Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przed chwilą zacząłem oglądać, nie dziękujcie.
0
Ale się Xavi na nich w przerwie wychuha :D
0
Wreszcie Puig fajna piłkę dał .. po 35 min
2
@Geble nieprawda, w 1/16 często się męczyliśmy też, bo wychodziły właśnie takie składy jak dzisiaj. Oczywiście były też mecze, jak mówisz, ale to nie była reguła.
6
Puig chłopie przyjmiesz dobrze jakaś piłkę dzisiaj wreszcie?
11
Raz kolejny Mingueza, do tego Puig się patrzy... Taki Gavi czy Pedri by już dawno byli przy dosrodkowujacym...
0
@El dominatore redakcja jeszcze w nastroju świątecznym :P
9
Droga redakcjo, skąd ta ocena Nico? Czy ogladalismy ten sam mecz? Niższa ocena od Puiga? Chyba jakieś żarty! Rzadko komentuje oceny po meczu, ale to jakiś kryminał... Nico rządził w środku, po jego zejściu Mallorca robiła co chciała w środku pola.
Puig? Bał się gry momentami, był elektryczny i miał minimum dwie groźne straty. A ocena wyższa od swojego młodszego kolegi....
Śmiech.
1
@zodiak_10 A nawet o 720!
5
Ależ się cieszę że Xavi przyszedł na ławkę już w trakcie tego sezonu. Z Koemanem byśmy nic nie zmieniło gry, a Generał już kilka swoich pomysłów wdrożył. Do tego mnie bardzo cieszy widok skurczy u naszych, bo to znaczy że na treningach ostatnio są jakieś kondycyjne silowki robione :)
Do tego w pierwszej połowie graliśmy bardzo ładna piłkę, w drugiej coś się posypało, ale ważne trzy pkt
0
@D10SLEO Tzw DOWN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Chciałbym żeby Xavi wpuścił za Puiga jakiegoś "świeżaka" kolejnego do środka, który by się okazał kolejnym Gavim :P
5
Galareta wchodzi, wyczuwam trzęsienie :D
5
Dla mnie jak na taki mecz i takiego rywala to Puig serio zawodzi. On powinien ciągnąć cały środek, a robi to Nico. Ja wymagam od Rikuego zaangażowania i prób, a nie asekuracji. Wiązałem z nim nadzieję, ale to nie brak ogrania a po prostu brak tego czegoś, co ma choćby Gavi czy Pedri.
No ale może druga połowa będzie lepsza, może Xavi dał mu wskazówkę, której mu brakowało? Oby!
1
@Bogan doskonały film.
Najlepsze (najgorsze?) Jest to, że prawdopodobnie taka byłaby reakcja świata.
Również Polecam obejrzeć :)
0
@pioz123 ale tak już będzie. Ja nie wyzywam nikogo od foliarzy, jednak nazywanie ludzi, którzy chcą się szczepić idiotami również jest nie na miejscu. Nie rozumiem strachu przed szczepieniem, które jest największym cudem medycyny w historii, może na równi z antybiotykami.
Dlatego mówię 'z medycznego punktu widzenia" bo szczepionki mRNA są od kilku lat z powodzeniem wykorzystywane w walce choćby z nowotworami. A tego ludzie nie wiedzia i powielają głupoty. A niestety, zwykle ten co najmniej wie, najchętniej zabiera głos.
0
@maroon czy ja mówię, że przejdą łagodnie? Chodzi o zmniejszenie prawdopodobieństwa, które wraz ze szczepieniem rzeczywiście maleje. Nie jestem ani przeciwny, ani za szczepieniami.
Jednak co robią konkretne Państwa - należy to do ich "przywódców" i to do nich pytanie. Widocznie panikuje, z jakiego powodu, tego nie wiem.
1
@kamilo0066 ? Co ma szczepienie do zakażenia? Wyjaśnij z medycznego punktu widzenia, co ma szczepionka do odporności na zakażenie? To jest wirus należący do grupy koronawirusow (tak jak grypa) zatem możliwość zakażenia istnieje pomimo szczepienia. Chodzi o przebieg i ograniczenie ewentualnych powikłań. To wszystko.
0
@Benek1899x1910 no on też, zawsze gonlubilem, nadrabiał bardzo serduchem
0
@karolup całkiem zapomniałem, ale to dlatego że jak na tamte czasy za wiele nie kosztował a zapowiadał się fajnie :D
0
W sumie transfery z Valencii są dość sprawdzone w Barcy, nie pamiętam osobiście większych niewypałów, a transfery jak choćby Alby czy Villi tylko potwierdzają, że dobrze się sprawdzają zawodnicy z Mestalli.
Dla Gayi ogromne tak, PO z Ajaxu nie widziałem, ale jeśli Xaviemu się podoba jego profil, to dla mnie nie ma o czym mówić.
0
@MESSIah16 ale ma łapę Shaq, ciekawe jak by w ringu wyglądał :D
15
Bo wie, że taka szansa się może nie powtórzyć, a do repki go zawsze będą powoływać, jak będzie jednym z głównych skrzydłowych w Barcy. Mega wiadomość.
2
@Przemek2323 a mimo to mają tyłu wyborców, sypnęli groszem, który odbierają w dwójnasób. Łatwo kupić ludzi, niestety.
0
@kkbarca I Laporta również :)
0
@ShawnC też odnosisz wrażenie, że Frenkiemu się nie chce? On jakby przestał wierzyć w projekt Barcy i był myślami już poza klubem, takie ja mam odczucie jak patrzę na jego grę ostatnio
1
@catalanian09 zgadza się, ale on ma raptem 17 lat, nie porównuj "Szczyla" do dorosłego gracza. On się musi ograć i nabrać cwaniactwa boiskowego, tak jak to robił Andres.
1
@Emhyr miażdżony? Pierwszy sezon na wyższym poziomie? On się musi ograć, traktujemy go jak starego wyjadacza... Tak jak napisał AxelF takich pojedynków masz kilka i tyle, a jak jest szybszy i zarotneijszy to cię nie dogoni nigdy.
29
@Emhyr nie zgodzę się, a widzę to choćby po Gavim czy właśnie choćby Pedrim. Model piłkarza w czasach gry Iniesty czy Xaviego mocno nie odbiega od dzisiejszego, a do kolosów oni nie należeli. Jednak nie znam piłkarzy, którym trudniej byłoby zabrać piłkę. To samo jest z Gavim czy Pedrim. Oni swoim balansem, zestawianiem, zmianami rytmu wyprzedzają o krok czy dwa graczy pokroju Pogby. Muszą tylko wiedzieć kiedy i jak zmienić tempo a od tego jest taki Xavi, by ich pokierować. Żaden gracz 2m nie będzie miał zwrotności gracza 1.70m. Messiego w to nie wliczam, bo to kosmita, choć jemu można było równie zabrać piłkę jedynie faulem, a zbyt wysoki też nie jest.
Szybka gra, wybieganie a taki Pogba nie zalapie co się dzieje :P