2

@LS akurat bym nie porównywał trenerki do managmentu. Dla mnie Pique od lat idealnie pasuje na prezydenta Barcy, kocha klub, zna od podstaw i na doskonałą smykałkę do inTeresow, na których z resztą się zna.

Xavi był wielką niewiadomą gdy przychodził jako trener

0

@P33ck zawodnik doskonały, z ogromnym potencjałem do rozwinięcia tylko głową nie dojeżdża, jak się nie ogarnie to się o nim zapomni jak o Adriano swego czasu.

0

@MesQueUnClub_87 pełna zgoda, Kounde i właśnie Christensen (tu się wyjątkowo spodziewałem jakości z miejsca więc w zasadzie zapomniałem o tym wspomniec)
A tych, co wymieniłeś, nie wspominam bo przypadek Brejta poakzuje, że transfery na siłę robione się nie sprawdzają a tylko stanowią później problem.

2

Kto jest obecnie odpowiedzialny za transfery w sensie bardziej za szukanie i wydawanie opinii czy dany zawodnik pasuje do Barcy?
Przecież to jest niepojęte, nie wiem jak grał Kessie, ale jak on ma pasować do nas skoro mu piłka przeszkadza, a nasza gra jest oparta o posiadanie piłki?
Pomine Torresa, bo to nie jest skrzydłowy i rozumiem ściągnięcie go, ale za 3 x mniejsza kasę. A tak to na co on nam? Już lepiej ogrywać nominalnego skrzydłowego ze szkółki.
Raphinha uważam, że ma to coś, ale on musi dużo jeszcze pracować i to chyba też z psychologiem.

Znowu tyle kasy poszło w przerwie, a poza Lewym nie widać, by te pieniądze w jakikolwiek sposób się zwracały.

1

Z całym szacunkiem do Ferrana, ale mając takiego skrzydłowego to raczej nie powinniśmy :(
Jakbyśmy zajęli drugie miejsce i jedynie ustąpili Bayernowi, to wtedy można takie tezy stawiać, a tak to co?

2

@Kamiloza91 jak 10 męczy i bilans (bramek?) 10:3 przy 10 wygranych? Tak trochę chyba niemożliwe :P

2

@dafik85 no tylko że Realowi to pozwoliło wygrać 3 LM pod rząd, a my z grupy LM wyjść nie możemy drugi rok z rzędu. Więc u nas to bardziej szczęście, a nie coś normalnego Jak w przypadku Realu. Oni cała drużyna na agresji grają do końca, gdy przegrywają, u nas tego wczoraj nie było, dalej klepanie po obwodzie, nawet gdy była okazją do strzału (Pedri)

0

Ale dogranie Raphinhi :O

1

Czyli co, Pep zapewne płakał jak sprzedawał ... ;D

0

@danio1899 kolega zarobi przynajmniej, te gwiazdeczki mają milionowe wypłaty, na które po poziomie gry widać że nie zasługują w żadnym stopniu.

0

@!34RC3!_0N4 jak kolega wyżej, też uważam że cała trójka ma dużą szansę.

Długo myślałem że Ansu też, ale kontuzja odebrała mu (może odzyska to jeszcze) lekkość dryblingu. Odkąd wrócił, praktycznie nie pokazuje gry jeden na jeden, a ma ku temu możliwość jak mało kto. Nie korzysta z tego, jakby zapomniał o podejmowaniu ryzyka (pewnie się boi, że wróci kontuzja).

0

@norbi77 graliśmy wtedy tragedię, oglądać się ich nie dało... W tym roku jednak sędziowie pomogli, tak to byśmy mogli spokojnie awansować. Ale w dwóch meczach nas przekręcili

4

@Cochise nie ma sensu tłumaczyć. Ludzie zaślepieni głupota, z klapkami na oczach, nie przetlumaczysz im.

Ogólnie Medycyna, setki a w zasadzie to i tysiące lat badań, rozwój, poświęcenie tysięcy ludzi testujących na sobie różne preparaty, po to tylko by teraz tacy "specjaliści" mówili, że wszczepiano syf :D

Ale jak boli głowa, to Ibuprom pewnie pierwszy leci w jedności, jak chory, to antybiotyk bierze. Jak będzie miał taką, to chemii przyjmować nie będzie?
Nie ma co być Don Kichotem i walczyć z wiatrakami :)

3

Kurde i czy ta przerwa na repki nie mogła być po meczach z Interem i Realem? :(

0

Chyba powqzna rozmowa Balde z Xavim była

21

Chciałbym w drugim z rzędu meczu na pivocie zobaczyć De Jonga oraz Ansu z lewej i Dembele z prawej.

