Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca też się nie mogę doczekać... To będzie strzał w dyche.
Co do Pottera też bym chciał, pomimo że by to była tylko wizja rezyseraz bo książki nie ma o tym, to chciałbym zobaczyć historię założycieli Hogwartu i jak rozesLy się ich drogi. :)
0
Myślę że Lapcio z Perezem są naprawdę dogadania w tym temacie i utra nosa tej mafii.
0
@Ls0811 jak się mecz zakończył, to kupon pójdzie. :D
0
@Transu96 widzę, że argumentacja jest Twoja mocną stroną
0
Bardzo proszę moderację o zrobienie nowej ankiety dotyczącej okienka. Ostatni transfer z klubu powoduje, że zwalnia się miejsce, numer i pensja i zapewne więcej będą dostawać szans wychowankowie. A to oznacza inna ocenę dla zarządu i Pana Laport :)
4
@michal26 ja uważam że jeśli Sami zejdzie z pensji, to jest w stanie dać znacznie więcej od Lengleta intonjego się powinni pozbyć, bo umiejętnościami Untiti bije Clementa na głowę
1
@dzefrej234 no tak było właśnie. Najgorzej jest w emocjach komentować, trzeba zawsze czekać :)
40
Przyznam, że jestem niesamowicie zadowolony z pracy Laporty odkąd dołączył. Szczerze mówiąc, tego się spodziewałem. To jest Pan Prezydent jakiego ten klub potrzebuje.
Niektórzy mają mu za złe, że Leo odszedł. Jednak wybierając przyszłość klubu, a jednego, co prawda nieziemskiego, ale jednak "tylko" gracza, to oczywiście sam bym wybrał klub, bo nic ani nikt nie może być ponad FCB.
Jak mu się uda jeszcze Pjanica gdziekolwiek wypchnąć, to chapeu bas. Wycisnął chyba maxa z tego okna.
Czy mógł zrobić więcej ? Uważam, że nie. Uważam, że i tak zrobił więcej i przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.
Brawo Panie Joanie :)
0
@FC1899Barca zatem polecam iść kibicować city lub PSG :)
0
Uwielbiam wieczorami czytać Ramble jak coś się dzieje, po prostu jabym dobry kabaret włączył :D
0
@NaFazieHitman który to tier?
7
Niech już zostawia tę kasę. Wróci Aguero, Fati. Albo top, albo nikt. Żadne polsrodki, proszę :(
0
A może Ibra? Z jego charyzma moglibyśmy sporo zdziałać
1
@pt9 to tylko na ulicach Paryża, także luz
0
@Ghotti ja chętnie zobaczę Cou bez Leo.
1
@dafik85 Czemu? Dla mnie on kompletnie nie pasuje do Barcelony. Zarobić na nim kilka/naście mln? Super sprawa.
1
@FC1899Barca Lenglet lubi to. Dałby 10 :D
0
Bardzo broniłem Koemana w zesLym sezonie ale 2 ostatnie mecze ja się pytam co on robi na tej ławce? Busquets i Roberto co robią? Ludzie... Znów będą becki w LM przez nasz środek pola
0
@majki912 też :)
0
@MesQueUnClub_87 wiem też tak mam, ale tu chyba zrobię wyjątek. To znaczy jeśli mi pociągnie bo lapka mam dobrego ale do pracy, nie wiem czy taką grę uciągnie.
0
@TheNekro94 ja właśnie też. Choć jeżeli by powrócił battlenet jak kiedyś... Pełno graczy, baalruny, klon Diablo :P Tristram :D no megaaaaa... Ja w nic nie gram, ale tu jest nostalgia po prostu. :P
0
Kto kupuje Diablo II za miesiąc? :d
58
Oby się nie dogadali... Błagam!
2
@amanter Czemu katastrofalny? Bo??? Na Basków, na ich stadionie wyjść w takim momencie? Czego wymagasz od żółtodzioba, żeby przedryblował pół boiska i zdobył bramkę? Pierwsze mecze Leo również momentami były mega słabe.... Co za komentarz bez sensu :O
0
@karci0 ile ja w to przegrałem ... Battlenet będzie cały czas?
0
@Elosek wlacz sobie YouTube jak ci tak tego brakuje :)
2
@sergio5 de Bruyne do nas
0
@GuerillaAthletic gdzie ty tu widzisz, żeby tego na myśli nie miał? :p
5
@paweldunajecfcb Świetny kibic, nie ma co! Niech wszyscy odejdą, bo tak klub kochamy... Weź to usuń bo się czytać nie da takich "znawców"
0
@Fake69 dokładnie też tak uważam, piłkarze z pola nie wiedzieli w ogóle co Neto zrobi... A jednak z Matsem to jest już chemia i pewne schematy znają na pamięć. Wczoraj tego brakło i przez to pełno piłek traciliśmy, co normalnie by nie miało miejsca.
Kiedy wraca Mats?