Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Doskonały komentarz Freixy, w samo sedno, dodatkowo z uszczypliwym i inteligentnym komentarzem.
Szkoda tylko, że znów przez grupę ludzi, bo ktoś na pewno z Barcelony miał z tego korzyść majątkową, tak dostaje po twarzy sam klub, jego herb, historia i główne hasło przewodnie. Ktoś za to pójdzie siedzieć, a szkalowanie klubu będzie się ciągnęło latami.
Dodatkowo, to tylko pokazuje jak zepsute obecnie są media: nie mając żadnych dowodów albo mając "dowody" w żaden sposób nieweryfikowane, przescigaja się w oskarżeniach i komentarzach. I za to po rozwiązaniu sprawy nikt nie odpowie. A sam BYŁY PREZDENT REALU MADRYT wypowiada się, by zawsze respektować domniemanie niewinności. No ale jak wszędzie, hejt jest na topie. To że ktoś na tym cierpi to mało istotne.
12
@FCB24 jako że jest to nasz jedyny obecnie naprawdę kreatywny pomocnik, to zaczynam rozumieć Xaviego :p
1
Tak grającej Barcy dawno nie widziałem... Klocek obok klockaz jedynie Frenkie próbuje coś zrobić w środku...
0
@Deathwing112 oczywiście że się da na dodatkowe wyposażenie, szczególnie pod kątem innowacji, trzeba dobrze projekt napisać i tyle i czekac. Też zależy o jakim mówisz i o jakiej kwocie, ale jak najbardziej można.
0
@Rewolucja123 ja się tylko obawiam, by z Roque nie było jak z Keirrisonem. Gość niesamowicie mi Suareza przypomina, jeżeli by go nie zjadł mental przy grze dla Barcy, to powinno być ok, ale nigdy nie wiadomo.
7
Na Basków się bardzo trudno zawsze gra, twardo i ostro grają a ten w 77 minut z nimi miał więcej udanych dryblingów niż Ferran i Ansu w tym sezonie razem wzięci (tak, na wyrost to pisze, celowo). Takich mamy cudownych skrzydłowych...
0
@Damiain dokładnie to pisać miałem, styl i tak uwazam że mamy dużo lepszy. Niektóre mecze naprawdę mogą się podobać, wczoraj na z Valencia super graliśmy, a czy to wina Xaviego, że nie potrafią strzelić bramki z okazji, które kreują?
Dobrze że nawiązałes do Pepa. Pep miał złote pokolenie, nie umniejszając mu nic oczywiście, ale dużo łatwiej było wygrac z Leo, Xavim, Iniesta i Busim w formie. Jakoś już z MC czy Bayernem tak łatwo nie jest choć i tak miał i na wybitne składy pod opieką.
1
@przemek1920dm jak wróci Dembele i Lewy choć trochę do formy, to bedzie super z takim Rapha na jednej i Ous na drugiej. Wczoraj to pisałem, jeżeli Raphie nie idzie z przodu to i tak haruje za dwóch na linii, walczy, pomaga rozegrać, rozciąga grę. Nieraz jest bardzo niedokładny lub za szybko podejmie decyzję, ale jest bardzo pomocny.
Z drugiej strony patrzę obecnie na Ansu, który powinien tyrac w tej chwili za trzech nawet, bo ma bardzo dużo do udowodnienia, a ten kompletny brak zaangażowania.
0
@ikar34 a co ma Xavi akurat do tego? Fati wyżej... Niż D... Ma. Torres kompletnie nie powinien przychodzić do nasz transfer bez sensu.
Jeżeli się Fati nie ogarnie, to nie wróżę mu przyszłości, nie tylko w Barcy, ale ogólnie w piłce. Gość jak jest bez formy to powinien harować na linii jak to robi z drugiej strony Raphinhaz a ten nic. Zero zaangażowania w destrukcję.
0
@Toretto ludzie by nie płakali o Fatiego, gdyby ten cokolwiek zaczął pokazywać. On jest cieniem, kontuzja kontuzją, ale nie godzi się, by piłkarz nawet nie walczył. On się zachowuje jakby osiągnął wszystko w piłce, jeżeli takiemu Raphinhi nie idzie na skrzydle, to przynajmniej tyra, haruje i walczy, a Fati? Zero zaangażowania.
12
@Borneo doskonale zagrał wzdłuż linii, tam powinien stać Fati
0
@gora ależ bardzo dobrze, że się ogrywa w poważniejszej piłce, prowadzi LP do awansu. To jest szkoła dla niego, w pierwszej drużynie mógłby być spalony, a nie ma takiego kredytu zaufania i nie będzie mieć jaki dostał Xavi.
Niech zbiera doświadczenie oraz szlifuje swój warsztat, w przyszłości zawita jako trener do pierwszej drużyny.
0
@NeKenI które drzwi do wolności wskazałby Twój kolega
6
Choć nie rozumiem czasem decyzji naszego trenera i nieraz widać, że jeszcze mu brakuje doświadczenia, to jednak jak już układa zespół, że wszystko gra jak należy, to na najważniejsze mecze w sezonie wypada mu albo cała linia obrony (LM) lub też linia pomocy i najlepszy skrzydłowy.
