Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca ktoś tu matury z matematyki chyba nie zdał, jeżeli to "do potęgi" :D
2
@pato1234 kolegą Kgorecki wyjaśnił, chodzi o silne wspieranie ugrupowania tak naprawdę terrorystycznego przez Szwecję (tzw Kurdów) - media oczywiście ich tak nie nazwa, a ich działania na terenie Turcji właśnie takie są, szczególnie na niektórych terenach (nie pamiętam teraz których a nie chce zmyślać). To tak w skrócie, to tak jakby w Polsce powiedzmy Śląsk się chciał odłączyć i działał jak terroryści, a inny kraj by ich wspierał. Też byśmy nie chcieli tego kraju we wspólnocie.
0
@pato1234 przecież Turcy mają taką armię, że czemu mają się obawiać Rosji? To, że należą do NATO, to akurat dobrze do innych członków.
Propagandy i manipulacji? Mam bliskiego przyjaciela, 100% Turka i rozumiem ich sprzeciw wobec przystąpienia Szwecji, choć go nie popieram, bo powinniśmy się wzmacniać, to jednak rozumiem.
38
Za to co zrobił dla Bayernu, to powinni mu wyprawić mega fiestez drugi October Fest.
Lewy jest ich "pracownikiem", ale jakim! W Każdej normalnej firmie taki pracownik jest szanowany i tu powinno być dokładnie to samo, a wychodzi całkiem inaczej. Szkoda mi Lewego.
0
@Bocheno1 Mbappe jest o co najmniej klasę lepszy od Cou i Hazarda, on w LM widać co robił, czy to z Barca, czy z Realem. On jest ponad poziom chyba wszystkich obecnie grających piłkarzy. Tylko chyba z głową coś nie tak.
3
Cieszę się ze Mbappe nie przeszedł do Realu ale tylko z powodu faktu, że by byli nie do złapania przez następnych kilka lat.
To co się jednak dzieje w piłce obecnie, jest chore. Wiadome, że pieniądze od zawsze były i są wyznacznikiem, jednak to co PSG robi obecnie bezkarnie, jest chore. Zasady FFP są naginane do granic bezczelności...
Pomijam fakt, że jeżeli potwierdza się plotki o możliwościach, które Mbappe dostanie w Paryżu, to jest to nieodwracalny krok w kierunku całkowitego zniszczenia rynku transferowego, który i tak już się chwieje. Szejkowie u siebie w kraju za kasę mogą wszystko i to samo obecnie robią w Paryżu, a Fifa i UEFA dają na to jawne przyzwolenie.
Jasne jest, dlaczego Tebas wydal wczoraj oświadczenie LaLigi, ale bardzo dobrze że to zrobił, nieważne z jakich pobudek. Mam dużo większy szacunek do szejków z MC niż tych z PSG, bo to jest przepaść między tymi klubami i ich zarządzaniem.
Niestety, ale również Barca i Real podniszczyly przez ostatnie lata rynek transferowy wydawaniem chorych sum na graczy typu Hazard, Bale, Cou czy Griezmann...
1
@jeyx77x a ja nie znoszę, najgorszy odcinek autostradowy w Polsce :p
1
@Kuraxan ale z Interem by się wyrównało :P
0
Już myślałem ze Araujo jednak wstał i kazał Lengletowi schodzić :(
0
@Transu96 nie, ale nie każdy potrzebuje do lepszej formy dobrego partnera obok, a DeJong sam nic nie ciągnie (Pedri potrafi)
0
@Transu96 gdzie ta forma? :P on ma formę tylko jak Pedri gra, bo to on ciągnie środek pola.
Bernardo very welcome:D
0
@tobiasson92 jak y kraj był dobrze zarzadzany, to nie miałoby to większego znaczenia. Przykład jest choćby tako że lata temu, baryłka kosztowała tyle samo, co obecnie a paliwo na stacji było po 4zl. Jak w każdej firmie, tak i w kraju, podstawa to odpowiednie zarządzanie.
0
@tobiasson92 nie jest, ale tuż przed wojna oficjalna (gdzie część rzeczy nie jest brana pod uwagę, które mocniej wzrosły) wyniosła 8,5! Nasz rząd nic nie robił tylko rozdawał kasę. Tarcze, dopłaty, socjal. Dla nierobów, uderzając w przedsiębiorców. Jeżeli ktoś uważa, że to wojna u nas doprowadziła do takiej inflacji i sankcje (gaz przed wojna zdrożał w Polsce już o 300-500% przez głupie zarządzenie spółek państwowych!!! - wiem, bo trochę siedzę w branży, gdzie gaz jest mocno wykorzystywany) to się grubo myli.
Wojna dopiero wpłynie na portfele Polaków, ale nie przez sankcje, a przez wspomniane przez ciebie ograniczenia.
