1

Brak Pjanica wreszcie i Brejta. Barca inaczej gra, Dembele ma z kim grac...

0

Ja bede podobnie wygladal na środku pola jak Pjanic, ale będę duuuuzo tańszy. Gdzie wysłać CV?

3

Dla mnie na plus to tylko Puig i Dembele... resztę pilka ewidentnie parzy :/

6

@4Fabregas4 przeciez Luis siebie całkowicie u nas wypalił. On zdobył tu wszystko, nie mial juz chęci gry. On u nas by nie gral tak jak w AM. Tam ma nowe wyzwania i nowe cele sobie może stawiać.

16

Jeszcze chyba nigdy się tak nie cieszyłem na powrót Roberto :O

4

@kuz ten z lewej się taki solidniejszy wydaje, oby się okazało prawda!

2

@ShawnC dla mnie Pjanic zagral swietny mecz wczoraj, ale ze jest popularny hejt na kilku zawodników, to trudniej to zaakceptować :p

0

@ArterkHD outlander - jestem w trakcie, m e g a!

2

@FC1899Barca powinno nlsic nazwę Le Chanour :D

Uwielbiam go jako aktora i postac w filmach. Niesamowite to, ze wszystkie sceny sam gral, nie mial dublerow :O

0

Oo w 10 gramy, damy rade!

0

Mam nadzieje, ze się wezmą za Barto, bo nie wierze ze nie bral do kieszeni:/ jak można klub w takim sypie zostawić, w ogóle doprowadzić? Dramat...

Jedyny plus taki, że sila rzeczy muszą wrócić do La Masii, a wole tysiac razy ogladac w grze talenty z Barcy B niż wynalazki typu Cou, Arthur, Pjanic czy Griezmann :/


1

@ShawnC i tak gramy jakby go nie było, to już bym wolał tam Griezza widzieć i skrzydłowego Konrada... Dunczyk nawet na 1 kontakt zagrać nie umie

6

@patryk1995991 choćby Moriba, dla mnie przykrył czapka Puiga.

4

Leo, Ty Brutaluuu

0

Jakby tak zamienić koszulkami zawodników, to za wyjątkiem 2 czy 3 graczy, nie byłoby różnicy :P

0

@kaamil1910 zależy czy akumulator jest na diesla czy benzynę?

0

@tristan87 ja również mam pozytywne odczucia.

0

@Xwowrak pewnie sprawdza stan butli? Nie wiem wnioskuje

8

Pierwsza decyzja Laporty i juz mi się podoba(Garcia). Jak dobrze ze on wraca. Nie widzę możliwości, by wygral inny kandydat. Może doprowadzi choc częściowo do poprawy wizerunku klubu.

Po co teraz płacić skoro mamy wracającego Pique, Araujo, Lengketa, Mingueze i wrocil Samu?

0

@DonMatteo901 na szczęście przeoczyłem :P

23

@DonMatteo901 wypowiedz godna nagrody "za najgłupsza wypowiedz roku". A to dopiero styczeń, dobra jest :)

0

@dzagos i bez 9 do tego, w sumie w 10 graliśmy :P

2

@Alanooo będzie na co narzekać :D

0

Puig się cieszy jak Rysiek

4

Najpierw Dembele przegrał walkę z samym sobą a potem jak patrzyłem na Pjanica jak biegl za Januzajem, to myslalem ze padnie na murawę w pewnym momencie

0

Nie ma Leo i Alba nie wie co ma grav...

0

@Coutinho007 z ciekawości, co robisz pijany w lesie w nocy? Często ci się zdarza?

2

Sekundę temu zaczęli a juz słyszę "pierwszy błąd miralema pjanica" :D jest impuls!

2

@Kiiciioro przeciez mowil na konferencji, ze mu zależy na trofeum i zagra najmocniejszy skład. Ma wystawić nieogranego Trincao?

0

@kamilkrycha no zgadza się, ale zostały podjęte jakieś działania. A tutaj nic...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?