1

@kulek22 nie ja mam normalnie

1

@Alvarinho a Raphinha stary? Gość obecnie zjada Ferrana i Ansu i to dzięki niemu w dużej mierze będziemy mieli majstra, a Ty chcesz go sprzedać...

2

@Fenelon swoją drogą, to byłoby mistrzostwo ja poziomie eksperckim: Alemany na rok do AV, nikt nie wie czemu odchodzi, kupuje niechcianych graczy w Barcy i wraca za rok :D

0

@Kondziubarca dałby wincyj niż wszyscy nasi lewo i prawoskrzydłowy razem wzięci... Po co on odszedł ?! Idealny przykład jak zniszczyć sobie pięknie zapowiadającą się karierę :(

0

@Greenalley porownujesz trenerów, którzy trenowali inne zespoły, do gościa, który ma pełnić jedna z najważniejszych funkcji w klubie, nie mającego doświadczenia na tym stanowisku. Już mieliśmy kilku takich przed Alemanym, skończyło się chorymi kontraktami i chora drabinka plac.

0

@xavi890 tak, nie kumam. W ogóle.glupoty pisze, przepraszam. Wydawało mi się po prostu że najlepsi specjaliści pracuja w Europie

10

Ja nie rozumiem momentami decyzji Laporty. Lubię go jako prezydenta, ale najlepszy klub potrzebuje najlepszych specjalistów,a my rozmawiamy z gościem, który niedosc że w zasadzie nie ma doświadczenia, to dodatkowo jest agentem kilku piłkarzy, co oznacza że nie może skupić się w 100% na swoim zadaniu i pracy.

1

Jedyne czego nigdy nie zrozumiem w przypadku Pepa, to jego brak zmian, szczególnie jak nie idzie do końca po myśli to zamiast reagować to trzyma się urltattego planu przedmeczowego

0

@pax w zeszłym roku było pełno meczów, w ktorych Busi fizycznie nie dawał rady. Za to De Jong potrzebuje asekuracji by grać bardziej ofensywnie w czym sprawdza się doskonale, dlatego potrzeba nam gościa pokroju Amrabata.
W tym ustawieniu musimy narazie grać, ponieważ nie mamy skrzydłowych, to znaczy prawe nawet, ale lewego nie ma i nie zanosi się, by jakieś bylo. Dlatego tak, w takim ustawieniu nas widzę w przyszłym sezonie. Chyba że pojawia się nagle ciekawe transfery, ale nie wiem jak z finansami Barcy.

1

@pax nie dali od początku z AM więc o czym mówisz? Niemal nigdy nie grali bez Sergio kilku meczów pod rząd w takim samym składzie, jestem pewien że z świetnym technicznie a znacznie bardziej wybiegany, szybkim i walecznym piłkarzem u boku, weszłaby pomoc na wyższą poziom.

1

@pax doskonały przykład, dwóch z nich tuż po kontuzji... Ewidentnie widać bylo brak zgrania i rytmu meczowego. W kolejnym meczu z kim graliśmy i jak się skończyło, przypomnij proszę? :)
Do tego wspomniałem o Amrabacie za Sergio.

12

Ależ bym chciał, aby to była prawda. Po prostu bym chciał zobaczyć już całkiem nowa Barce, bez Sergio. Chce widzieć całkiem nowy projekt oparty o Pedriego, Gaviego, De Jonga, nasza pomoc i nowe twarze z Amrabatem w miejsce Sergio.

0

@David_Martin a czy Messi jest naszym graczem? Masz pewność 100% że przyjdzie? Że LL wyrazi zgodę na rejestrację? A co jak nie przyjdzie i Rapha odejdzie, kto wtedy za niego?

5

@YoungMan nieprawda, niedoceniony w pierwszym sezonie robi double double, dzięki niemu Barca ma pierwsze miejsce w tabeli LL. Jak wypadnie Dembele to kto na skrzydle, Roberto?

