0

@DamianBarcaCule :O dzięki za poprawkę. Myślałem że już 10 lat minęło od tej bramki :P ale jedna z ładniejszych w historii

0

@Shapiro pamiętam gole Persiego z bani z chyba 20-25m :O

4

@socha brak argumentów, więc trzeba pocisnac. Typowe w sumie czytając twoje komentarze. Dobrej nocy, idę pod kołdrę :)

6

@socha "dożyliśmy czasów, że nawet obawiamy się czy ocampos zagra, kiedyś grało się przeciwko Giggsowi, Lampardowi, Gerrardowi, Ronaldo, Rooneyowi i innym gigantom i nikt się nie bał, dziś kibice barcy kalkulują czy jakiś ocampos zagra , smutne czasu niestety" - tak, napisałeś. W dodatku nie wiesz co piszesz?

4

@socha A gdzie wyczytales że się kolega martwi? Zadał pytanie, problem z czytaniem ze zrozumieniem czy nadinterpretacja?

0

@NorbiTBOB uwielbiam, do tego dużo wasabi rozpuszczone w sosie sojowym :P

45

Może jest niechlujny, może brakuje mu jeszcze przyjęcia i kilku odruchów, ale to jak szarpał, jaki ma ciąg na bramkę i jego zdolność do podejmowania szybkich decyzji sprawiają, że dla mnie z miejsca jest dużo lepszym wyborem od LdJ czy Braita. Taki (oczywiście z wielką dozą umiaru) odpowiednik Suareza: szarpie, biega, próbuje :)

0

@jeyx77x stricte rozgrywającego, zgodzę się w pełni. Dlatego jeśli umiejętnie przekaże wskazówki Gaviemu, Nico i Pedriemu, to może będzie powtórka w Barcy z czasów Generała i Andresa? :)

Swoją drogą, kolega zajmujący się trenerka był kiedyś na szkoleniu na którym był gosc z Hiszpanii i które prowadził. Był on częścia sztabu trenerskiego Barcy i mówił że nigdy nie spotkał osoby, która tak rozumiała grę i miała taki przegląd pola jaki miał Xavi, że to było niepojęte jak tak można widzieć grę z perspektywy boiska :P

1

Ależ mi Gavi przypomina Inieste, z resztą podobnie Pedri, choć ten ma też więcej cech Xaviego. Do tego nareszcie mają doskonałego trenera do przekazywania wskazówek i rad - bo kto ich lepiej poprowadzi jak nie jeden z najlepszych pomocników w historii piłki?
Pomorskie no tego że wczoraj to było tylko (albo aż...) Elche, to widziałem coraz więcej przebłysków nowych założeń Xaviego.

Do tego widać, co znaczą prawdziwi skrzydłowi: to jak Abde z Dembele rozciągali grę było doskonale i robiło dużo miejsca w środku do bardziej prostopadłych, penetrujących podań.

Zobaczymy z Sevilla :)

0

Dla mnie nie było spalonego bo stał pionowo Gavi, a obrońca był wychylony mocniej :)

1

@Mario96w najlepsze, że najpewniej by zjadł cała nasza pomoc pod kątem napędzania akcji

3

@PenaldinhoGaucho tak z ciekawości, naprawdę Cię cieszy prowokacja w sieci? Nie rozumiem tego fenomenu, ale że niektórzy z tego mają frajdę, to muszą mieć mega nudne życie :P
Pozdrawiam serdecznie

0

@jeyx77x taj właśnie wygląda Propaganda w TVP :D

0

@Malkey95 ale że w co nie wierzysz?

3

@Rust_Cohle w punkt koment.

1

Bayern ponoć chce desta, niech go bierze :)

1

@Arczek2001 e... Jak zrobią więcej to będzie problem po meczu :P

0

Ja widzę poprawę, szczególnie pierwsze 15 minut. Jednak to co się rzuca w oczy to wciąż brak większego ryzyka, jest już lepiej ale jednak cały czas wahają się zagrywać bardziej ryzykowne podania.
Dodatkowo aż nadto widoczna gra jedna stroną boiska i brak drugiego skrzydłowego... Znów się dublują na boisku :(

2

@Naturopata Brawo, widzę że ktoś jeszcze to rozumie :P

4

@DaPidejpi ewidentnie nam brakuje takiego skrzydłowego jak Pedro. Świetny, niedoceniany zawodnik.

3

@FvZ89 na treningach może wchodzi kolegom nozycami w nogi :P

3

@fart dla mnie też on. Byłby nr 1 w historii prawdopodobnie na swojej pozycji.

4

Chciałbym żeby wszystkim zamknął usta zostając, zgadzając się na kontrakt proponowany przez Barcę i stając się najlepszym skrzydłowym na świecie (przy braku kontuzji). Wiem, raczej marzenie.

Jak kasa dla niego jest na pierwszym miejscu, to nie h siedzi na kawie a wszystkie jego minuty dzieli Abde z Demirem.

1

@Rewolucja123 nie no, akurat Frenkie doskonale grał w pierwszej. Kolega wyżej ma absolutną rację :P Depay powinien mieć dwie bramki po pierwszej połowie.

0

Abde mu Tofika przypomina :D

5

@hayek brawo. Ale co się Dziwisz, rząd wszystko rozdaje, to roszczenia to normalka :p

1

Świetny zawodnik. Pamiętam jeszcze kilka lat temu, kiedy to już kończył z piłką, ale w meczu z Realem zagrał po profesorsku :D

0

Właśnie zobaczyłem nas bilans bramkowy w LM.. 2:6 :D i drugie miejsce, 6pkt. Czasem mnie to śmieszy, ale jednak właśnie to w piłce jest najlepsze :P

0

@Cochise Serio nie widziałeś nic? W pierwszej połowie grali dużo lepiej i widać było, bardzo nieznacznie, ale jednak zarysowane plany trenera. Szybsze wyjście, szukanie pozycji, Jong wbiegający co chwila z drugiej linii, prostopadle podania (może niecelne, ale wreszcie próby), rozciąganie gry na skrzydłach. Niemrawa zmiana, ale jednak zmiana i to widoczna już po raptem kilku treningach.
Nie uważam, że jest to doskonały prognostyk, ale mówienie że nie było zmian w grze (podkreślam, szczególnie w pierwszej połowie) jest dla mnie nie na miejscu.

1

@PenaldinhoGaucho a może problem leżał właśnie w sztabie medycznym? Jak się zmieni i się okaże że nie będzie miał kontuzji, to złapie wtedy formę i będzie miodzio skrzydłowy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?