0

@kkbarca dla mnie wykorzystali sytuacje do testów szczepionek mRNA i nie nam z tym problemu, bo nie są niebezpieczne. Choć jest to eksperyment medyczny to jak każda jedna szczepionka w przeszłości też była, jest i kazda kolejną będzie eksperymentem. Tak samo każdy nowy lek wypuszczany na rynek.
Ja Zaszczepiłem się tak naprawdę dla swoich dzieci - może kiedyś wynajdą szczepionkę z wirusem mRna do walki z rakiem i uratują moje dziecko dzięki temu. Kto wie?

5

@Kapitan hawk przez coś takiego tym bardziej doceniam takich graczy jak Leo, Ronaldo czy Iniesta, Zlatan - przez całą karierę w zasadzie nie schodzili z pewnego poziomu. Niebywale

1

Nikt:

Też nikt: TOP

1

@slayer trzeba patrzeć na grę danego zespołu. Dla mnie przykładowo, gdyby przyszedł do takiej Ekstraklasy i sprawił, że drużyna by grała piękna piłkę to to świadczy o wielkości trenera. A Xavi to zrobił z AlSadd.

1

@Ojciec5tkidzieci no i masz babo Placek

2

@kejdzi nieprawda. MC doskonale gra dzięki Guardioli, piłkarzy przed Guardiola mieli równie wybitnych ale city tak nigdy nie grało.
Pep np miał fioła na punkcie tworzenia trójkątów na boisku, by każdy miał możliwość zagrania do dwóch zawodników. Zawodnicy by Sie sami nie ustawiali i nie grali tiki taki gdyby nie trener.
Nie ma czegoś takiego jak samograj. Zawsze jest trener.

1

@neeed Ale kolega nie pytal czy lepiej wyjsc z grupy LM, tylko czy odpasc z grupy. Odpowiadam na konkretne pytanie, a nie gdybam co by było lepsze.

0

@neeed Ale w kondycji finansowej Barcy lepiej miec w kieszeni 2,4mln E niz nie miec w ogole, niestety takie czasy :(

0

@Dojaar Lepiej byłoby zgarnąć taką kasę niż nie, tak mi się wydaje przynajmniej :P

Winners 1 € 8,500,000

Runners-up 1 € 4,500,000

Semi-finalists 4 € 2,4,00,000

Quarter-finalists 8 € 1,500,000

Round of 16 16 € 1,100,000

Round of 32 32 € 500,000

0

@Encore No to prawda. Ludzie by chcieli już teraz wyników jego pracy. Ja jego prace do teraz dobrze oceniam w stosunku do g... W jakim się znalazł nasz klub.

0

@Aqualitek no nie wiem. W raportach i budżecie nie ma zakładanego nagłego wydatku w postaci 12mln. Finanse są opłakane a liczy się tu i teraz. Barca nie może nagle wydać 12mln

2

@Garbatyy dla mnie w nim drzemie ogromny potencjał. Widać to w jego grze i lekkości jaka ma, jednak brakuje mu trenera, który by rozwinął go piłkarsko. Zdecydowanie od czasów Alvesa największa nadzieja

3

@kuz no,bo nie da sie zrozumieć decyzji Koemana... Najgorsze że Laporta ma ręce związane bo Ronald nie odejdzie za friko, a kasy na wypłatę 12mln nie ma

3

@BarcaInfo hit :P co ten Koeman robi z Barca....

5

@patataj obyśmy się nie zdziwili :D

0

@lucca87 Dlaczego? Z jakiego powodu?

0

@Messibestplayerintheworld ale jest sam. Co z tego, że umie jak jedynym zawodnikiem który wbiegał w pole karne, poza Depayem, był Frenkie?

1

@betonito Hahahah a nie? Słuchaj Busi, nie biegasz to nie grasz, sorry.
A u nas? Nie biegasz? To nic! Ważne że kiedyś biegałeś, graj dalej....

1

@Messibestplayerintheworld przede wszystkim nie mamy skrzydeł. Już pamiętam Inieste na skrzydle, to on przynajmniej pomimo braku szybkości zawsze stanowił zagrożenie, bo potrafił minąć rywali. U nas tego kompletnie nie ma.

1

@Momals11 to jest już wina trenera. Tylko i wyłącznie, że nie potrafi ustawić zespołu, co rywal to gramy innym ustawieniem, tak się po prostu nie da.
Wczoraj fajnie graliśmy, ale nie potrafimy się ustawić, gdy tracimy piłkę, Atleti, gdy straciło, to w ciągu kilku sekund byli doskonale ustawieni w obronie. U nas? Wielka luka...

1

Najgorszy jest zawsze Busquets, który zwał ia KAZDA jedną akcję Barcy i ani Gavi ani Jong nie mają z kim szybko pograć....

2

Okropnie przykro że w złotych czasach Barcy trafił nam się Bartomeu jako prezes.

Laporta czegokolwiek nie zrobi i tak będzie źle, bo klub jest w tak fatalnej sytuacji. Mimo wszystko zacząłbym od trenera, obecnie mamy dobrą kadrę ale nie ma żadnego pomysłu na nią. Przykro po prostu i szkoda klubu :(

0

@Kwiatek67 dźwiękowa. :P.

0

@clyde U nas zawsze na trybunach dramat był :P

0

@MesQueUnClub96 aż sam się zdziwiłem :D jaki wynik stawiasz?

2

Ale jaja :O pisałem z kimś przed meczem ze chce Nico i Mingueze i się sprawdziło. Skład zarąbisty, byleby też jakakolwiek taktyka była i będzie dobrze :)

2

@MesQueUnClub96 czyli Roberto i Busi i jazda 3:0 :P

1

@MesQueUnClub96 na wahadlach mam nadzieję że Mingueza i Dest, a w środku chciałbym Nico, Gavi i Jonga

19

@DawidekFCB powiedział również, że Capello też go odsunął i na niego nie liczył, ale trenerem był świetnym. Radzę czytać ze zrozumieniem cały tekst przed wypowiedzią.

5

@Przemas8411 w ostatnim choćby meczu miał 2 lub 3 kluczowe podania ... To że jest źle przez trenera ustawiany to inna sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?