2

@Criss18Barca bramek może mieć więcej, ale Lewy nie asystuje tak mocno, skupia się na wykończeniu które ma bajeczne więc raczej bramki na plus a asysty na minus. Chyba że Xavi coś wymyśli, ale to już czas pokaże.

5

Jaki klub z Madrytu, droga Pani redaktor?

Chyba że się okaże nagle że pod Chelsea podszywa się Real! :D

1

@Rust_Cohle pamiętam, ale wolałem:
Czy boisz się ciemności? Na TVN7 (wcześniej chyba rtl7)
Był taki czas, że leciał Dragon Ball i po nim właśnie to :D

5

@Zoker jeśli chodzi o Raphinhe to Chelsea mocno cena podbijała, a jednak stanęło na tym. Chelsea by mogła dać 70 plus zmienne. Uważam, że w tej kwocie mieć takiego gracza (podstawowy ostatnio skrzydłowy w repce Brazylii mówi samo za siebie) to jest dobry deal.

Co do Lewego to kwota wydaje się sporą jednak marketingowo się szybko zwróci.

0

@zenoowity tylko jednego mamy w pierwszym zespole jak narazie.

1

@parpe Lewy w każdym topowym klubie by się odnalazł bo jest kompletnym napadziorem.
Przebojowy Raphinha mam wrażenie, że też da radę. Wg statystyk w słabym Leeds w około 1/3 brał udział przy bramkach w tym sezonie, jest niesamowitym wynikiem. I to w najlepszej lidze obecnie.

4

Oby wzięli bardzo dobra kasę za Dwa Jonga. Jest dobrym graczem, ale dużo bardziej na boisku podoba mi się Gavi, który szarpie, walczy i widać, że ma to coś. Nie wspomnę o Pedrim.
De Jong z kolei nie pokazał i już raczej nie pokaże tu swojego potencjału. Poza przebłyskami niczym szczególnym się nie wyróżniał. Bramki, które zdobył często były wskazówkami od trenera (wejścia w pole karne), ale to trochę za mało na Barce. Niech jego minuty dostanie Gavi.

Swoją drogą, czuję że Kessie nas miło zaskoczy.

0

@Clue chyba Twoja! Wyciąg te drobne na Afrykańca!

1

Ja tam się mega cieszę z transferu Raphinhi i pozostania Dembele.
Po pierwsze nie nasza kasa, a o zarządzanie Laporty jestem spokojny, widocznie nas stać a nagle mamy mega obsadzone skrzydła.
Raphinhi nie oglądałem, widzę statystyki, jego wkład w grę i jedynie kompilacje (z niektórymi piłkarzami neo da się przez całą karierę zrobić kompilacji jak z Raphinha z jednego sezonu) i wydaje się być dobrym wzmocnieniem, skoro ciągnął grę bardzo słabego zespołu w obecnie najlepszej lidze świata (wkład w ponad 30% bramek z tego co pamiętam) a do tego w defensywie sobie doskonale radzi.

16

@MateuszDoniec dopiero co dodałem post przedwczoraj, że 90% ludzi tu nie czyta artykułów :D

0

@gmdfk on ma po prostu dwa lewe kolana, też mi coś...

5

@arasz1819 dokładnie :D Laporta był nam potrzebny jak tlen.

0

@Tridente2015 oczywiście że jest populistą, musi być nawet. Musi słuchać ludzi, w końcu lud też jest dobrym doradca. Czy to oznacza, że jest złym zarządca? Wcale nie, wręcz przeciwnie, każdy dobry kierownik potrafi słuchać otoczenia.

0

@Nieznajomy to tak napisałem, po kadencji będzie oceniony :)

2

@kejdzi też tak uważam, najlepsze jest to że on w dodatku ma gdzieś opinie ludzi. Jest obrażany za decyzje, za słowa (często kłamstwa, które musi wypowiadać by chronić dobro klubu) a narazie wszystkie jego decyzję się bronią z czasem :O

54

Cały czas jestem zdania, że mamy doskonałego prezydenta, który zna się na robocie i ma odpowiednich ludzi wokół. Wyciaga krok po kroku klub z niesamowitego bagna.
Jest politykiem? Jest. Musi czasem kłamać? Musi. Rozliczony będzie po kadencji, narazie spisuje się świetnie, on, Alemany i cała reszta, wykonująca robotę za ich plecami.

1

@Kluivert_P mam nadzieję że pójdzie siedziec i w pace on kogoś wku...

Zrobić mu to samo, zatłuc, powiesić za dwie "łapki" i okładać dalej.

