Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta a dla mnie brakuje tu trenera pokroju Kloppa czy innego speca z Niemiec. Uważam, że nasz skład jest naprawdę mocny, młody i nieopierzony, ale jednak mocny. Ktoś musi w nich wlać energię i zapał tak jak to swojego czasu zrobił Rijkaard a później Pep.
Ok, brakuje jakiegoś elementu, szczególnie mocnej 9, ale i to by można było jakoś skleic. Nie mówię, że byśmy wygrali LM, ale może nasza gra by mogła wyglądać bardzo ładnie dla oka.
1
Czasem sobie myślę czy przypadkiem jak się tak czyta o tych nagłych nocnych zgromadzeniach w biurach i rozmowach na temat zwolnienia Rudego, to czy oni przypadkiem wtedy wszyscy razem przy wódeczce i ogoreczku nie grają w bierki?
11
Koeman powie na konferencji, że kiedyś był trenerem Benfici i on zbudował jej potęgę stawiając na młodych
2
Koeman weź ty wypuść tego Frenkiego z powrotem do pomocy...
0
Bravo, słuchaj, głupio sprawa w sumie...
0
@foczkyyyhg przeczytaj mój drugi komentarz raz jeszcze
1
@foczkyyyhg z fałszywa 9 albo Depay niech tam gra, takie trudne? Po co tak słaby komentarz jak Twój?
3
Jak mając w historii takich napadziorow jak Ronaldo, Rivaldo, Etoo, Henry, Ibra, Villa, Suarez w Barcy nagle pojawiło się drewno holenderskie? Jak to możliwe że Luuk de Jong gra w podstawie LM na środku ataku?! Ludzie....
4
Cały dzień myślę o tym meczu z nadzieją że zagra Nico, Gavi i może czymś jeszcze zaskoczy... Aż się odechciewa widząc Roberto :/
0
@ShawnC no zgadza się, z tym że dzisiaj Barca była o nawet dwa tempa szybsza we wszystkim. To co mieli zrobić?
0
@ShawnC a może mieli zamiar tak grać, ale spodziewali się Barcy z meczu z Cadizem? Może to Barca jednak zagrała wybitnie i stąd ten wynik?
Nie rozumiem tego umniejszania. Z Levante od kilku sezonów nam się łatwo nie gra, z resztą Realowi też.
1
Dla mnie osobiście dzisiejszy mecz nie był słaby w wykonaniu Levante, ale tak dobry (nareszcie!) Po ostatnich marnych występach naszych. Wiele komentarzy się pojawiło, że to Levante zagrało słabo, dla mnie to Barca tak zdominowała i siadła na rywalu od początku spotkania, że oni nie wiedzieli co się dzieje.
Dla mnie kadra Barcy jest jedną z najlepszych na świecie pod względem technicznym i jeżeli będzie grać tak agresywnie całe spotkanie, to niewiele drużyn będzie w stanie z tym rywalizować.
Brakuje nam doświadczenia, brakuje obecnie lidera (choć Bayern od zawsze nie ma jednego lidera, za to maja kolektyw), brakuje może wzmocnienia jakiejś pozycji i brakuje trenera (no chyba że Koeman zacznie się słuchać Schreudera), jednak w tej drużynie drzemie tak wielki potencjał, że głowa mała.
La Masia raczej jest zarządzana od zawsze tak samo i rączej nie ma na nią wpływu ostatnia sytuacja klubu. I choć Barto niemal zniszczył całkowicie pierwsza drużynę, tak szkółka pokazuje, że jest w stanie od razu wykopać diamenty, które przy odpowiedniej osobie (a tu akurat Ronald jest strzałem w 10), zaświeca swoim blaskiem.
Czekam na kolejne mecze z lepszym rywalem i z takim samym zaangażowaniem jak dzisiaj.
1
@GeneralXavi spójrz na szczękę Andrzeja i odpowiedź się sama nasuwa. Takiego twardziela ta planeta szybko mieć nie będzie.
4
Dzisiaj po raz pierwszy od nie wiem jakiego czasu, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Dest. Pewny siebie, z dryblingiem i pomysłem.
Nico i Gavi poezja. Przy nich Busi może pokazać swoją najlepszą wersje bo ma ciągła asekurację (Nico swoją drogą jest niesamowicie silny).
No i Fati... Pięknie :)
2
@Gandalf55 chyba że masz w składzie Neya, Suareza i Leo w szczytowych formach :P
0
@SkilledHydra16 w razie czego?! Toż oni dają więcej, brakuje im tylko pewnosci siebie, to co dzisiaj zagrali to poezja.
4
Dla mnie Luuk i Roberto to nie jest kaliber na Barce. Wolę sto razy bardziej ogrywać talenty, typu Demir, Gavi, Nico czy inna perełkę, która obecnie może nie lśni (niektórzy oczekują że Demir będzie nam już w pojedynkę mecze wygrywał...), Ale jest szansa że w przyszłości będzie stanowić o sile środka czy ataku Barcy.
0
@kolomen2 nie no jasne... O gustach się nie dyskutuje :P
17
@kolomen2 tosty z pasztetem? :o a to to jest legalne? :D
0
@Uukasz_93 no to już bym wolal byłego trenera BarcyB, kogoś z pomysłem, kto ma jakikolwiek warsztat... Jak broniłem Koemana w zeszłym sezonie, tak w tym to jest parodysta jakich mało
4
@Uukasz_93 ty tak serio? A co ma zrobić, skoro żaden trener nie chce przyjść? Każdy widzi w jakim położeniu jest Barca... Ma zwolnić kogoś bez pomysłu na zastępcę?
3
@Kettger dokładnie tak, a spora część społeczeństwa jest innego zdania, przerażające w sumie
0
Mnie w obecnej Barcy najbardziej Dest wnerwia...
1
@peetwithbarca przeklinają i od razu usuwają swojego posta, są nieuchwytni niczym Tommy Lee Jones w ściganym
4
@norbi77 ale w tamtym roku też oni byli. O tym kolega mówi, nie ma samograj, wszystko tworzy trener.
4
@k1nGPu1G jak burza będzie wieczorem to po burzy nadejdzie noc, więc nie zawsze :P
2
Uważam że mamy naprawdę dobry skład obecnie ale brakuje trenera, który to by skleil. Fatalny jest Rudy niech bierze 12mln i odejdzie.
0
@Momals11 a ja bym mimo wszystko porównał trofea z Messim ale odkąd nie było już Xaviego i Iniesty, ciekaw jestem porównania wtedy. Dla mnie oni byli kluczem do sukcesu Barcy, oczywiście Leo to niesamowite uzupełnienie, ale Real wygrywał LM itd wtedy gdy odeszli już Xavi i Andres, a u nich wtedy Modric i Kroos (czyli również pomocnicy) weszli na niesamowity poziom.
0
@amanter dokładnie, dobrze że Leo zszedł bo inaczej byłby remis a tak wygrali.
0
@mkord akurat w tym wypadku to nie jest tytuł, ale oznaczenie osoby, że ta za życia była prawą osoba, że poświęciła się dla innych i oddała życie dla innych. Nie pojmuje jak go można nazywać świętym. Stąd pytanie "z jakiej racji".