4

@vangoor oficjalnie? Wiesz jaka tam jest propaganda? Olaf ma rację, jakbym był Rosjaninem i żył w Niemczech to nie chciałbym byc obrażany za to, że jakiś świr prowadzi wojnę.
Te sondaże to sobie można wsadzić w Rosji. To ma tyle z oficjalką wspólnego, co transfery wg Sportu.

6

Też mi się wydaje, że zawodnicy co odchodzą z Barcy, nie do końca są zadowoleni. Oczywiście są wyjątki, jednak Barca ma to coś i jestem tego pewien. Również miasto, samo w sobie, ma wspaniały urok i oczarowuje.

Chciałbym właśnie żeby Dembele został, bo widać jego niesamowity postep przy Xavim.

Zadziwia mnie też to, że tyłu ludzi wypowiada się tak o Pedrim, który tak naprawdę, ledwo wszedł w dorosła piłkę. To tylko pokazuje jaka perle mamy w środku pola.

2

@matix19(2) raczej tu mi Villę przypomina, niesamowicie podobni do siebie. A Davida uwielbiałem :D

2

Jak się 2 czy 3 setek, dosłownie 100% okazji nie strzela, to przeciwnik zawsze coś wciśnie z niczego. Gra mi się podoba, ale dzisiaj wykończenie na dramatycznym poziomie.

1

@Gall było tak, bo to sami piłkarze nawet przyznawali, też tego nie rozumiem. Przecież klub to swojego rodzaju firma, jeżeli pracownicy nie dają z siebie 100% to się forma nigdy nie rozwinie, Barca się zwijała :P

Nawet mówił ktoś, że nie analizowali gry przeciwnika :O

5

@Zoker współczuję jeleniowi, jeśli ptaki zjadły coś nieświeżego :D

5

@Nazio87 naprawdę mi szkoda narodu rosyjskiego, zwykłych obywateli, którzy chcieliby żyć normalnie... To się odbije na nich wszystkich, przez decyzję jednego szaleńca. Dlatego tak ważne jest demokracja, oświata i wychowanie. Szok

5

Komentarz usunięty

42

bardzo dobrze, że jest taki zadziorny i nieustępliwy. Niech gra, zacznie strzelać to nabierze pewności siebie. Też widzę jego ogromny wpływ na grę i zaangażowanie.

Jednak nie zgodzę się ze zdaniem, że w piłce nie chodzi o bramki ;D

1

Dembele i tak nie ogarnia że to na niego gwiżdżą :D

0

@Azacca też mnie przeraża że ludzie tak prostej rzeczy nie rozumieją. Jedna zła decyzja i świat legnie w gruzach a jedna z nich jest interwencja NATO w tym momencie.
Tylko w gospodarkę a Rosją się od środka rozpadnie (już się rozpada, bo ludzie nie popierają decyzji inwazji na Ukrainę)

1

@MESSIah16 no to czego od Niemiec wymagasz? Co mają zrobić? W ogóle o czym Wy mówicie, Zachód narazie nie może kiwnąć palcem, przecież to proste!

3

Na zdjęciu Moriba wygląda jakby nogi nie miał, w zasadzie tak też wczoraj gral i wyglądał na tle swojego byłego 17-letniego kolegi :D

Brawo Gavi!

1

@pride1899 no ale kolega dobrze napisał, skoro kupiłeś bilet i oni już kasę dostali, a ty nie chcesz zwrotu to jak cię ukarać mają? Twoje miejsce jest opłacone, a to że przewożą samo powietrze to nic nie znaczy - bilet masz

0

@EGON1128 wrócił w skórze Xaviego :) tak przynajmniej zrozumiałem wpis kolegi :P

0

@DonAndrzejos jeżeli to prawda, to dosłownie nie wiem co powiedzieć :O szacun totalny :)

30

Tyle do nas przyszło gwiazd, które miały błyszczeć i odmienić Barcelonę (Cou, Dembele czy nawet Griezz) i się nie sprawdziło. Tu dostajemy gościa, wychowanka de facto, który mmoze się okazać przy niskim koszcie doskonałym uzupełnieniem.

3

@puyol_presidend5 Serio nie słyszałeś o Malawi? :D

0

@MesQueUnClub_87 wybacz, że musiałeś się przeliczyć, ale po prostu szKoda czasu na rozpisywanie się na pewne tematy, jeżeli nawet osoby nie potrafią sprecyzować w swoich wpisach o co im chodzi.

0

@Barca1992 przeczytaj jeszcze raz swój wpis, napisałem mogąc być chorym co swiadczy o objawach.
Czytam że zrozumieniem twój wpis. Jeżeli chodziło ci o brak objawów, to napisz "będąc zarażonym" i już.

0

@michal26 jest tak, ale lepiej nie mieć o czymś pojęcia i się wypowiadać i w ten sposób wprowadzać innych w błąd (powielać kłamstwo) niż to sprawdzić :)

1

@Emhyr ja bym w ogóle pominął kuchnie włoska, bo to inna kategoria :P

0

Może dostanie teraz szanse i ja wykorzysta. Myślę że Xavi na niego nie stawiał bo liczyl że odejdzie, skoro jednak nie to zyskujemy obrońcę, który jeśli złapie formę, to z Araujo będzie podstawowym obrońca.

0

@TheNekro94 Podstawe i tak stanowi młynek, jest ważniejszy od ekspresu, z odpowiednimi żarnami stalowymi.
A jako zaparzacz polecam dobry French press.

3

@XTobiX dokładnie, Laporta również top. KazDy go pomija, a to on podnosi Barcę z bliskiej ruiny. Bo to on ma swój sztab i swoich ludzi.

2

@JohnA Jak ktoś tak myślał, to też wspólczuje... :P Mnie obecnie wynosi niecałe 800 ale wciąż czekam na "wyrok" :P

0

@Ghotti z ciekawości, pełna rata tyle wynosiła czy bez odsetek?

0

Super Info, graylacje dla Alemanyego i, przede wszystkim, Laporty :)

0

@krajana a myślisz że jak PiS przejął władzę to dzięki komu była kasa na rozdawnictwo? Wyczarowali pinionzki?

1

@msmsms Raz byłem mega głodny, zatrzymałem się w jakimś sklepie, wziąłem pierwsze lepsze kabanosy, w końcu każdy kabanos jest pyszny...
Jak otworzyłem i spróbowałem... Jakieś wegańskie cebulowe to były :/ osoby, które tworzą takie rzeczy powinni gdzieś zamykać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?