0

@Kubusek^^ jedz na Podlasie.

0

@koziar dokładnie o tym myślałem. Ktoś z zewnątrz nigdy nie postawi na wychowanków. A mamy naprawdę diamenty pod nosem. Uważam że Xavi potrafiłby znów tchnąć życie w nasz środek pola. To raptem pół roku. Jak się nic nie zmieni to poszuka się kogoś innego A Xavi nabierze doświadczenia.

0

@sebasek99 aplikuj, nie ma problemu. Trzymam kciuki.

0

@ShawnC jeśli chce być trenerem to będzie musial. Jeśli tego nie bedziebpotrafil zrobić to nigdy w żadnym klubie nie będzie miał szacunku i nikt się to nie będzie sluchal. Myślę że on sobie z tego zdaje sprawę.

3

Tak niektórzy piszą na doświadczenie Xaviego, że za małe, że statystyki w Arabii dosyć słabe, A co miał takiego Guardiola jak zaczynał?
Barca to nie klub pokroju Chelsea, Juventusu czy nawet Realu. Tu potrzebny jest trener który naprawdę zna od środka filozofię. Valdek zaprzepascil ostatnie lata gry Leo... dla mnie trenerem jest średnim i w żadnym dużym klubie by sobie nie poradził.
Gorzej z Xavim nie będziemy grać A uważam że jego wizja być może zwróci nam ładna dla oka grę. Jestem na TAK

0

@oZinho ja tak samo. Już go tak naprawdę chciałem po Tito. Świetny trener i mógłby być strzałem w dyszke.

2

@kkbarca salateczka, sosik tatarski, sledzik do tego kielbaska i poledwiczka wędzona :D

1

@liberoFCB najpierw trzeba w ogóle czytać:P

6

@jakub9611 może chodzić o brak połączenia, ale specem nie jestem niestety.

0

@Avada Kedavra dlaczego sa mniej warte? Uważam że w lidze angielskiej przy tak otwarcie grających drużynach Lewy mógłby spokojnie wbijać jeszcze więcej bramek. Kun od kilku lat ma znacznie lepszych zawodników wokół siebie.

7

Jezeli to caly wywiad to gdzie w tym zdaniu on cos takiego mówi?
"Muszę być uczciwy wobec samego siebie – gdybym żył na 100%, byłbym na liście najlepszych piłkarzy wraz z Messim i Cristiano Ronaldo. Jestem o tym przekonany"

Nagłówek jak z onetu...

0

@Avada Kedavra to nie jest fakt. W ostatnim roku zdecydowanie więcej Lewy zrobił dla swojego klubu i REPREZENTACJI niż Kun. Także w tym wypadku nie jest to fakt A nieporozumienie.

1

Szpaku może i się coraz częściej myli Ale zawsze z takim zaangazowaniem i emocjami komentuje mecz że nie zdziwię się jak kiedyś podczas komentowania dostanie jakiego zawału.

0

@anton95 osiągnalby, na pewno. Pytanie tylko czy byłby w stanie osiągnąć coś więcej. Ciekawe, w każdym razie we 2 należą już do legend piłki.

0

@BARCA_FOR_EVER patrząc przez pryzmat całej kariery to zdecydowanie Ronaldo Ale patrząc na umiejętności czysto piłkarskie i wpływ na grę drużyny to zdecydowanie Ronnie.
Odnoszę wrażenie że gdyby R10 był pracowity i profesjonalny jak CR7 to może byłby pilkarzem ktory poziomem doscignal Messiego.

0

@msmsms widzi langustee..

1

Wywiad z Lengletem A ludzie piszą pod artykułem o kebabach. Uwielbiam ten serwis :D

1

@Gaspar no moim zdaniem w drugiej już Messi nie wcinal się cały czas na miejsce Frenkiego. Może to decyzja trenera albo sami coś sobiewyjasnili. Dla mnie De Jong szukał sobie cały czas miejsca Ale gdzie nie zszedł tam był Leo...
W drugiej połowie to już zupełnie inaczej wyglądało.

6

Pisząc że De Jong nie bral na siebie ciężaru rozegrania jedynie mnie śmieszy bo proszę o wytłumaczenie jak miał to zrobić jeśli Messi mu się cały czas wpychal na jego pozycję?

1

Mam dosyc wypowiedzi tej gazeli... Jak ktoś go jeszcze broni to na pewno nie kibic Barcelony..

0

@DaPi "mięsko zjedz, ziemniaczki zostaw"?

0

@Tatazolwinia z kontuzja miał grać?

0

@4drian0 to ma tyle wspólnego z sarkazmem co Valverde z taktyką na mecz...

0

@-barca4ever- też to upitoliles? Dużego ma bąbla?

0

@increase idź z bosakiem na wybory i wrzuć go do urny... dowód będzie zbedny

0

@increase bardziej mailem na myśli ten bosak:
https://www.google.com/search?q=bosak+broń&tbm=isch&client=ms-android-samsung-ga-rev1&prmd=inv&hl=pl&ved=2ahUKEwjQ3qTTrY3lAhWHSpoKHS4BBvkQrNwCegUIARDUAQ&biw=412&bih=756#imgrc=vCHAzXWQlZed6M

3

@Commando Jarka nie było...

0

Dla mnie Zandberg i Bosak zjedli resztę. Ja nie wiem jak można głosować na .... taka mowa nienawiści że aż boli że w jednym kraju można tak innych ludzi nienawidzić.
Nie wszczynam dyskusji. Po prostu nie wiem jak.

2

@kuz kuchnia 1worek, pokoje 2worki, łazienka 1worek i klatka 1 worek :P

15

@NeroTFP "ktory chciałby jak najlepiej" :D? z tego opisu wynika że też byłbym niezłym trenerem, też generalnie chce jak najlepiej i jestem Polakiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?