Nie usprawiedliwiam Xaviego za wczoraj, bo nie potrafił najwidoczniej odpowiednio zmotywować zespolu, ale było w tym sezonie sporo już meczów, W torych Barca dobrze grała, kontrolowała mecze. Jeżeli w takim zespole nagle wypada trzech czy czterech głównych zawodników z danej formacji, to to nie ma prawa nagle chodzić jak wcześniej.
Mamy wąska kadrę, nie mamy odpowiednich zmienników dla Gaviego i Pedriego, o Dembele nie wspominam bo on jest kilka poziomów wyżej od reszty naszych "skrzydłowych". I choć porównanie troszkę będzie na wyrost, to wystarczy sobie wyobrazić, że np. na finał LM lata temu z MU wypada nam Xavi, Iniesta i Messi a w ich miejsce z buta musi wejść Keita, Jeffren i ktoś jeszcze... Niestety to nie FIFA, że na środek ataku da się środkowego obrońcę i też będzie ładować bramki :(
0
Szkoda że na najważniejsze mecze w LM w sezonie rozleciała nam się linia obrony oraz szkoda że w LE na najważniejszy mecz sezonu wypadł nam najlepszy skrzydłowy i rozleciał się środek pola. No ale cóż... Oby przynajmniej mistrza zgarnęli.
0
Ferran na prawe wszedł? Jemu na prawym idzie dużo lepiej. Dajcie znać :p
0
Nie oglądam, ale jak czytam i nie widzę zmian to się domyślam że Xavi nie ma pomysłu na zmianę. Z Waszych opisów bym w sekundę zmienił Raphe i Roberto :P
1
@okiemtypera_lucaxx95 jeżeli da nam jutro awans, jak piszesz to tak, w dużej mierze wymaże zła kartę. Dlatego, że da to mu mentalnie niezłego kopa. Trzymam kciuki żeby się stało, jak napisałeś :D
26
Ależ cieszy zaangażowanie Dembele, pamiętam jak miał zlewke w pierwszych sezonach, a taka zmiana pod skrzydłami Xaviego.
Oby z nami prz dłużył kontrakt.
Pedri też walczy o szybszy powrót :)
1
Nie sądziłem, że jeszcze się kiedyś uciesze, że Busi wraca do gry... W tym sezonie jednak poziom jego gru powoduje we mnie właśnie takie uczucia po jego kontuzji :)
1
@Rust_Cohle Rapha doskonale sobie radzi w defensywie, tam z kolei de Jong będzie go wspierał. Osobiście nie widzę innego składu niż z trójką z tyłu i wahadlami, chociaż po ostatnim popisie Xaviego to nie wiem czego się spodziewać :p
1
@Rust_Cohle Balde na wahadle wspomagany Kessiem nie znaczy autostrady, ja też innej opcji nie widzę niż zagrać w ten sposób.
0
@Adamski69 no i mamy winnego :D
0
No i chyba najważniejsza strona zabrała głos. Jeżeli inni sędziowie, czyli de facto czynnik, który miał teoretycznie "wypaczać" wyniki, wypowie się tak samo, to sprawa powinna być zamknięta.
0
@kuz też o tym pisałem już z 3 tygodnie temu. Dla mnie skrojony gość w razie potrzeby na skrzydło. Jego dynamika aż poraża, odejście na pierwszych metrach ma nieziemskie do tego potrafi dograć. Też bym go tam wypróbował.
0
Niesamowite bagno zrobił Bartomeu. Nie wiem, jak to możliwe, by doprowadzić klub do takiego miejsca.
Trzeba przyznać, że Laporta prowadzi narazie klub doskonale, dodatkowo wygląda na to, że on musiał zastać w klubie niesamowite brudy, które może po cichu sprząta i nic nam o tym nie wiadomo. Co jakiś czas taka sprawa może wyjść, bo na pewno w każdym departamencie jest szereg osób, które muszą pomagać Laporcie sprzątać bałagan i coś czasem może komuś się, przypadkiem lub też nie, wymsknac.
Liczę, że Barto odpowie przed sądem, po prostu.
2
Ale my wczoraj super graliśmy, kolejny mecz w tym sezonie, gdzie zawodzi skuteczność by gra była spokojniejsza i mecz był zamknięty szybciej.
Moim zdaniem brakuje nam obecnie tylko mocnego jednego skrzydła, bo jedno w miarę jest obsadzone. Jeżeli Fati się do końca sezonu nie ogarnie, to uważam, że po Ferranie pierwszy do odstrzału (może wypożyczenia?)
Raphinha też wnerwia, ale.jednak ma te liczby i nieraz potrafi nagle zagra. Świetna piłkę. On i Dembele dadzą radę, drugie skrzydło kuleje.
0
Zamiast zamknąć ten mecz w pierwszej połowie... Eh, ależ by się ktos przydał do ataku bramkostrzelny
0
@FcPortoFan1999 to się zgadza :/ wszystko się posypało tuż przed LM a szliśmy jak taran wtedy
3
Pięknie Kessie, np Busi by nie zdążył do tego