Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kris81 ja mam 10Pro od niemal 1,5roku
Powiem szczerze, że chyba lepszego telefonu nie mialem, a przerabiałem m in Samsunga a50, który jest droższy itd. doskonale chodzi ten redmi, kwota uważam dużo za niska jak za tak dobry telefon (to dobrze oczywiście) :P
0
@kuz i teraz to wiele wyjaśnia, dzięki ziom.
0
Ależ Fati musiał obniżyć loty również na treningach skoro szansy w zasadzie w ogóle nie dostaje. Oby się podniósł, bo ma niesamowitą łatwość w zdobywaniu bramek. Ale od kontuzji brakuje mu cały czas błysku i podejmowania ryzyka
0
Ważne, że jak to Krycha powiedział, taka gra przynosi efekty :D
Chciałbym żeby oni więcej biegali i się nie bali tak piłki, a ich piłka parzy dosłownie :(
2
Ale miał patelnie do wyłożenia Meunier... I my się nim interesowalismy... Już lepiej dawać szansę Balde na prawej :P
0
Z Argentyna wyłączyć z gry trzeba Leo i DiMarie - ciągły pressing jak są na naszej połowie i Argentyna leży. Wczoraj w pierwszej połowie to było widać, tylko intensywnością to można zrobić , a tej jak narazie bardzo dużo w naszej grze nie widzę :/ no chyba że siły zostawiali właśnie na mecz Argentyna?
2
@CryMeARiver glukozę
1
Ja pierdziele, a Polska z takimi piłkarzami jakich mamy obecnie czyli bardzo dobrych, nie potrafi kilku podań wymienić.... Niech wróci Nawałka blagam
0
@Dawidfcb1998 akurat żadnej z tych drużyn nie porownalbym do Kostaryki. Widziałeś jak w sparingu Arabia z Chorwacją zagrała?
Poza tym to turniej, nie umniejszam w ogóle Hiszpanom, ale ciekaw jestem meczu z Niemcami. Życzę im wygranie w turnieju, bo chciałbym zobaczyć Pedriego z pucharem w ręce.
0
Eh, jedna rzecz. Choz również uważam, że Lucho jest świetnym trenerem. Nie ocneiajcie na bazie meczu z Kostaryka, jak dobrym Lucho jest trenerem. Z Niemcami zobaczycie, co obecnie Hiszpania gra. W repkach piłkarze się spotkają kilka razy w roku, więc jasne jest że Hiszpania Kostarykę rozwali, bo ma piłkarzy o kilka klas lepszych, którzy mają zaprogramowane mechanizmy gry.
W Barcy gramy również na dużo słabsze zespoły, ale które codziennie ze sobą trenują i potrafią grać przeciwko Barcelonie. Dlatego Xavi w lidze nie wykrzesa (na pierwszy rzut oka) z zawodników tego co Lucho w kadrze grając z niezgrana kompletnie Kostaryka.
0
@maroon jakoś słowo "jeśli" w tym zdaniu mi nie pasuje :D
2
Ja nie wiem, naprawdę mamy dobry skład, wiele nazwisk, piłkarzy co potrafią pogac piłka w klubie. A w repce jakby ich piłka parzyla... Czemu nie możemy poklepac trochę piłka?
0
@JarekS zdecydowanie tak być powinno, jednak Bartek rozwalił finanse klubu, jakby był prezydent z głową wtedy, typu Laporta, to pewnie tak by było. Jednak rozwalilismy bank, na trzech graczy (przy czym byłem pewny że Cou będzie wart tych pieniędzy, czego nie mogę powiedzieć ile o Dembele i Griezzmanie), co nas doprowadziło do miejsca, W którym jesteśmy.
Choć taki Gundogan może jeszcze sporo dać i przy nim mógłby się rozwinąć sporo jeszcze taki Gavi czy Pedri. Coś jak Lewy z prozdu, pomimo lat swoim doświadczeniem i zaangażowaniem nadrabia i jest wciąż w topie napadziorow.
3
@Lionel_Messi10 zarąbiste zdjęcie, takiej rywalizacji długo nie zobaczymy w piłce. Przynajmniej takie mam wrażenie. Tak zdominować futbol, gdzie uważam jest dużo trudniej grać niż kilkadziesiąt lat temu - szacunek im się należy.
Choć Messi jest lepszy pod wieloma względami, to CR dla mnie jest nr 2.
2
@Fetta no i po tym idzie poznać dobrego trenera... Mamy naprawdę Niezłych grajkow, a brakuje im w kadrze wiary w siebie
0
@Cvzx będzie grał z mikrofonem:D
0
@Worny ale Busi pod wodzą Lucho to zupełnie inny zawodnik. Ma na niego pomysł po prostu.
0
@Emhyr mimo wszystko zdecydowanie większe niż np. Portugalii . Ciekawe mistrzostwa się zapowiadają, szkoda tylko że nie w lecie :/
0
@MesQueUnClub96 mają ogromną moc w ataku a i srodek lepszy niż 4 lata temu. Czemu mam ich wyrzucac?
Portugalia ma doskonały skład, a z e to turniej to wystarczy że trafia z formą i złapią wiatr.
0
Dla mnie, osobiście, jeżeli inna drużyna niż Argentyna, Brazylia, Francja lub Portugalia wygra MŚ, to będzie to ogromne zaskoczenie.
A jak Wam się zdaje?
0
@JimMorrisonFCB za Guardioli pełno takich było zagrań na wbiegających Pedro i Ville
0
@Rust_Cohle mimo wszystko wydaje mi się że dmuchał na zimne i polował na czerwo, to jego ostatni mundial i nie chciał ryzykować :P
Nieważne, oby tylko długiego zawieszenia nie dostał i wrócił na AM
0
@Rust_Cohle spójrz na Lewego, celowo zrobił ten atak, nawet na piłkę nie patrzył. Serio myślisz że zawodnik tak doświadczony jak Lewy zapomniał że już ma żółtko?
1
@mrboom dzięki :)
Prawdę powiedział i już
0
Za co Pique czerwień dostał?
0
@Joe_Barbaro jak nie? Wejście przeciwnika nawet nakładka, albo w nogę podstawną i ma po mundialu.
Dla mnie oczywiste że się wykartkowal.
0
@SteuerFreiMoney ale każdy jest inny, jednemu się uda drugiemu nie. Tu mogli zginął ludzie z powodu głupoty jednego idioty.
Ja też często daje radę bo dużo jeżdżę, może ten ojciec jeździł raz na jakiś czas po autostradzie, może nie miał wyczucia, to nie znaczy że inny ma go w ten sposób "pouczać".
0
@SteuerFreiMoney o czym Ty mówisz? Gość jedzie z rodziną, w tym 4letnim dzieckiem! Mógł się przestraszyć, skoro debil mu mocno hamuje. Widać, że Seat do najnowszych nie należy i nie ma setki bajerów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.
Powinien pójść siedzieć kierowca WV za próbę spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowie 3 ludzi w tym dziecka.
1
@Deviler dokładnie, coraz więcej sondazy pokazuje mala przewagę PiSu naresz cię... Nawet dwa ostatnio były gdzie PiS stracił przewagę
28
@kejdzi nigdy tej ekipy nie zapomnę, jeszcze Pedrito na skrzydle, Alves na PO...
Villa w formie, za jego plecami Xavi i Iniesta wraz z Messim... :o