Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ależ mnie to cieszy, szczególnie to zdanie o tym, że zaskoczył go talent piłkarzy. Też mam wrażenie, że posiadamy świetna kadrę, ale brakowało puzzla w postaci trenera.
Cieszę się, że Xavi jest na ławce, bo był jednym z najwybitniejszych pomocników w historii, a uważam, że nikt nie ma takiej wizji na boisku jak pomocnik. W dodatku taki jak nasz Generał. Niech tylko dobrze przekaże swoja wizję graczom a będzie dobrze :)
2
@FafitFCB Ja mam przytulić wszystkich?
0
@Herato nie porażka tylko piękno i nieprzewidywalność piłki :D
1
@haryveb944 tak tylko z ciekawości zapytam, czy może się polepszyć na gorsze?
0
Nie mogę znaleźć tej formacji, a wiem że gdzieś mi się wczoraj przewinęła. Od którego meczu Generał będzie na ławce?
0
@Rewolucja123 az ciary miałem, rzeczywiście on także wasze wszystkich ustawiał. Mega że wraca :)
5
@norbi77 CO ty w ogole porownujesz? Juz pomijam fakt, ze Koeman znacznie dłużej był na stanowisku, to jednak ma bardzo dobry sklad. On ma byc tylko od przygotowania druzyny do meczu, a to calkowicie lezalo i kwiczalo. Gdyby nie Messi, to w poprzednim sezonie nic bysmy nie mieli.
Laporta ma duzo trudniejsze zadanie, z ktorego obecnie się wywiazuje co najmniej przyzwoicie. Już nie doprowadził, byśmy się stali drugim Milanem, a było bardzo blisko.
Do wyników się odnosi, więc poczekaj na pełną kadencję Laporty, by go oceniać, a nie pół roku, przez które sprzątał g*** pozostawione przez poprzedni zarząd. Sorry, wciąż je sprząta.
2
Dla mnie ogromną przewagą Xaviego jest fakt, że był doskonałym pomocnikiem, on widział dużo więcej od reszty na boisku i liczę że to teraz przekaże i stanie się prawdziwym mentorem dla Gaviego, Nico czy Pedriego. On ma zmysł taktyczny, jakich mało. Myślę, że będzie dobrze :)
3
Baaardzo dobrze, niech dostaną od Rayo tak z dwójkę jeszcze.
0
Bardzo dobrze!!! Niech go zwolnią już :(
0
Szkoda, fajnie graliśmy w pierwszej połowie, powinniśmy strzelić bo była 10000% sytuacja i nic. Przegrywamy znów
0
@paweldunajecfcb obecnie się utrzymają, ponieważ ceny surowców wzrosły od 100-300% w zasadzie na wszystko, poza wypełniaczamiz które też już wzrastają. :P
0
@Catalanian1991 a mam się śmiać dlatego że nasi prowadzą i w porównaniu do ostatni meczybnalrawde ładnie gramy?
3
Dawno nie widziałem nas tak grających. Czemu tak nie możemy w każdym meczu? Dynamo gra slabo? Nie, to my gramy świetnie pressingiem i szybka wymiana pozycji, podań itd.
Brakuje jeszcze troszkę zdecydowania, plus fakt że gramy w 10, bo w ataku jeden osobnik nic nie robić, a nawet przeszkadza.
Środek pola super funkcjonuje, choć widać brak zgrania w tym ustawieniu. Ale będzie coraz lepiej, mam nadzieję.
0
@Abominacja chodzi o olśnienie Ronalda? :p no możliwe
0
Ludzie, niech Ronald dostanie olśnienia i poukłada ten nasz skład, przecież to może być kosmos, Gavi, Pedri, Ansu, Blade, Nico... Przecież możemy mieć znów złote pokolenie
2
@panczo jest dużo lepszy technicznie i ma dużo lepszy przegląd, do tego może mu siąść strzał i wpadnie brama, to tak w skrócie :p
21
Dlaczego nie Nico albo Cou za Roberto... Tak to super składzik.
2
@Azi w Belgii szwagier mi mówił że coś tam płaci niedużo a wszystko ma w tv :P 300+ kanałów i pełno sportowych
0
@Barca1992 no jak y ktoś mu tak dograł to by strzelił. A jeśli sam się musi cofać i coś grać, no to co ma chłop zrobić?
4
@Robert1603 dokładnie tak. Trzeba od nowa budować Barce. A ja żałuję tego, że nie odszedł dwa lata temu lub rok, gdy chciał, odszedłby w piękny sposób, z ceremonia dla najlepszego piłkarza w historii. Dodatkowo, Barca by dużo zaoszczędziła na jego kontrakcie i dostała by dobra kasę z transferu.
A tak ani wilk sytu, ani owca cała..
0
@Ronmes Ronaldo nazario też to miał. Niesamowite to jest, w sumie to jest wszystko, mieć taki balans na pełnym sprincie to nie trzeba mieć nic więcej
1
@jeyx77x ja też, po czym przypominam sobie że naszym trenerem jest Koeman.i że nie zobaczy już tak grającego Busiego jak w repce...
1
@RobiS mi watch, z Xiaomi. Świetny jest, sam używam i szczerze polecam.
1
@Roobo nie jest najgorszy. Nie cofa się bo w meczu z takim rywalem nie musi. Mimo to nie dostał ani jednej dobrej piłki, ani jednej!
W meczu z mocnym rywalem często to on się cofa injako jedyny potrafi przetrzymać piłkę chwilę dłużej.
1
@Roobo o czym ty mówisz? W meczach z mocnymi rywalami tak się nie zachowuje, tu na słuszne pretensje bo gramy z bardzo słabym rywalem i pasuje być dokładnym w zagraniach. Jeśli w takich nezcach jesteś niedokładny to nie masz czego szukać w meczach z mocnym rywalem. To jest zdrowa ambicja.
0
@normasubiektywna no ale.jemu się kontrakt skończył, więc mógł na nowych warunkach przedłużyc.
0
W punkt. Nie ma co porównywać. Sergio z repki się doskonale ogląda, dalej ten sam zawodnik.
Co znaczy trener...
0
@luisfigogalactico zdrówko. Ja tu hejtu nie widzę, po prostu czasem sam się człowiek daje ponieść, w końcu faceci to dzieci - tak mi żona zawsze mówi :D
a w sumie chyba lepiej tak niż mieć kij nie powiem gdzie, jak co poniektórzy na tym forum...
Zdrówko!
0
@luisfigogalactico wybacz, ale czasem człowiek się sam daje ponieść :D trochę luzu, jak czytam babmle to idzie się uśmiać nieraz :P