0

@Greenalley dlaczego mam nie porównywać? Tam również jest jazdy klub zadłużony, a mają dużo więcej z praw do transmisji, ich liga marketingowo jest znacznie silniejsza i tylko dzięki temu zadłużenie nie przegoniło jeszcze LL, tam są najwięksi sponsorzy i pompują najwięcej pieniędzy. Ale nie jest powiedziane że sytuacja się w przyszłości nie odwrócił, wówczas LL może być kuszącym kierunkiem również pod kątem zarobków.

2

@pt9 na szybko znalazłem artykuł:
"Corriere dello Sport przeanalizował sytuację, pokazując, jak hiszpańska La Liga znajduje się w trudnej sytuacji, gdzie zadłużenie w bankach przekracza 2,5 miliarda euro, co oznacza wzrost o 54% w porównaniu z poprzednim rokiem. Za Hiszpanami jest Premier League, która ma około 1,9 miliarda euro długów".
Tak naprawdę nie jest to kolosalna różnica patrząc na to ile potrafi wydać średniak z BPL a średniak z LL. Nawet taka Sevilla czy Villarreal czyli kluby z świetna historia, z tytułami musza szukać sposobów na pozyskanie dobrego zawodnika za niskie kwoty, a w takiej Premier League byle która drużyna wydaje co okienko kilkadziesiąt mln na słabych zawodników.
Tebas jest skrajny, wygląda jak jakiś fanatyk, robi wszystko by uderzyć w Barce, do tego cierpią inne kluby. To widać jak na dłoni.

0

@JarekS a tak w ogóle to chodzą jakiekolwiek głosy, tylko że sprawdzonych źródeł, że Barca naprawdę jest zainteresowana Amrabatem? Jakieś potwierdzone z różnych stron od różnych dziennikarzy? To byłaby bajka, Amrabat, Gundogan do pomocy. Ależ by się przy nich rozwinęli odpowiednio Gavi i Pedri.

0

@JarekS nawet nie wiedziałem, że Zaha jest wolny po sezonie. Wiele nam nie brakuje, liczę mocno że obrony nie rusza, że Alba zostanie.
Do pomocy przydałby się Amrabat właśnie i Gundogan i do tego zatrzymać Raphe, Dembele i ktoś na lewe skrzydło, przykładowo Zaha za Torresa.
Marzę również o Roque, że uda się go sprowadzić. Dawno nie widziałem młodego napadziora tak podobnego w stylu gry do Suareza.

0

@JarekS też zdecydowanie bardziej przekonuje Amrabat, waleczny i szybki, do tego świetny technicznie. Jak wspomniałeś, będzie więcej agresji w środku, na czym skorzysta Pedri i De Jong.
Niektórych decyzji Xaviego nie rozumiem, ale całościowo całkiem dobrze ten sezon wygląda, nie mamy ławki dobrej i jak na LM i LE wypada nam obrona a potem ponoć i atak, to jak mamy rywalizować?

0

Gośc zrobił double double, a 80% ludzi chce jego sprzedaży.. wypadnie Dembele i znów nie będzie kim grać.
Niech się wezmą za Torresa, Garcię, Kessiego i Alonso, do tego nie rozumiem przedłużenia z Roberto. A gościa w ataku dzięki którenu na mistrza niech zostawia w spokoju. Chyba że wpadnie oferta na 100+ wtedy się zastanowić.

1

@creativeopinion marca - prawda, wybierz jedno a szczególnie w tematach związanych z Barca :P

7

@partymaker i Tebas rejestruje wszystkich, Barto ratuje klub :D

1

Zaraz będzie info: Laporta tego lata żegna się z Barca

0

@TaughtMule Laporta ruletkę odpalił :D

1

@Sau_Ron carrot.

2

Tebas na dyrektora do Barcy i wszystkich porejestrujemy!

0

To nieciekawie musi być realnie od środka :P
Zaczyna się akcja rozkręcać jak w jakim dobrym serialu

0

@TheNekro94 ale gdzie Xavi tak powiedział? Mówił o Ansu i ogólnie, że takie coś dobrze nie wpływa na zawodnika. Co jest prawdą, a szczególnie jeśli ten jest młody i ambitny. Nie bronie Ansu, bo nie podoba mi się jego gra, ale jakas część prawdy też jest w słowach Xaviego

0

@mekston i to pięknie wysrubujemy ten rekord :D

0

Fati, Ić stont.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?