0

@El dominatore podsumował w punkt :D

0

@Tomek54321 dzięki, nie pamiętałem dokladnie.

30

Dopiero co Barca traciła z Realem do AM chyba 8 czy 9 pkt mając 1-2 mecze rozegrane więcej od Rojiblancos a tu na kilka kolejek przed końcem ligi aż 4 zespoły mają szansę na mistrzostwo. Niesamowity sezon, jak tu piłki nie kochać?

1

@Ratamahatta mnie też i w pełni się zgadzam. Poza tym nie znoszę gdy ludzie nie mający mający czymś pojęcia chcą decydować za innych. Brzydzę się czymś takim.

0

@koksik2700 No dobra, matka się pomyliła co do partnera, dzieckk chore albo matkę zostawił gosc a nie ma nigdzie pomocy i czuje ze nie podoła tonjeat jej wybór! Niech za ciebie też decydują o życiu inni, życzę Ci tego byś e najważniejszych kwestiach nir miał nic do gadania bo inni tak zdecydowali :)

0

Komentarz usunięty

3

@Quavosk legalna, niech każdy będzie decydował o sobie. Dla mnie jest w ogóle niepojęte ze sa dyskusje w tej kwestii. Rodzice niech decydują, później matka powinna mieć wsparcie psychologa. I już, proste.
Tak jak w Holandii w kwestii choćby trawki- jest legalna a narkomani mają wsparcie i pomoc medyczna/psychologiczna.

5

Bez jaj.. za co żółta? W ogóle za co faul?

1

@Nieznajomy tez nie wiem, ale kolega wyżej na pewno zna odpowiedź :D

3

@SinMistico serio? Na zamknięte Getafe? Będzie podobnie jak z Athleticiem. To kto miał wyjść? Przy Pique Lenglet gra duzo lepiej. Ostatnio każdy narzekał przed meczem na Pique a ten zagral po profesorsku.
Ma wyjść Dembele za Griezza? Aby nie wiedzieć co się dzieje?
Lamenty przed pierwszym gwizdkiem....

0

@Nazio87 zawsze jest szansa, by wyru... szympansa - w tym wypadku Real :P

0

@kuz taki trochę Puig vol. 2

1

Sran... w banie... sruty pierduty :D

Za 20 baniek tez się mogę rehabilitować :P

0

@Firestone Jose, słuchaj, głupia sprawa...

4

@Bykunn No dokładnie, można zazdrościć Realowi sternika, bo jest mistrzem w swoim fachu :)

2

@LaRoja wolicie, by klub zbankrutował? Trzeba ratować klub i wyciągać zr zgliszcz jakie po sobie zostawił Bartomeu.

Sport się zmienia, kluby też. Światem rzadzi pieniądz. Barca niestety musi wiecej zarabiać by stawać się większym klubem i rywalizować z innymi.

1

@Maker0 centymetry nie tylko w piłce odgrywają kluczową rolę :D

0

@SinMistico no to co za problem dopingować Los Blancos?

1

Alez Real jest cienki, ale to tylko pokazuje jacy my jesteśmy słabi w tym sezonie :(
Dzisiaj Real ma czystego farta. Szkoda ze Live zapomnial grac w piłkę w 1 meczu.

1

@Masti_Real_Madryt to live po prostu gra a nie udaje jak w 1 meczu

0

Ten fart realu w LM trwa e najlepsze xd oni by to strzelili, Live jakby z nami grało to też by strzelili :V nie wiem o co chodzi

0

@matirix20 nareszcie... choć tak bardzo lubię pierwsza część z lat 90, że nie wiem jak ten mi się spodoba. Wydaje się całkiem przyzwoity :D

0

@pt9 zdecydowanie, doskonały gracz

0

Muller mistrzostwo co zagral

1

I niejtorzy serio Neya nie chcae z powrotem? Gość z miejsca daje jakość której Griezz czy Dembele nigdy nie dadzą...

0

@adamLeo66 ale Krysię to ty szanuj...

0

@amanter może byśmy zaczeli g rac ak druzyba wtedy? Co z tego że ma tyle goli jeśli są to głównie gole ze słabymi rywalami w lidze? A skąd wiesz czy byśmy beż niego nie mieli więcej goli i punktów bo by każdy zaczal brać na siebie odpowiedzialność?

0

@ElKamil No właśnie też tak uważam, jeszcze rola kapitana, z której się nie wywiązuje w ogóle. Niestety pewna era chyba dobiegła końca.

1

@pt9 ale on juz zawsze będzie miał taką rolę u nas, każdy każdy niego gra nawet jak są lepiej ustawieni koledzy. Mam wrażeń że wczoraj Messi zabierał miejsce 1 w pomocy i 1 w ataku...

0

Pytam przez pryzmat ostatnich sezonow, uważacie ze Messi powinien zostac czy odejść?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?