Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Akurat dzisiaj , jak narazie, Xaviemu przyznam rację, że gramy ofensywny futbol jak City :P
0
@Roobo ale gdzie tu zawiść? Komuś się nie podoba, że kluby są sponsorowane petrodolarami dlatego kibicują drużynie przeciwnej i już.
0
Ależ City ma mocny skład, podstawa i ławka to jakiś kosmos :O
Jeżeli bramkarz Interu nie będzie miał dnia konia, to tu może być pogrom, o ile Pro jakiejś dziwnej taktyki nie przygotował na finał, jak to na w zwyczaju :p
9
@Kinginiesta ale po co, w nagłówku jest na pewno wszystko zawarte jak należy :D
0
@Ptasior Ferran to był cel Xaviego, to że się nie sprawdził to swoją drogą. Messi chciał iść do Paryża, Antonella również. Nie czekali, podobnie jak teraz. Nie dali czasu nowemu zarządowi podziałać. Tylko jemu się kontrakt kończył i zdecydował się odejść.
0
@goldmetaxa trzeba było go nie wyrzucić i zbankrutować klub, ważne by zawodnik został! Ciul tam z klubem, najwyżej się wincyj kredytów nabierze! Najważniejsze, by Leosio wróciło i miało godne pożegnanie.
0
Chciałbym, by został w LL, najlepiej jakaś ofensywna drużyna typu właśnie Villarreal.
Fajnie by też było jakby Barca mogła opłacać nawet jego pensje, ale by miał zagwarantowaną grę w większości meczów :D choć wydaje się, że ma na tyle wysokie umiejętności, że i tak by był jednym z pierwszego wyboru do środka pola.
0
@AdiBarca87 a czy to wina Laporty, że Messi nie czekał, czy to byłaby wina Laporty gdyby Ilkay podpisał kontrakt z MC?
0
@adiczak oczywiście, że pieniądze. W Arabii dostaje "tylko" kontrakt, w Miami wg źródeł dostanie lukratywną propozycję od samej ligi, co znaczy że wpływy może mieć nieograniczone na lata do przodu, mogą wielokrotnie przebić te 500mln na sezon, które by dostał w Arabii.
0
@Macio93 jego gra już nie obchodzi, niesamowity kontrakt dostał po prostu, zależy mu na kasie i już. Niepotrzebnie tylko mówił że mógł grać za darmo, bo nie może i nie chce. Obłuda w czystej postaci, szkoda.
Dlatego pod względem charakteru cenie dużo wyżej CR, bo on jest jaki jest, ale można go czytać jak książkę :P
0
I bardzo dobrze. Budujemy klub na nowych fundamentach, w oparciu o młodych zawodników.
Uważam, że Leo mógł poczekać spokojnie do końca okienka, Miami by nawet w ostatni dzień go wzięło, jakby naprawdę nie dało się go zarejestrować. Po prostu nie chciał mało zarabiać, taka jest prawda. Ani on, ani Antonella - ona również mogła spokojnie męża przekonać do gry dla Barcy, ale chcą pieniądze, im więcej ktoś ma, tym chce jeszcze więcej.
Zrobił dla klubu bardzo dużo, ale klub dla niego też, uważam że nawet więcej. Mógł dać czas Laporcie. Rozdział definitywnie zamknięty, bardzo dobrze.
1
@bartas97 od której rundy startuje Raków? Od pierwszej, czy te punkty co Lech zebrał coś dały?
9
Troszkę Leo nie rozumiem, nie dlatego że nie chce do Barcy, ale ze ucieka z Europy. Ma 35 lat, jest wciąż doskonałym graczem, mógłby spokojnie po dwóch latach odejść, takie AlHilal czy Miami by go przyjęły za dwa lata z otwartymi ramionami. Swoje i tak by zarobił. No ale jego wybór.
1
@pacjentzchoroszczy on przeszedł piłkę nożną całą :P
0
@pacjentzchoroszczy choćby nie mógł, to liga zrobi dla niego przecież wyjątek i dołączy do zespołu
0
Usuńcie ten artykuł, bo to jest jakieś nieporozumienie.
4
@joloskyy jak czytam komentarze ludzi np na fb, to stwierdzam, że może jednak jest :D
1
@MesQueUnClub_87 sam sobie odpowiedź dałeś w drugiej części zdania :P
0
@Emhyr Jesli jest to trudne, to zobaczycie - czyli że jeśli będzie trudne to nie przyjdzie, więc zobaczymy, że się nie udało :p
3
@Sysia11 zgadza się i całkowicie go rozumiem i jako fan Barcy się cieszę :D
Jednak gdy Karim miał formę, to cały przód realu był nie do zatrzymania, jak tylko Karim wypadł w zeszłym sezonie , a w tym nie miał formy, to Real leżał. Najlepszy z przodu.
3
Ogromna strata dla Realu w ataku, wystarczy że by Karim w przyszłym sezonie strzelił z formą i każdy rywal ma problem. Zawsze go bardzo ceniłem, doskonale rozgrywał, do tego wykończenie mistrzowskie i dobry drybling. Dobrze że odchodzi, jak kupią Lautaro lub Osimnha to bardzo stracą, jedynie Kane może im w sporej części zastąpić Benzenem, bo też dobrze gra z piłką przy nodze i dobrze rozgrywa.
0
@Sapos93 tak jest i będzie. To jest polityka, nie ma co się śmiać, Real bral, bierze i będzie brał udział w wielu sferach, jednak status klubu pozwala na łatwiejsze rozwiązania owych sporów. We wszystkim tak jest i należy się do tego przyzwyczaić, że są równi i równiejsi.
Osobiście jednak na poziomie sportowym, jestesny w stanie konkurować z każdym, wbrew wszelkim uprzedzeniom. I liczę na to.
1
@kamyk_23 4ka doskonała, po prostu majstersztyk. Lepsza od dwójki i trojki. Nie rozumiem takiej opinii :O ale o gustach się nie dyskutuje!
0
W artykule jest klauzula 40mln, przy czym w aktualizacji jest 30. To ile w końcu wynosi?
3
@Ptasior Pep potrzebuje Chorwata do wygrania LM, w końcu to zrozumiał :D
1
@MesQueUnClub_87 zazdroszczę ilości wolnego czasu, by takie rzeczy wymyślić, a następnie puścić w internet :P
0
@RafiVeB że słodkiej świni!
2
@Deviler no szczególnie wśród śniadań "na słodko" :D
0
Nie wiem czy się nada, ale z drugiej strony, tyłu przyszlo piłkarzy za grube mln w których wszyscy pokładali nadzieję i się nie sprawdzili, może Neves będzie strzałem w dychę?
Paulinho się doskonale sprawdził, brakowało go po jego odejściu, z kolei Andre Gomes, który przychodził z wielkimi nadziejami, to nic nie pokazał a kosztował grubą kasę.
Dajmy czas Nevesowi jeżeli przyjdzie.
1
Piękna wiadomość. Musi przyjść on, niech już przyjdzie również Messi jeżeli ma odejść Ferran i Ansu. Wtedy Dembele na lewe skrzydło plus zmiennik dla niego. Na prawym Leo i Raphinha. Może Roque też przyjdzie. Ciekawe lato się zapowiada :)