Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nieprzysiadalnosc ale proste błędy robi z nerwow
0
Pomimo tej asysty Griezza to jego tak zjada trema odkąd przyszedł do Barcy ze to jest niewyobrażalne
0
Tak się nie cieszyłem z bramki i meczu Barcy od czasów Enrique!!!! To wróciło, człowiek sfarszy a się cieszy jak dziecko z prezentu :D piekneeee
0
Co za mecz xd hahahaha
0
3 4 3 ?
1
Ciekaqe czy Lopetegui ma częściej zamknięte oczy czy oglada co się dzieje, jak myślicie?
1
Busi, tak jak w ostatnim meczu, gra kapitalnie. My gramy kapitalnie. Po prostu barca jusi tak grac, mamy 3 mega pomocników, którzy muszą grac blisko siebie, dzięki oskrzydlajacym obroncom, są w stanie grac szybko, na jeden kontakt, bo maja więcej miejsca. Doskonale się oglada Barce w tych 2 ostatnich meczach.
Mysle ze w przerwie Koeman potrzasnie trochę Messim i Destem i będzie git. Nawet jak odpadna to po takim meczu nie będzie się do czego przyczepić .
0
@Barca1922 tylko zapytałem. To była ironia u kolegi wyżej, tak dla jasności :)
0
@Barca1922 kolega ma problemy z myśleniem?
0
@FC1899Barca przy Japonii to ciężko rozróżnić płeć :D
0
@DanielOOL a zaraz Xavi na Twitterze: Font kłamał ze poprowadze jego projekt :D
4
@Andi18 nie trzeba być studentem lub uczniem, żeby to widzieć. Ogromnie mi szkoda dzieci, bo tracą tak naprawdę cały rok nauki... tego się nie uda odrobić większości, jedynie uzdolnieni będą w stanie to jakoś nadgonić, niestety :(
0
@ryzy21 zagraj za 40 czyste 1 albo 10 wtedy przy remisie obydwa wejdą
7
Mi dzisiaj najbardziej zaimponowal Messi, biegal, szarpał, dtosowal pressing i nagle wszyscy za nim lecieli. On musi tak grac w każdym meczu, on jest kapitanem i każdy czeka na jego sygnal. Wydaje się, że wtedy każdy nabiera pewnośći. Na mega plus dzisiaj również Dest, Mingueza oraz widać, że Pique wraca :)
11
Dla mnie pierwszy raz w tym sezonie z mocnym rywalem Koeman go rozpracował i zjadl taktycznie. Przeciez Sevilla poza błędem MATSa to ani sytuacji nie miała. A u nas kilka niezłych okazji było, szkoda głównie strzału Desta.
No cóż... powinni tak być przygotowani pod konkretnego rywala od początku sezonu, ale lepsze takie światełko w tunelu niz nic :)
Braow trenerze.
0
@socha dobre :D tez tak pomyślałem :P
5
To Asensio gral? Powaznie skladow nie widziałem i dopiero zobaczyłem jak zszedł ze gral :O
0
@socha wiem, ale właśnie mnie to zastanawia czy tak czasem robią:p
0
@socha wlasnie mnie zastanawia nieraz czy jak pilkarz czuje ze psychicznie odpada, to czy nie udaje nieraz kontuzji :P
1
Nakgorsze ze przez ta wlasnie skuteczność Barca nie jest na 1 miejscu w lidze.
0
@Jakchcesz wlasnie nie wiem, nie znam przykazow z góry, nie znam zapisów w kontrakcie... po prostu 3 trener który nie stawia na lepszych zawodników, jakoś mnie to dziwi i zastanawia
0
@VenoM dokladnie, minutowo duzo mniej a duzo więcej wnosi i nie wierze ze Koeman tego nie widzi
6
@MaziFCB tak, mało takich thrillerów niestety:(
1
Czy Wam tez się zdaje, że wystawianie takich piłkarzy jak Brejtu, Pjanic czy Griezz jest tylko po to, aby o nich nadal mówiono w celu sprzedazy? Ja czasem mam takie wrażenie, że Koeman wolalby wpuścić wcześniej kogoś lepszego jak Puig czy Moriba, ale musi dbać o "forme" weteranów i stąd ich wpuszcza.
Ja przynajmniej bym tak robil w okresie przejściowym :P niech graja, by dostać za nich jakas kasę, a w okienku niech wy ..... :P
1
@Gregsky10 No są. Tylko ze my nie odbieramy nic Messienu, bo dla mnie jest to jeden z najlepszych jak nie najlepszy zawodnik w historii. Jednak tak jak każdy rozdział się kiedyś kończy, tak i tu jego historia dobiega końca. Niestety.
4
@sebasek99 bardzo fajny koment :) ale i tak Cie zjadą, że wina trenera:(
0
@tbas brakuje mu świeżości, on powinien dawać sygnał, tak jak dawał go w pierwszym meczu, gdy wyciekł jego kontrakt - nagle harował za 3 na boisku, cala druzyna poszła za kapitanem bo gral jak kapitan. Dawal sygnaly, odzyskiwał piłkę, był wszedzie, stosowal pressing. Tego nam trzeba.
1
@Coutinho007 Alba potrafi jeszcze sporo dać, a co do Lenglet - ten sezon ma tragiczny, ale kim mamy grac w środku?
1
@tbas nie. Byl mecz z PSG, gdzie nasz kapitan doskonale spuszczał głowę. To samo w każdym meczu, gdzie Barcelonie nie idzie. Po prostu to jest jak związek, gdzie 2 ludzi się ze sobą meczy, ale cały czas pozostają razem z nadzieją, że jakoś się relacja naprawi.
1
@amanter co mam wszystkich wymieniać? Nie wypowiadam się na temat Griezmanna bo widać że Messi za nim nie przepada. W AM Greizmann był doskonaly gdy gral na pozycji Messiego. Wiec nie wiem jakby gral, gdyby Leo nie było w składzie od początku sezonu.