17

Jest jeszcze opcja, dla mnie jedyna sensowna, że ktoś wpłaca ok. 200 mln i po tej całej szopce, gdzie nasz gwiazdor nie potrafi publicznie zabrać głosu, niech odchodzi i robią mu zaj... pożegnanie za to co zrobił dla klubu i piłki nożnej :)

2

@sebasek99 dokładnie, uważam tak samo. Mam tylko nadzieję że Barca weźmie a niego 150-200mln. W końcu dla klubu, gdzie przejdzie, tak czy tak te pieniądze się szybko wrócą choćby z koszulek innych gadżetów.

0

@FC1899Barca D... A nie kapitan. Ocenianie ludzi też tu i teraz A nie tylko za historię. Podobnie w reprezentacji Argentyny. Najłatwiej spuszczac głowę jak nie idzie.

2

@Encore Dla mnie, kibicując Barcy od 2004 roku (wczesniej za mlody bylem i nie mialem jak meczow ogladac), to ostatnie lata są tragiczne :(
Przypominaly mi koncowke Rijkaarda. Moze niedokladnie pamietam, ale taki mam obraz przed oczami...

3

Śmiesznie by bylo, jakby Messi odszedl a Barca za rok potrojna korone zdobyla, bo bylby kolektyw na boisku.

0

@mekston W którym miejscu umniejszam? Nigdy nie deprecjonowałem wpływu Leo na grę i historię Barcy. Jest to zdecydowanie numer 1 zawodnik, jaki kiedykolwiek grał zawodowo w piłkę w historii. Jednak jako kapitan, czy w Barcy czy w Reprze Argentyny się nie spisał po prostu.

0

@Yoshi94 No i wreszcie bez czlapania po boisku, jak to niektorzy w zwyczaju mieli ostatnio :D

0

@mekston A czy ja gdziekolwiek umniejszam zasługi Leo? Dla mnie jest bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem w historii jak dotąd, jednak kapitanem jest miernym. Nie pisze aspektach sportowych.

0

@mateuszdabski mówię o byciu kapitanem. Którym, niestety, był/jest marnym..

0

@mateuszdabski oglądałem, pamiętam też obraz z Messim jak spuszczal głowę zamiast wrzasnac na kolegow. A to co robi teraz tylko utwierdza w przekonaniu że nigdy zawodnik nie może być ważniejszy od klubu.

0

@VirtuoZ mówię o rewanżu, gdzie nie potrafił zmotywować jako kapitan nikogo. No ale może mam inne zdanie, wydaje mi się że Barca nie powinna dac sobir wyszarpac takiej zaliczki z Messim na czele.

0

@mateuszdabski 10 minut/90 meczu to marne chęci.

14

Jeśli Leo chce odejść w ten sposób , jego sprawa. Dla mnie kapitanem był mega słabym. I teraz to udowadnia. Owszem, wina klubu jest ogromna, ale jako kapitan powinien wyjść i powiedzieć otwarcie co robi, A nie domysły. Pod tym względem CR bije Argentynczyka na głowę.

Chyba się nawet Cieszę się bo ostatnie 2 sezony pokazują że ma w d... klub. Klub, któremu również zawdzięcza wszystko co osiągnął. W najważniejszych meczach Z Romą, Live i Bayernem kompletnie nie istniał. Najgorsze jest to że jego zdanie było ważniejsze od zdania trenera.

Mam tylko nadzieję, że jeśli chce opuścić klub w takich okolicznościach to przynajmniej da klubowi zarobić A nie odejdzie za darmo.

0

Willian zaciera ręce, potrzeba świeżej krwi!

12

Ale by to była bomba. Ale szpila dla Realu :D ja Bym chciał zobaczyć go z Leo nawet na 1 sezon. On tak dba o siebie że i tak większość znacznie młodszych zawodników swoim podejściem i charakterem bije na głowę pod względem fizycznym.

0

@tristan87 bo możesz być mądrzejszy od nich?
"Ktoś nie robi tego, to ja też nie musze"... takie troszkę prostackie myślenie.

2

@tobiasson92 nie tylko obrona, Ramos jest prawdziwym kapitanem i potrafi motywować. Do tego jego gra ppowietrzu i podłączanie do ataku często w takich meczach dawali efekty w postaci bramek, więc jest o ogromne osłabienie.

1

Rakitic i Suarez udowodnili że powinni się pożegnać z klubem. Aż szkoda Rikiego, że nie mógł dograc całego meczu.
Szkoda gadać, niech się ten sezon skończy, boję się że jak przejdziemy Napoli, to dostaniemy becki od Bayernu jak kilka lat temu...

0

@Marsmall może co roku przechodzimy i o tym nie wiemy. Nigdy Nie miałem badania krwi jak byłem chory czy mam grypę.

0

@Objectivo w 3 świecie miał, nie było wyjaśnione czemu nie ma, w sumie dla mnie to nieistotne :P

0

@joloskyy jeszcze nie skończyłem 100 bo co tydzień wychodzą i czekam aż całkiem wyjdą i wtedy obejrzę, bo te pierwsze odcinki irytują najbardziej trzeba czekać...

1

@TheNekro94 doskonały serial, pokrecony alenuwazam właśnie że ostatni odcinek wyjaśnia wszystko. Dla mnie serial znajduje się w pierwszej trójce "moich seriali" wraz z Domem z Papieru i z The 100.

0

@Gaucho A czy napisał coś takiego?

0

@Damian11 co roku jest dżuma w Chinach Ale nie płucna, tylko inny rodzaj, mniej zarazliwy. Tak długo jak będą jeść różne "przysmaki" to tak będzie...

0

@avexavi ryzykować życie :P wirus już będzie z nami po wsze czasy, więc już La liga nigdy wrócić nie powinna :P

2

Może to i dobrze, jak przegramy ligę to zarząd poleci i wyjdzie nam to na dobre.
Szkoda tylko że RM potrzebuje pomocy sędziów, kto wie może kiedyś korupcja wyjdzie na jaw i cofna im kilka mistrzów.

0

@ForcaMilosz przecież de Jong z Pjanicem spokojnie by dali radę, do tego skrzydła do asekuracji, marzy mi się coś takiego...

0

@Thomas99PL nie zgodzę się. Wystarczy zmienić taktykę, zacząć grać skrzydłami A Messiego na OSP, niech będzie zwolniony z zadań defensywnych, szybkie skrzydla i będzie grał piłki lepsze niż Xavi CZY Iniesta... I może tak jeszcze na wysokim poziomie przez 2-3 lata grać.

Jeśli jednak tego nie zrobią, to rzeczywiście drużyna będzie cierpieć.

0

@mat32 jutro w prasie: "R. Lewandowski rozważa zmianę barw" :P

0

@D10SLEO bo ani razu mu nikt tak nie wychodził...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?