1

@Lukas82 ja bym chciał Dembele, bo na prawej koleś naprawdę gra bajkę w porównaniu do lewej strony

0

Chciałbym zobaczyć Ancelottiego u nas, z ciekawości po prostu jak by wyglądała nasza gra u niego

1

@FC1899Barca ale co ma zakup do samego produktu? Za artykulu jasno wynika, że chodzi o zakup, czyli pewnie pranie kasy. ktoś miał udział w jakiejś firmie, może nawet w Johnson z Ameryki (w sumie bym się nie zdziwił) więc pewnie ustawiali wieloletnie kontrakty, żeby mieć zapewnioną kasę, gdy już ich nie będzie w polityce. To samo się w Polsce dzieje każdego dnia na wysokich szczeblach.

Groźniejsze od szczepionek było choćby mięso nafaszerowane olejem technicznym znanej marki, które ludzie w całej Polsce spożywali. A pewnie takich afer są setki, tylko dobrze ukrytych.

0

@Qba2312 a to ja mam na odwrót. Odkąd Xavi przybyl i widać to światełko w tunelu, to wreszcie po kilku latach nie mogę się doczekać El Clasico. Dodatkowo nasza sytuacja w tabeli jest doskonałą pod Klasyk

1

@SteuerFreiMoney zarówno Cybex jak i Britax. Szukaj konkretnego modelu, który ma najwyższe wyniki testów ADAC.

0

Najbardziej obawiam się że środka Valverde, doskonały zawodnik i wchodzi śmiało w buty Modrica.
W ataku oczywiście Vini, bo może mieć słaby mecz, ale zrobi jedną akcję na szybkości przy kontrze i bramka z niczego :p

1

@Kessie ale dobrze mówil, tak przynajmniej mi się wydaje po gestykulacji, że Busi za bardzo spowalnia grę, zamiast wypuści. Często w uliczke skrzydłowych

0

@FCB_dimiC akurat Eric świetnie gra, ale musi mieć przy sobie pewnego partnera jak Araujo lub Christensen. Z Pique on się gubi...

9

Szczerze? Wolałbym w tym sezonie wygrać Ligę niż grać w LM, bo jej i tak nie byłoby szans zdobyć.
Mamy okropnego pecha, wiadomo, że jest się rozliczany że zwycięstw, ale graliśmy wielki sezon do przerwy na repki.
Świetny mecz z Bayernem, gdzie tylko przez brak szczęście po pierwszej połowie nie prowadziliśmy przewaga dwóch bramek.
Potem mecz z Interem, gdzie ewidentnie mimo słabszej gry nas okradziono (w meczu z Bayernem też nam karnego nie dali, który był oczywisty).
Posypała się cała naszą podstawową linia obrony, gdzie Christensen z Garcia czy Araujo byli blokiem nie do przejścia.

Dla mnie w tym sezonie jest poziom gry dużo wyższy, niż w ostatnich kilku latach. Jesteśmy w całkowitej przebudowie, gramy wiele meczów ładna piłkę, widać pomysł na drużynę. Pech w LM tego nie zmieni. Liczę na wygraną w ElClasico i intensywność jak w meczu z Interem w pierwszej polowie.

3

@Joe_Pesci to w końcu prosto z pieca czy z Lidla?

2

@Rust_Cohle dokładnie, wystarczyłby tu i tu remis i sytuacja w tabeli z goła inna. Można mieć słabszy dzień jako drużyna, ale sędzia i var powinni jednak się wywiązywać ze swoich obowiązków.

3

Dla mnie najgorsze jest to, że w kluczowym momencie pierwszej części sezonu, wyleciało trzech głównych defensorów. Z cały szacunkiem, przy Araujo i Christensenie, Barella wczoraj by nie istniał, na pewno nie był w stanie przyjąć piłki, gdyby za jego plecami stał Ronald...

Zagraliśmy świetny mecz, intensywny, z przewagą, tak jak graliśmy na początku sezonu, ale znów brak koncentracji i głupie błędy. To tylko pokazuje, że trzon drużyny jak Gerard i Busi muszą odejść, oni są hamulcowymi i ciągną drużynę w dół mentalnie. Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny.

5

@Emhyr powiem szczerze, że o niego byłem spokojny. Świetny stoper, tylko nie jest medialny i dlatego się o nim nigdy nie mówiło.
Bardziej mnie cieszy postawa takiego Garcii, Balde czy nawet Alonso.
Natomiast więcej się spodziewałem po Kessim i więcej od niego oczekiwałem, narazie poza jednym meczem to mnie nie przekonał w ogóle.

1

@Archie dla mnie w rosole musi być trochę wołowiny najlepiej z kością i kaczka/indyk
Do tego właśnie lubczyk i cała natka pietruszki, a reszta wg uznania. Z marchewką nie przesadzaj bo za słodki wyjdzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?