0

@chudym a czy Messi gra w Anglii? O czym Ty mówisz?

22

@Arteek87 zgadza się. Dla mnie to czyste lenistwo i poniekąd pogarda wobec klubu.

0

@Avada Kedavra doskonałą argumentacja :) akurat styl gry Totkow w tamtym sezonie bardzo mi się podobał

0

Wymiana Valverde na Pochettino, nie pogardzilbym:) Totkom by się przydała lepsza obrona A nam styl i ofensywna gra.

2

@kubix05 tam chyba Terry Pratchett stoi wśród książek:D fajne!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Finał LE Real Barca byłby w sumie ciekawy.

0

Przed chwilą były pokazane reakcje Conte i Valverde - doskonały kontrast. Szkoda że mamy takiego bubla na ławce, no ale ważne że się pojawi artykuł broniący naszego treneiro i wszystko cacy!

3

@Phatro ja też tego nie rozumiem :P wystarczy wpisać mecz jaki się chce obejrzeć i dopisać online i jest kilka stron z meczami na żywo.

1

Po zwycięstwo z takim składem. Ależ jestem ciekaw współpracy środka z Leo :)

0

@Tom0VeB założenia taktyczne chociażby? Pomysł na grę? Reakcje na wydarzenia na boisku?
Kiedy drużynę przegrywa to zrobi by odwrócić losy meczu? Nie Jest trudne ocenić również trenera :)

0

@wpwelement A autor za co dostał? Prosił jedynie o wprowadzenie ocen również dla trenera, co ma ogromny sens bo widać wtedy czy szkoleniowiec dobrze wykonuje swoją pracę.

I proszę wybaczyć że nie wiem kto jest U Was moderatorem A kto redaktorem.

0

@Transu96 nieważne z którym, chodzi o sam fakt usunięcia dyskusji.

1

@Cvzx jak dostanę to tylko mnie to utwierdzi w przekonaniu że miałem rację.

0

@Danny Gaucho domyślam się:P

21

Pierwszy raz się wdalem w dyskusję z moderatorem strony (pod postem o ocenach za mecz z BVB), ale widzę że więcej nie ma sensu tak robić, ponieważ jak się kończą lub wcale nie ma konstruktywnych argumentów to najłatwiej usunąć całą dyskusję :)

6

Perez niech zagra bo wygląda JAK Pedro na początku kariery - świetny również w obronie, co sie w Dortmubdzie bardzo przyda. A na podmeczonego rywala Ansu :)

0

@Skaramuczi akurat wyjazd do Pampeluny zawsz był ciężki się Barcy, nieraz nie mogła tam wygrać m.in że względu na wymiary boiska na tym stadionie. Więc może potęga nie są Ale trudnym i niewygodnym rywalem u siebie- jak najbardziej.

0

Dla mnie Borussia w LM w ostatnich sezonach to inna drużyna od tej z Bundesligi. Nieważne czy u siebie graja czy nie to ich albo trema zjada albo nie mają doświadczenia na tyle dużego na arenie międzynarodowej żeby grać "swoje", co w zasadzie połączone jest z trema:)
Dlatego Damy radę!

1

@Cvzx też na to zwróciłem uwagę. W pierwszej chwili wydawało się jakby grał na ślepo A on zaczekam i spojrzał:O

0

@Socjopata hultaje.

17

@Napinka Nick wskazuje na coś innego :D

2

@Norkusik miałem kilka uchwytów, aż zdecydowałem się na uchwyt Samsunga https://www.euro.com.pl/uchwyty-do-telefonow/samsung-ee-v200sabe-uniwersalny-uchwyt-4-5-7-.bhtml?gclid=CjwKCAjw8NfrBRA7EiwAfiVJpVcHodDd3FUXO_S9l6nDvrnOj6agj1utZHxQkjKRxnrCR4zd3A6iSBoCAikQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Już nigdy nie będę korzystał z innego, inne ciagle sie odczepialy, guma sie topila na sloncu, lub byly nieporeczne i slabo wykonane.

1

@Wiernyfan80 on chyba ma już klauzulę 100mln, więc jeżeli to grosze... to mógłbym kilka groszy chętnie przygarnac :P

0

@Barca_1899__ jasne że tak myślałem o Rafinhi :)

1

Chciałbym zobaczyć Ansu od pierwszej, wtedy najlepiej widać jakość piłkarza. Oczywiście nie chodzi o oceniane po jednym meczu Ale da się ujrzeć ten błysk jeśli zawodnik potrafi próbować od razu brać ciężar na własne barki i nieść drużynę do przodu. Może za wcześnie A może nie. Dawno niepamietam piłkarza Z naszej szkółki- chyba od czasów Thiago, który by na mnie takie wrażenie robił JAK Ansu.

5

@ptsd dokładnie. Jeszcze kilka miechow temu kazdy chciał się pozbyć Rakiety, teraz jak Barca ma świetna pomoc i chce sprzedać Rakitica to sami jego obrońcy wszędzie!
Zarząd nie chce sprzedać- źle
Zarząd sprzedaje - jeszcze gorzej

Jak Ville za grosze sprzedali za zasługi dla klubu to zarząd był zjedzony przez użytkowników. Gdy chcą włączyć Rakietę w operację sprowadzenia Neynara czyli ogromnej jakości z przodu w zasadzie z miejsca, to jaki ten zarząd zły i niewdzieczny.
A to jest biznes pi prostu już od wielu lat.

2

@neolodz co za inteligencja sie odezwala, by ironii nie wyłapać. Brawo Ty i reszta co herbik nacisnela :D

1

Messi się wziął za transfer. Witaj z powrotem Ney bo inaczej juzvteho nie widzę:D

0

@Robertinho zdecydowanie, jestem za!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?