... w meczuy z milanem ani 1 takiej nie bylo a czekalem caly mecz na TO!
0
Roura: Nic sie nie stalo. Wyciagniemy wnioski, da to duzo do myslenia i na kolejny mecz...wyjdziemy tym samym skladem, bo to BARCAAA yeah nie, sory, VV za Pinto..
0
i kartki :)
0
Na ten moment Kryska bije Leo na glowe, co z rekordow strzeleckich, jak CR daje duzo wiecej druzynie? Gdzie ten sam messi ktory serce na boisku w kazdym meczu zostrawial ? Kryska teraz daje wiecej jest zaangazowany i to jest przykre :/ eh
0
bedzie to samo co po Milanie: wyciagniemy z tego wnioski ;d juz nie bd klepac wszerz tylko wzdluz ;d smiech
0
Roura wyglada jak Shrek hahaha
0
Sklad na Milan? VV Alves Pique Puyol Alba Busi Xavi Cesc Iniesta Messi Pedro :) ZObaczycie ze taki bedzie. smiech :/
0
sam messi mowi ze villa w srodku powinien grac, a Ci dalej ROZPRACOWANY I ROZKLEPANY DO PODSTAW sklad :/ chore! i niewazne czy uda im sie wygrac, powinni dokonywac roszad!!! :/
0
matifcb
Ale wiekszosc uzytkownikow tej strony widzi manity w kazdym meczu :) Niewazne czy Rayo, czy Real Madryt..
0
Jeszcze tylko dodam, ze bardzo cieszy mnie gra Alexa :) Wreszcie się zgrywa, wreszcie szybciej piłkę rozgrywa, Song się rozwija i to widać :) Dobry zmiennik Sergio, który potrzebuje odpoczynku przed ważniejszymi meczami.
0
Redakcjo! Świetne oceny :) Niestety troszkę mnie martwi ocena Montoyi, ale mu się, rzecz jasna, należy. Pique bym troszkę podwyższył ocenę (tak o pół stopnia) przerywał pełno akcji, mądrze grał cały mecz, a przy straconej bramce cała wina nie spada tylko na niego. A co do Villi to wreszcie nam pokazał swój kunszt! I jeśli sztab tego nie ujrzy, że Villa jako ŚN czuje się jak ryba w wodzie, to się już wnerwie. Oby dziś zagrał od pierwszej minuty. Na środku.
0
Chce Thiago w srodku.. Jego nieprzewidywalnosc jest zabojcza.. Xavi... Robi kolka, ktore fajne byly 2 lata temu, teraz zamiast wyjsc szybciej z akcja to klepanie miedzy obroncami (juz to chba kazdy nizej wspomnial). Iniesta i Thiago w pomocy Villa na szpicy, Messi na prawej i Tello(Pedro) na lewej
0
Alves/Pique ZM, nie wiem, ktory z nich bardziej zasluzyl ;)
0
No tak, zgadzam sie, ale sztabem nie jestesmy eh
0
I gadanie, ze Barca nie potrzebuje typowego napadziora... Cavani lub Suarez by pokazali klase w takim meczu.. klepanie po obwodzie to nawet granada by potrafila... Najlepiej dostac 5:0 ale miec posiadanie pilki 85% i 3000 podan wymienionych :/
0
Nie rozumiem tej blokady, myslalem ze jak bd rotacje w skladzie, to cos ulegnie zmianie.. a tu pustka ! 0 pomyslu na gre, 0 ruchu! impotencja jak w meczu z Milanem.. sadzilem, ze dzis czas na odrodzenie, po tylu konferencjach i zapewnieniach o wyciagnieciu wnioskow... Tito wracaj... :/ druzynie brakuje motywatora... Zmiana taktyki musi byc, element zaskoczenia, KONTRATAKI !! Czy tylko kibice to widza, a sztab pozostaje slepy ?! Smutne :/
0
Sluszne oceny, zgodze sie rowniez, ze messi byl jedynym, ktory cokolwiek zdzialac probowal, lecz jak sie jedzie prawym skrzydlem i przez 4 sekundy ma sie glowe podniesiona i nie widzi sie ZADNEGO kolegi, do ktorego mozna zagrac pilke, to troche dziwne... Zasluzyli na tak niskie oceny, najslabszy mecz w tym sezonie.. Jeszcze brak zmian mnie dobil... Jak mozna nie wykorzystac mozliwosci wlaczenia 3 nowych wypoczetych graczy ?! Przy tak beproduktywnej grze... Pedro zasluzyl na wielkie 1.
0
El Guaje
Zgadzam sie co do Villi na skrzydle oraz iniesty w srodku.. Oni musza wreszcie wyjsc w takim skladzie VV - Dani Gerard Carles Jordi - Sergio Xavi Andres - Pedro leo David
0
chinek
Dobrze, zgodze sie, ze iniesta tez probowal, ale messi zaczynajac rajd i przechodzac 1 czy 2 rywali nie mial do kogo grac i albo mu zabierali pilke albo wycofywal do strodka i znow wszystko od nowa... I zgodze sie, ze momentalny pressing byl na inieste oraz na pedro, ale od czego jest alves i alba? gdzie ich wbieganie na pelnym sprincie miedzy rywalami w pole karne? Wtedy loby messiego i iniesty i jest zagrozenie... A wczoraj ani 1 czegos takiego nie widzialem, z wylaczeniem wbiegniecia alvesa w pierwszej polowie, lecz byl spalony, to tego nie licze... Zabraklo pomyslu, brak trenera, ktory by ich zmotywowal w przerwie, szkoda..
0
Jedynym graczem, ktoremu sie chcialo cos zrobic i cos probowal, byl Messi, ale on sam nie przejdize 5 zawodnikow Milanu :/ Zero ruchu w przodzie, wymiennosc pozycji mala, spowalnianie straszne gry.. Najbardziej mnie zawiodl Xavi, liczylem na jego rozrzuty na obie strony boiska wchodzenie ze skrzydel.. A on kazda akcje inicjowal w srodku pola i probowal grac przez srodek, zamiast rozciagac linie obrpony, zeby sie luki robily... Chociaz i tak nawet to by nie pomoglo, bo i tak nikt nie wbiegal miedzy rywali.. Tak statycznego meczu w wykonaniu Barcy nie widzialem dawno :(
0
Nie rozumiem tylko i wylacznie 2 rzeczy
1) Dlaczego przegrywajac nie robimy od razu zmian, jak to ma Mou w zwyczaju co czesto odwraca losy meczu tylko robimy 2 zmiany w tym jedna wymuszona...
2) Sadzilem, ze po meczu w LM z Chelsea wyciagna odpowiednie wnioski, nie tylko trenerzy, ale przede wszystkim pilkarze, bo to w sumie ten sam sklad.. Co daj wymiana setki podan na przedpolu jezeli sie nawet NIE ODDA ZADNEGO CELNEGO STRZALU?? Troche dziwne, przydalby sie dzis Adriano ze swoim kopytem, Alexis za czasow gry w Udinese oraz Alves ze swoim drugim kopytem... Filozofia gry w pilke jest ODDAWANIE STRZALOW. Tak mnie przynajmniej uczyli, moze sie myle?
0
do tego zero ruchu do pilki... niue lapie czasem tego stylu niestety to bylo dobre 2/3 lata temu kiedy nikt nie znal a teraz czasem przyda;lby sie szybki kontratak :)
0
brawo 1 zmiana na mecz keidy sie przegrywa :)
0
Xaviego bym sciganal wpuscil thiago i tello za pedro
0
hahaha montoya sie szykuje hahaha