7

@bartekvisca Ja bym to opił :P

2

@Janas11224 to nie było ginięcie za rząd. To była walka o kraj i przyszłość kolejnych pokoleń. Bardzo dobrze, jak uciekłeś i wyrzekłeś się kraju, to nie masz po co wracać chyba jako turysta raz na rok.

7

@Sulimo niestety, dlatego nawet nie otworze Pierścieni władzy, bo to jest zbezczeszczenie wręcz dzieł Tolkiena. Jakby on się obudził i zobaczył co się stało z jego historia, to w sekundzie by poszedł spać dalej...

Wiedźmin to jest oglądany tylko i wyłącznie przez głównego aktora, który wybitnie pasuje do tej roli. Mogli zrobić serial stulecia, wystarczyło trzymać się dzieła Sapkowskiego. Lub nawet gry :O

1

Jak ja nie lubię jak piłkarze odchodzą z klubu i zaczynają opowiadać takie rzeczy. To tylko świadczy o człowieku. Gość dostawał miliony, jego życie to sielanka i mówi że w więzieniu był?

0

@PietrasCoelho marzenie - Rodri. Choć jeżeli ma przyjść Zubi za taką kwotę, to liczę na Frenkiego za Busiego, przyjście Guendogana.

2

14:00, Alemany:
"Naszym transferem na defensywnego pomocnika w tym sezonie będzie... Sergi Roberto!"

0

@MesQueUnClub_87 Obyś miał rację. Najlepiej by było, gdyby to byli Roberto, Alonso, Kessie oraz Ferran :D

0

Liczę, że to nie będzie ani Frenkie, ani Christensen. To są jedni z naszych głównych sukcesów w tym sezonie i muszą z nami zostać. Już wolę, by w przypadku defensywy odszedł Kounde, a w przypadku linii pomocy/ataku odeszli Kessie, Ferran czy nawet Ansu.
Chyba, że to się tyczy przyjścia zawodnika, to może Kimmich... Choć stawiam na Gundoooo!

1

@4drian0 tamtych, poza Sergio, wypychał sam Pep, jednak Ilkaya chciały zatrzymać, a to wszystko wyjaśnia i rozwiewa wątpliwości:D

0

@Memtzen07 czyli jak co wybory. Choć mimo tego wybór jest prosty, wolę mniejsze bagno :)

0

@galix22 jako że przekupujemy sędziów, to w LL przejdzie ten wariant :p

1

Jeżeli sam chce odejść, wpadnie oferta 85+ to niech zawodnik zdecyduje. Mamy super obronę i szkoda, by odszedł, z drugiej strony zawodnik, któremu dana rola nie odpowiada w klubie, nigdy nie będzie grał na pełnię swoich możliwości.

Jednocześnie zaczyna mi się podobać to, co nasz zarząd robi - już nie ma możliwości, by inne kluby rzuciły nam "grosze" a my to przygarniemy z pocałowaniem ręki. Jeszcze 3 lata temu mowa by była o 40mln, teraz klub wycenia na 80. Może wreszcie przestaniemy być pośmiewiskiem na transferowym rynku.

1

@Kessie jakkolwiek, byleby przyszedł, jedynym którego bym wolał na "szpice" to Alvarez, ale to raczej niemożliwe.
Do tego jeszcze ktoś na lewe skrzydło, choć może i Roque by sobie tam radził, tak jak Villa swojego czasu?

6

@Kamilos84 lewy doskonały napadzior, nie wiem czemu ludziom na tej stronie w większości przeszkadza. Koleś nam zapewnił mistrza w tym roku w. Swoim pierwszym roku!!

1

@Cobra303 mieliśmy w zeszłym sezonie i poprzednim przez poprzedniego prezydenta. Lapcio papcio to teraz ładnie układa, więc wszystko będzie git :D

4

@Danqoo a ja chciałbym by wrócił, niż jakby miał nikt na lewe skrzydło nie przychodzić. Jest gwarancją jakości a dodatkowo uważam, że trochę by się w Barcy wziął za siebie w promowaniu do PSG.

7

@kubix05 raczej też nie wszystkich, bo wielu skrzywdził, choć racja - na zawsze również w ich pamięci, niestety.

6

@kubix05 może katolików. Z chrzescijanstwem on za wiele nie na wspólnego.

0

@Survier proszę? Gdzie ja obrażam Barce? :O
To jak ludzie sobie nadinterpretowuja i dodają swoje, jest niebywale.
Doceniam pracę Pepa, to wszystko.

5

@Dasty wiele klubów ma petrodolary, PSG kilka lat temu miało kosmiczny skład dzięki € i co z tego? Chelsea wydała na transfery dużo więcej odkadPep przyszedł do MC. Nawet Juve wydało więcej z tego co mówili wczoraj. I co z tego wynika?

3

Pep zrobił druga Barce i to bez Xaviego, Iniesty, Leo i Busiego. Dowód na to, że najlepsza maszyna i tak potrzebuje kierowcy. Chapeu Bas dla Pepa.

Chyba zdobęda LM, nie widzę tego inaczej, ale to piłka :)

6

Pep zrobił druga Barce i to bez Xaviego, Iniesty, Leo i Busiego. Dowód na to, że najlepsza maszyna i tak potrzebuje kierowcy. Chapeu Bas dla Pepa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Marzy mi się ten Ilkay u nas, by się przy nich rozwijali pięknie Gavi z Pedrim.

2

@Hajny no tak, konkretnie nie istnieje :P

3

Berniiiii gooooolo

3

Walker wow piekne

1

Pep chyba odrobił lekcje

4

Uwielbiam Laporte. To są jego zagrywki, to samo się działo za poprzedniej kadencji. Uważam to za celowe działania, mające coś na celu, a czy ten cel poznamy to nie wiadomo.
Narazie na wielki plus!

3

@tbas fajnie, że się przyzbajesz niektórzy mają z tym problem. Ja broniłem Laporty i nadal to robię, uważam że odwala kawał dobrej roboty choć niektórych decyzji nie rozumiem (jak choćby naciski z Nevesem). Z drugiej strony nie znamy rzeczywistej sytuacji w klubie, ani finansowej, ani też personalnej i relacyjnej.
Jak zawsze, kij ma dwa końce. Zastał w klubie bagno, a zdobyliśmy mistrzostwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?