Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 obrona nam się posypala na lm
15
Kessie zaczyna z meczu na mecz coraz lepiej wyglądac. Może rzeczywiście on potrzebuje się rozegrać, żeby zacząć pykac jak w Milanie?
3
Narazie to ciężko wybrać ZM: Frenkie i de Jong łeb w łeb idą :D
7
Ależ żal tego meczu z Interem :((( chciałbym żeby grali w LM w tym sezonie :(
1
Ależ pressing dzisiaj, ależ gryzą trawę. De Jong w tym roku to mistrzostwo rozgrywa w środku.
1
@lionelmessigoat do dzisiaj żałuję że nie dostał minut, na które już wtedy zasługiwał i znalazł inny klub.
Jego prowadzenie piłki przypominało Roniego
14
Super, że ma taki ciąg na bramkę i jest niezmordowany w pressingu, od razu się Suarez przypomina.
Że głowa wolniejsza narazie niż nogi, to normalne, niewielu jest zawodników, którzy w takim wieku potrafili szybciej myślęc niż biegać. Z resztą u napastnika dla mnie ważniejsza jest w takim wieku właśnie agresja i ciąg na bramkę niż kalkulowanie. Oby tu przyszedł, bo kojarzy mi się (z samych kompilacji) z Suarezem.
0
@Michu94 doskonały jako zmiennik Balde, ogromne doświadczenie, pewnie jest poniekąd mentorem młodszego kolegi. Jakby zostal w. Takiej roli jak w tym sezonie, to byłby to świetny ruch. Alba też potrzebował odpoczynku i zmiennika. Tak byśmy lewą stronę mieli super obsadzona, myślę że spokojnie na kolejne dwa lata.
6
@mekston a może po prostu docenić zamiast wyśmiewać? W tym wieku walnąć 4 bramki, nieważne w jakiej lidze, to w sumie też świadczy o zawodniku. Wiele mu można zarzucić, ale zdecydowanie jeden z największych w piłce w historii.
0
@kuz no ja też nie wiem czemu, nawet na test na 30 minut jak wynik korzystny
1
Błagam sprawdźcie Balde na skrzydle lewym ... Ale byłby wicher
0
De Jong ideolo piła
1
Ależ się dzisiaj będzie fajnie Sevillę oglądać że świadomością odskocznia Białym na kolejne punkty w tabeli. Liczymy na 3 punkty i oddech w lidze.
0
@Klaudiaa8 dzięki, właśnie mnie zastanawiało kto jeszcze tam dobrze gra.
A stosują pressing? Czy raczej czekają na rywala?
0
@Encore a reszta graczy? Eriksen chyba kontuzje złapał ostatnio?
Grają intensywnie z pomysłem, czy raczej indywidualnie im coś wychodzi i dlatego w miarę punktują?
0
Nie oglądałem ani razu MU, jak grają w tym sezonie?
Jak się spisuje Fernandes i Antony? Na kogoś trzeba szczególnie uważać?
0
Kolejne punkty nam Rapha zapewnia
6
Kessie za Raphe i będziemy mieli już w ogóle wóz z węglem na skrzydle, co w zasadzie się dzisiaj za bardzo różnic nie będzie :p
0
@Kuba_1 Lewy to się sam wsadził do kieszeni
0
Szkoda bo się może zemścić, jedna akcja Betisu. Zamiast zamknąć mecz w pierwszej połowie, to męczyć się będziemy.
0
@Nano22 pierwszy raz widzę, że "Dobra Zmiana" jest naprawdę dobra zmiana
15
Najlepsze jest to, że prezes Realu lepiej rozumie, że mocniejsza Barca to mocniejsza La Liga i sam Real niż "prezes" Tebas.
Kolejny przykład jak złe zarządzanie potrafi zniszczyć od środka molocha.
1
@sokot szkoda uja!!! :D
0
@Deviler zrobi Ligę z 21 drużyn i jazda :P niższe drużyny też by chciały spróbować w pucharach grać z Barca :p
1
Fajnie że Sociedad dotrwał, wydaje mi się że w szatni na nich trener siadzie, żeby się nie bali z bo wyglądają trochę jakby piłka parzyła. Może się uda że urwą jakie punkty Białym
0
@Lisek chyba że wspomniana dwójka miała identyczny wiek, gdy to zrobiła :P
3
@mikokarla ja bardziej wierzę, że Xavi spróbuję na skrzydle Balde, bo swoją dynamika, dryblingiem i już dosyć mądrym graniem, zjada powyższa trójkę. Jedynie Raphinha choć nie gra wybitnie, to jednak wykręca jakieś liczby dające punkty. Więc na prawej Rapha a na lewej Balde.
1
Ciekawe czy u nas kiedyś zaczną strzelać z daleka, by zdobyć czasem bramkę jak Casemiro...
Na taką "chorobę" jak wczorajsza Girona to jest po prostu lekarstwo.
0
@Rewolucja123 brokuły mistrzostwo, tylko nie mogą być przegotowanej, do tego polej je sobie beszamelem :)
Co do awokado, to zrób pastę z jajkami i awokado i będzie też pycha :)
0
Powinni w końcu spróbować na środku Alarcona, pod nieobecność Lewego oczywiście. Jeżeli od wielu meczów Ansu nie daje drużynie nic, zupełnie nic, to czemu nie spróbować na środku ataku gościa, co od małego gra na tej pozycji i się świetnie zapowiada?