Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądając ostatnie mecze to jest to wwysoce prawdopodobne :D
0
Ależ bym zobaczył na ławce takiego trenera jak Paco Jemez. Nie dość że jego drużyny grały doskonały ofensywny futbol, to jeszcze żył meczem i reagował na każde boiskowe wydarzenie. Barca Pepa często miała słabe momenty ale jak atakowali to w 8 zawodników A nie w 3 :/
9
Dobrze! Niech dostana i niech ten trener wyleci bo tak bezplciowej Barcy jak w tym sezonie to nie pamiętam od czasów Martino
2
Ależ ciepła klucha się z Cou zrobiła... nic w ataku i nic w obronie nie daje.. Ja bym też mógł wyjść w takim meczu i się chować przez 90 minut...
1
A Rakitic truchtem wraca....
3
Niech już Zdejmie Rakietę... No ludzie Busi nie ma z kim pograć w środku bo Jak poda do Rakitica lub Vidala to 9/10 piłek do tylu..
7
Barbarian :D.
0
Kolejny trener który widzi ogromny potencjał w Malcomie,.którego trenował. Jak EV może marnować taki potencjał na ławce...
2
Jovic mnie nie przekonuje natomiast Maxi Gomez jak najbardziej. Ograny w LL, do tego kolejny świetny sezon i liczby. W grze przypomina naszego El Pistolero, do tego jest Urusem, a poludniowo-anerykancy (szczegolnie Urugwajczycy i Chilijczycy) mają coś w sobie że grają do upadłego, taka mentalność.
1
SKoda ze mamy tak niska skuteczność bo okazji już kilka było, łatwo dochodimy do sytuacji ale to co dzisiaj robi nasza 9 to jest kabaret. Chciałbym spróbować z Malcomem na środku.
0
Poleca ktoś młże jakiś płatny strzelam? Żeby nie zacinal i w dobrej jakości tak ok. 10, 15zl
35
Chyba do Suareza podawał patrząc na zakończenie akcji :D
0
Łącznie tylko podczas 3 sezonów komuś innemu udało się zdobyć La Ligę.
Niesamowita dominacja Barcy i Realu. Naprawdę te kluby nie mogą istnieć bez siebie i rywalizacji między nimi, która ich jedynie napędza.
4
Nie potrafię zrozumieć jak można zdradzać drugą połówkę... potem wracasz do domu patrzysz jej w oczy jak gdyby nigdy nic. Powinien się mąż dowiedzieć i to najlepiej jak najszybciej. Będziesz wiedział czy Cię naprawdę darzy uczuciem :)
Ale... jak kolega wyzej dodał, jesteście siebie warci.
1
Teraz będzie już tylko gorzej :D
0
My nie mamy pomocy... zamiast ogrywać takiego Alene pod nieobecność Arthura to gramy z 3 pomocnika z których jeden to typowy przecinak, drugi ledwo się wstrzyma na nogach a trzeci szuka formy od początku sezonu...
0
.
32
Dla mnie to wielka szansa dla Aleni. Oby on dostał te minuty, bo jak gra to w widać że w nim drzemie mega potencjał. I ma lekkość gry na jeden kontakt.
4
Należało mu się!!!! jak psu buda! Ale się ciesże że to on trafił!
0
Suarez i Cou z szatni nie wyszli na ten mecz..
0
Ciekawe jakie staty wykrecilby Malcom jakby dostał tyle nasz co Coutinho. Może to jeden mecz ale Malcom w nim zjada swojego rodaka.
0
Koledze pewnie chodziło o sens tych 15 znaków, A raczej jego brak skoro wystarczy dodać spacje. Jeżeli ktoś chce coś skomentować jednym słowem, to i tak to skomentuje dodając spacje, co jest w gruncie rzeczy bez większego sensu :P
1
Komentarz live z Onetu: "Bardzo nakręcony jest Mariano. Tak bardzo, że zamiast trafić w piłkę - kopnął powietrze" :P
0
Serio? Roberto jest tak słaby dzisiaj ze czuje jakbyśmy w 10 grali.. Cou znów zniknął :(
2
Doskonały cytat. I jakże prawdziwy, niestety.
3
Dla mnie z przodu Lewy i Piątek, a za nimi Milik. Potrafi doskonale przymierzyć z daleka, Lewy będzie ściągał cały czas kilku obrońców, a Arek dodatkowo posyła świetne prostopadłe podania. I to może się wtedy udać. Bardziej się martwię o środek pola..
0
Zdziwiłbym się jakbyś zdaRZył.
1
Nie wierZę, to mnie Bartek zaimponowales teraz... nie wierzę! :O pod skrzydłami Sergio ten chlopak zaraz wejdzie w jego buty... pomoc on, Alena, Arthur i Puig wraz ze starszą gwardia... miazga
1
Jedź z powrotem :P
0
Skład ASa bym z miłą chęcią zobaczył. Gramy u siebie i ciekaw jestem gry Arthura i Aleni od pierwszej minuty w meczu ligowym. Mógłby to być doskonały balans pomiędzy obroną i atakiem :)