11

Ależ mnie to cieszy, szczególnie to zdanie o tym, że zaskoczył go talent piłkarzy. Też mam wrażenie, że posiadamy świetna kadrę, ale brakowało puzzla w postaci trenera.
Cieszę się, że Xavi jest na ławce, bo był jednym z najwybitniejszych pomocników w historii, a uważam, że nikt nie ma takiej wizji na boisku jak pomocnik. W dodatku taki jak nasz Generał. Niech tylko dobrze przekaże swoja wizję graczom a będzie dobrze :)

2

@FafitFCB Ja mam przytulić wszystkich?

0

@Herato nie porażka tylko piękno i nieprzewidywalność piłki :D

1

@haryveb944 tak tylko z ciekawości zapytam, czy może się polepszyć na gorsze?

0

Nie mogę znaleźć tej formacji, a wiem że gdzieś mi się wczoraj przewinęła. Od którego meczu Generał będzie na ławce?

0

@Rewolucja123 az ciary miałem, rzeczywiście on także wasze wszystkich ustawiał. Mega że wraca :)

5

@norbi77 CO ty w ogole porownujesz? Juz pomijam fakt, ze Koeman znacznie dłużej był na stanowisku, to jednak ma bardzo dobry sklad. On ma byc tylko od przygotowania druzyny do meczu, a to calkowicie lezalo i kwiczalo. Gdyby nie Messi, to w poprzednim sezonie nic bysmy nie mieli.
Laporta ma duzo trudniejsze zadanie, z ktorego obecnie się wywiazuje co najmniej przyzwoicie. Już nie doprowadził, byśmy się stali drugim Milanem, a było bardzo blisko.

Do wyników się odnosi, więc poczekaj na pełną kadencję Laporty, by go oceniać, a nie pół roku, przez które sprzątał g*** pozostawione przez poprzedni zarząd. Sorry, wciąż je sprząta.

2

Dla mnie ogromną przewagą Xaviego jest fakt, że był doskonałym pomocnikiem, on widział dużo więcej od reszty na boisku i liczę że to teraz przekaże i stanie się prawdziwym mentorem dla Gaviego, Nico czy Pedriego. On ma zmysł taktyczny, jakich mało. Myślę, że będzie dobrze :)

3

Baaardzo dobrze, niech dostaną od Rayo tak z dwójkę jeszcze.

0

Bardzo dobrze!!! Niech go zwolnią już :(

0

Szkoda, fajnie graliśmy w pierwszej połowie, powinniśmy strzelić bo była 10000% sytuacja i nic. Przegrywamy znów

0

@paweldunajecfcb obecnie się utrzymają, ponieważ ceny surowców wzrosły od 100-300% w zasadzie na wszystko, poza wypełniaczamiz które też już wzrastają. :P

0

@Catalanian1991 a mam się śmiać dlatego że nasi prowadzą i w porównaniu do ostatni meczybnalrawde ładnie gramy?

3

Dawno nie widziałem nas tak grających. Czemu tak nie możemy w każdym meczu? Dynamo gra slabo? Nie, to my gramy świetnie pressingiem i szybka wymiana pozycji, podań itd.
Brakuje jeszcze troszkę zdecydowania, plus fakt że gramy w 10, bo w ataku jeden osobnik nic nie robić, a nawet przeszkadza.
Środek pola super funkcjonuje, choć widać brak zgrania w tym ustawieniu. Ale będzie coraz lepiej, mam nadzieję.

0

@Abominacja chodzi o olśnienie Ronalda? :p no możliwe

0

Ludzie, niech Ronald dostanie olśnienia i poukłada ten nasz skład, przecież to może być kosmos, Gavi, Pedri, Ansu, Blade, Nico... Przecież możemy mieć znów złote pokolenie

2

@panczo jest dużo lepszy technicznie i ma dużo lepszy przegląd, do tego może mu siąść strzał i wpadnie brama, to tak w skrócie :p

21

Dlaczego nie Nico albo Cou za Roberto... Tak to super składzik.

2

@Azi w Belgii szwagier mi mówił że coś tam płaci niedużo a wszystko ma w tv :P 300+ kanałów i pełno sportowych

0

@Barca1992 no jak y ktoś mu tak dograł to by strzelił. A jeśli sam się musi cofać i coś grać, no to co ma chłop zrobić?

4

@Robert1603 dokładnie tak. Trzeba od nowa budować Barce. A ja żałuję tego, że nie odszedł dwa lata temu lub rok, gdy chciał, odszedłby w piękny sposób, z ceremonia dla najlepszego piłkarza w historii. Dodatkowo, Barca by dużo zaoszczędziła na jego kontrakcie i dostała by dobra kasę z transferu.

A tak ani wilk sytu, ani owca cała..

0

@Ronmes Ronaldo nazario też to miał. Niesamowite to jest, w sumie to jest wszystko, mieć taki balans na pełnym sprincie to nie trzeba mieć nic więcej

1

@jeyx77x ja też, po czym przypominam sobie że naszym trenerem jest Koeman.i że nie zobaczy już tak grającego Busiego jak w repce...

1

@RobiS mi watch, z Xiaomi. Świetny jest, sam używam i szczerze polecam.

1

@Roobo nie jest najgorszy. Nie cofa się bo w meczu z takim rywalem nie musi. Mimo to nie dostał ani jednej dobrej piłki, ani jednej!
W meczu z mocnym rywalem często to on się cofa injako jedyny potrafi przetrzymać piłkę chwilę dłużej.

1

@Roobo o czym ty mówisz? W meczach z mocnymi rywalami tak się nie zachowuje, tu na słuszne pretensje bo gramy z bardzo słabym rywalem i pasuje być dokładnym w zagraniach. Jeśli w takich nezcach jesteś niedokładny to nie masz czego szukać w meczach z mocnym rywalem. To jest zdrowa ambicja.

0

@normasubiektywna no ale.jemu się kontrakt skończył, więc mógł na nowych warunkach przedłużyc.

0

W punkt. Nie ma co porównywać. Sergio z repki się doskonale ogląda, dalej ten sam zawodnik.
Co znaczy trener...

0

@luisfigogalactico zdrówko. Ja tu hejtu nie widzę, po prostu czasem sam się człowiek daje ponieść, w końcu faceci to dzieci - tak mi żona zawsze mówi :D
a w sumie chyba lepiej tak niż mieć kij nie powiem gdzie, jak co poniektórzy na tym forum...
Zdrówko!

0

@luisfigogalactico wybacz, ale czasem człowiek się sam daje ponieść :D trochę luzu, jak czytam babmle to idzie się uśmiać nieraz :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?