0

Całkowite zerwanie? To na pewno nie zagra.. nasz jedyny prawdziwy skrzydłowy, liczę że na lewej będzie grał Alba a przed nim Balde. Inaczej ciężko to widzę...

2

@Emhyr to był warsztat Edyty Górniak!

4

@Aragorn33 i dobrze. Przykro to mówić, ale jednak Ukraina to nasza ostatnia linia obrony.

6

@Czajka90 kukurydziane i do tego lyzka dobrej jakości miodu!

15

Wszystko fajnie, spoko artykuł, ale ludzie... Co Wy macie z tym słowem "kontuzjogenny"? Jeszcze w artykule?

Czy Dembele powoduje u innych kontuzje?
Kontuzjogenna może być piłka nożna czy sport ogólnie, no chyba że mówimy o piłkarzach pokroju Ramosa czy Pepe - oni również mogą powodować kontuzje u innych.

1

@Derean akurat Rapha super się wywiązuje że swoich obowiązków, ma liczby, zapewnił nam już dużo punktów dzięki swoim zagraniom.
Co do Ferrana i Ansu się zgadzam, ale po nich nie spodziewałem się za wiele, mam nadzieję tylko że Ansu wróci w Przyszłym sezonie do formy po ciężkiej pracy z psychologiem, bo ewidentnie głowa mu nie daje rady.

1

@Geble dokładnie jak mówisz, Has been hit to jest poprawne

2

@Katalonbar Has been hit by another car: zaczął być rozbity chwilę temu i teraz są tego konsekwencje

15

@Fizzy Womack widzę, że i z polskim problemy :D

3

@Bogan dokładnie.

Jestem zdania, że w ogóle Oni powinni tak robić jak kiedyś w Fifie się robiło, brało się 5 piłkarzy z wygasłym kontraktem i w to samo okienko każdego sprzedawało się za 30-40 mln euro :D

11

@aleksandrowielki czyli jak na LR po wygranym i przegranym meczu :P

1

Błąd w ocenie Balde - zostanie naturalnym zastępca Jordiego po lewej, a nie prawej stronie boiska :)

6

Jakby Frenkie potrafił taka formę utrzymać dłużej... To by nie trzeba było nikogo szukać do środka a się na skrzydle skupić.

Wreszcie po bramce widać dalszy ciąg, by strzelić kolejne gole. Pytanie czy to tylko początek tego roku czy coś się im przestawiło.

1

@barcanawieki nie koleżka z dawnych lat, tylko nasz Generał nie ma pomysłu na gre. Nie jest gotowy na Barce i tyle.
Niestety, z czasów gry Geberal, obecnie stał się jakimś niskim podchorążym.

13

Niech on już odejdzie, on jest za wolny na grę w obecnym futbolu. Przez niego przegrywamy wszystko, bo zwalnia każda akcję, nie nadąża za rywalami. Jest po prostu już słaby i tyle. Jego prime dawno minął i nie wróci. Niech się żegna, a jak Xavi chce z nim kontynuować współpracę to tylko widać że nie ma.kompletnie pomysłu na naszą grę.

0

@LionelM95 a macie 45 czy 60? U nas na lajcie wchodzi pełno rzeczy również dużych garów, ale jest przepaść między 60 a 45. Jak ktoś wybiera 45 to współczuję bo idzie się wnerwic

0

@LewoSkrzydlowy11 ale rotację tak, jak najbardziej. Z tym że nie cały skład ... Tak się nie da, musi być trzon, można 5 zmian robić i to ma być pomoc w takich meczach

2

Zaczyna mnie już irytować Xavi swoimi decyzjami. Gra w pierwszym okresie wyglądała dobrze, ale rywale już się nauczyli grać z nami i brakuje błysku, taktyki konkretnej pod danego rywala.

Każdy mecz znów zaczyna wyglądać tak samo, jeśli nie strzelimy szybko bramki to wręcz jest gra bez pomysłu. Xavi chyba nie potrafi przekazać tego co chce, albo po prostu nie jest jeszcze gotowy na prowadzenie Barcy. Jest na pewno lepiej niż za Koemana z tym że Xavi dostał wszystkich, których chciał. Nie wymagalem wygrania LM w tym sezonie, ale jak mamy szansę na mistrzostwo a w ostatnim meczu wychodzą gracze i grają jakby im się nie bardzo chciało, to dla mnie wina trenera i braku zmotywowania podopiecznych do gryzienia trawy.

Szale goryczy (stąd ten komentarz) przelał brak Ansu w wyjściowym składzie. Muszą zrobić wszystko by wrócił chłopak sprzed kontuzji, a w takim meczu gość siada na ławce. Jak mają zawodnicy złapać jakikolwiek rytm meczowy?

Każda drużyna musi mieć swój kręgosłup, jeśli kręgi się przestawia co mecz, to jak szkielet na funkcjonować?

19

Dobrze że już będzie koniec jego oglądania. Porównajcie sędziowanie Marciniaka i to w finale MŚ. Sędzia powinien przejść obok meczu, a ten "sędzia" jest zawsze głównym aktorem na murawie. Dramatyczny poziom sędziowania.

4

@klopx zdania ekspertów podzielone :D

Każdy wg swojej miary :D

2

@Przemek2323 poważnej tak mówią?

3

@barcadreed będzie mi go brakować, błędy bledami, wiek swoje robi, ale to jakie on głosem latami emocje przekazywał... Pamiętam jak komentował LM gdy leciała na TVP. Komentatorzy powinni się od niego uczyć jak pokazywać emocje głosem.

5

Najlepsze że Marciniak bezbłędny bez varu, neich się Lahozy i inne "sędziny" uczą sędziowania na kanapie

0

Ależ MC zrobili interes z Alvarezem, w stylu gry przypomina Suateza, bardzo nieprzyjemny napadzior dla obrońców, cały czas pressing i nękanie obrońcy.
Do tego cechy lisa pola, gra na granicy spalonego i szybki, silny.

3

Cóż za wspaniały mecz do oglądania, Argentyna jest niesamowita. Brak słów na ich grę, zjedli taktycznie Francję. Z resztą ja długo uważałem, że we Francji brakuje takiego ducha, mają po prostu potężna kadrę, która wystarczała.
Argentyna rozgrywa dzisiaj najlepszy mecz na tym turnieju. Mam nadzieję, że pójdą za ciosem. Gra wszystkich, każdego z osobna, jest doskonałą. Neich to kontynuują w drugiej połowie.

Messi, Di Maria i De Paul dzisiaj pochłaniają defensywę Trójkolorowych.

1

@FcPortoFan1999 noo, tym bardziej że tam miał praktycznie piłkę meczowi Higuain...

0

@kulek22 Barca, Real i inni z Superligi powinni zbojkotować te rozgrywki jeśli będą zaproszeni/wywalczą miejsce po jakichś dziwnych eliminacjach

0

@Chaoss chyba Bubel :D

2

Chciałbym zobaczyć dobrego trenera na repce Polski, zagranicznego, najchętniej Niemca.
Albo nawet ten Arabii niech przyjdzie.

6

@prokofiew przecież Francja zawsze tak gra, to nie jest polgwizdka. 4 lata temu identycznie grali.
Nie lubię, gdy ktoś umneijsza jakiemus zespołowi. Polacy świetnie zagrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?