4

@FC1899Barca sypną groszem przed wyborami i znów ludzie się sprzedadzą za swoje pieniądze. Łatwo sterować mniej myślącymi ludźmi a szczególnie, gdy da się marcheweczke:)

najgorsze że mlode pokolenia jeszcze mniej myślą i łatwiej ich ogłupiać. Brak dobrze prowadzonej oświaty i robi się znów teatrzyk z marionetkami. Widać to nawet tu, na "głupiej" stronie (chodzi tylko o przykład), gdzie 90% nie przeczyta artykułu, a go komentuje. Albo ktoś pyta o coś, gdzie wystarczy troszkę wysiłku w dobie internetu i można znaleźć każdą odpowiedź.

0

@LioMessi10 kup sobie kolbowy, mam Ascaso Arc - polecam!
Do tego bardzo dobry młynek, w sumie ważniejszy od ekspresu i ogromna frajda z parzenia kawy, zamieniasz się w bariste! A tak dobrej mrożonej kawy, jak ostatnio zrobiłem, to nigdy nie piłem :O

0

@MarianoItalianoVero no to o tym mówię, potem się okaże że zrobił karierę na zdjęciu drogiej wody z fastfooda:p

1

@LS ja też tego nie rozumiem, ceny są wysokie, to jasne, sam nieraz zrobię duże oczy jak widzę ceny posiłków w menu, ale jeśli mnie na coś nie stać, to tego nie kupuje, proste.
A tu cały czas "paragony grozy"... Dzisiaj widziałem zdjęcie ceny z McDonald za wodę: 7,90. Nie masz kasy, to idź do najbliższej żabki i już :p

0

@Katalonbar
"Ludzie go nienawidzą, znalazł sposób na wygranie MŚ" :D
Polska w pierwszym meczu muruje bramkę i złoto na MŚ pewne :D

1

@Wychowanek poniekąd prawda? Jeżeli dla Ciebie jedynie poniekąd prawda jest to, że wojna jest zła, to o czym my dyskutujemy? Każde celowe działanie przeciw bliźniemu jest złe, nawet kłamstwo. Więc o czym tu dyskutować?
Dodatkowo, co oznacza zwrot "dla Was"?

6

@Comentateiro częściowo masz rację, ale daleko szukać nie trzeba wyzysku, nawet w małych firmach polskich czy tureckich, czy katarskich - wyzysk i przemoc/mobbing był, jest i będzie. Jednak jawna wojna, zabijanie i bombardowanie miast, niewinnych (choć idąc takim tokiem rozumowania jak Twój, to pewnie i winnych) ludzi, gwałcenie i zabijanie kobiet, dzieci, grabież i kradzież - to chyba jednak troszkę co innego, nie uważasz? Czyli mamy nie bojkotować tych produktów i traktować to tak samo, dając przyzwolenie na zło, które Rosja czyni?

0

W mojej ocenie, obecny sezon pod wodzą Xaviego tylko pokazał, że jest on jednym z najlepszych skrzydłowych, trzeba go tylko odpowiednio prowadzić i podejść do niego indywidualnie. Dla mnie jest jasne, by mu dać (nie tyle ile chce), ale lepsza propozycje zamiast wywalac pieniądze na kota w worku, bo nie wiadomo jak Raphinha by się sprawdził.
Oby go Xavi przekonał, oby sam zainteresowany zrozumiał, że może stać się liderem naszej ofensywy i na nim może być budowany skład na kolejne lata.

3

@Foro sorry, ale nie ma lepszego niż "Każdy ponad każdym" w wykonaniu Sokoła. Najlepszy w historii polskiego rapu i raczej nikt tego szybko nie przebije a utwór już na kilka lat.

3

@Scross chodzi o to, że powiedział te słowa nie ze względu na Gaviego, ale na ludzi wokół niego, drużynę itd, by mu nikt nie zarzucił że tylko gloryfikuje 17latka

21

@Tomix_83 bardzo dobrze, jak nie mają ambicji, a wiedzą że nie będą mieli minut w Barcy, to tak trzeba.

4

@Ali094 niech przyjdzie dużo więcej, 100 tysięcy kibiców x 300 euro, kilka razy w roku coś takiego i zaraz długów nie będzie :p

18

Niesamowite, co zrobił Bartomeu przez okres swojej kadencji. Doskonały przykład, jak złe zarządzanie wpływa na sytuację klubu, nawet takiego molocha jak Barcelona.

Laporta ma bardzo trudne zadanie, jednak póki co wygląda jakby dobre decyzje podejmował. Wszedł około rok temu do klubu i chyba początkowo go przerosły zgliszcza, które zostawił poprzedni zarząd.

Najtrudniejsze zadanie obecnie przed nim i Alemanym - sprzedaż "darmozjadów", których pięknie do klubu wprowadził Barto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?