1
@regatta52 czyli dobrze zrozumiałem jego komentarz? :d
1
@tobiasson92 nie wiem czy dobrze rozumiem Twój komentarz, ale uważasz, że tak wysoka inflacja w Polsce jest spowodowana wojna i sankcjami?
1
@BART97 aż taka przepaść między sezonami ? To słaby prognostyk trochę (chodzi o stabilność formy)
Dzięki za odpowiedzi wszystkim :)
Tak czy siak jestem ciekawy tego gracza.
0
Ktoś z Was ogląda regularnie Milan? Oglądam kompilacje Kessiego z samego 2021/22 roku, wcześniej go w akcji nie oglądałem, bo Milanu nie ogladam, ale niektórym graczom ciężko by było zrobić taką kompilacje z całej kariery, a on na tych kompilacjach jest doskonały. Jego nieziemski spokój i pewność siebie aż rażą po oczach (pozytywnie). Serio jest tak dobry? Do tego ta jego siła fizyczna i determinacja :O
Serio mamy takiego grajka za friko?
0
Szkoda że pierwszą połowę sezonu mieliśmy tak tragiczna, może byśmy walczyli z Królewskimi do ostatniej kolejki. Nic, trzeba pogratulować.
Liczę, że przyszły sezon będzie bardziej wyrównany :)
1
Mam nadzieję że Xavi ogląda swojego nauczyciela mentora :D
2
@Gibbon_FCB półfinał LM a tu glosy, że w pierwszym meczu będzie manita. Real wyjątkowo ma doskonały mental i manity nie będzie, nie wiem czy MC w ogóle wygra, bo Królewskim można wiele zarzucić, ale ich psycha jest na innym poziomie niż reszty zespołów... Tego im najbardziej zazdroszczę.
6
@RobiS worms Armageddon :D
3
@kondzix2115 porównaj sobie wiek Gaviego i Torre oraz to gdzie grają obecnie. Gavi bezczelnie (w dobrym tego słowa znaczeniu) wszedł do pierwszej drużyny i bez kompleksów walczy z zawodnikami, nawet dwa razy starszymi od niego. A wielu znakomitych graczy zjadła gra w Barcy - choćby Cou, który przychodził jako Gwiazdor światowego formatu. Także na takie wnioski to chyba nieco za wcześnie :)
31
Wolę Mingueze Walczaka na prawej i w środku Araujo, niż Lengleta w środku...
4
Luuk gra 6 minut, gwarantuje 3 punkty i raptem 6 od redakcji? Czemu? :O
1
@bartas97 ten na stolku by sie Mugolem okazał :D
0
@Greenalley ale straty w przypadku 19-latka to są po prostu nieodzowne i normalne. Wynikają z doświadczeni, którego kupić się nie da. Trzeba je zdobyć. Natomiast to, co on robi na boisku to jest poezja w tym wieku. To jest wręcz niemożliwe, by tak grać. Tak jak mówisz, Xavi jest dla mnie ojcem sukcesu, bo dobry trener odznacza się tym, że zawodnicy przy nim wchodzą na wyższy poziom. To nie tylko wyniki, ale także gra każdego gracza pokazuje, że Xavi jest stworzony również do trenowania. Z resztą to było wiadome odkąd grał i dyrygował wszystkimi.
0
Chciałbym wylosować Argentynę lub Francję, USA lub Meksyk i Kostarykę lub co tam innego exotic :D ciekawe mecze by były :)
24
Poza wspaniała gra i wynikiem, to mnie najbardziej wczoraj urzekł fakt, że Barca znów stanowi jedność, jak jeden organizmu, jeden za wszystkich.
Akcja z końca drugiej połowy, gdy Araujo wziął na obieg Alabe i wywalczył aut, naladowany na maksa, Gavi wtedy chyba podbiegł i jeszcze klepie Ronalda po plecach... Miód na oczy.
Do tego wreszcie mamy skrzydła z topu. Takiego rozciągania gry nie widziałem w Barcy od lat.
Mam nadzieję, że Dembele uwierzy w projekt Xaviego i zostanie jako jeden z głównych puzzli układanki Generała.
O środku pola nie mówię, bo to co Xavi zrobił z Dre Jongiem i Pedrim to jakaś sztuczka magiczna :O
Chapeau bas!
0
Nie było offsidu
0
@Pilka_jest_okragla coś czuję że pod skrzydłami Xaviego to by się znów z niego zrobiła Potwora :D
To jak od momentu objęcia sterów przez Xaviego gra Dembele, dużo bardziej inteligentnie, do tego mniej kontuzji, mówi samo za siebie. A jak Dembele ma odejść , to bym gościa chętnie u nas zobaczył z powrotem.