1

Pięknie, trzeba zdobyć dziś 3 pkt i mistrzostwo jak najszybciej a później się bawić w rotacje.

1

@GeneralXavi szkoda, że ze Zlatanem się nie udało lepiej pogodzić Guardioli ról na boisku. Doskonały napadzior i chodząca charyzma.

10

@David_Martin jeżeli nastolatek stanowi o sile zespołu jak Pedri, Gavi, Balde czy, mam nam nadzieję również Yamal, to co za różnica? Wolę, aby wychowanek, który ma Barce w sercu lepiej zarabiał, niż ściągać gwiazdę, która będzie dużo kosztować i zarabiać, a da niewiele więcej albo w ogóle się nie sprawdzi jak choćby Cou.

0

@Survier kiedy? Serio nie kojarzę

4

Czy Ferran zagrał jakaś taka piłkę? Jak Yamal? :o

1

@Gaz nareszcie jakiś rozsądny komentarz, ludzie chcieli Yamala na AM przy wyniku 1:0 to nie oczekuj za wiele :P

1

Dobrze że 3:0 w innym wypadku to przez takie farfocle punkty się traci :/ szkoda Pedriego

0

Ten sędzia gwiżdże co mu się podoba :D

6

Idealnie Rapha dosrodkowal

0

Mieć zdrowego Dembele na jednym i takiego kogoś pokroju viniciusa na drugim skrzydle...

1

Przynajmniej stabilnie jest, huhowo, ale stabilnie

0

Tak słabego meczu to nie pamiętam jak dzisiaj

0

Nie ma się co dziwić, że taki wynik, w końcu jesteśmy zbliżeni poziomem do RM.

0

Czemu oni nie podeszli tylko wszyscy się cofali... Ludzie co oni robią :(

0

Po co oni grają długie piłki jak nie mam skrzydeł... Jak to plan Xaviego to bez sensu

0

@Lanosss to nawet widać na boisku. W sumie się nie dziwię Lewemu, gość się zagubił, ale to dzięki niemu z pierwszej części sezonu jesteśmy na 1 miejscu w tabeli, nie dzięki Ferranowi czy Ansu. Już wolę by zagrał dzisiaj Ansu, a najbardziej chciałbym z 4 pomocników, z Kessiem i oskrzydlajacym Balde.

4

@Tridente2015 dokładnie, ale to standard tu zauważyłem już dawno :P

2

Jak Real może tak grac w LM? To chyba jest tylko czynnik psychologiczny, zespoły z LL grają co roku z RM i wiedzą czego się spodziewać, podchodzą bez respektu, przegrają to przegrają i już.
A w LM przeciwnicy Realu się po prostu boją, że grają z wielkim RM. Nie widzę innego wytłumaczenia... To jest niepojęte po prostu :P liczę że MC ich wyjaśni, bo oni grają swoją piłkę w tym sezonie niezależnie kto stoi na przeciw.

2

Serio z tak grającym AM chcecie 15-latka na skrzydło? :o

1

Jakby przyszedł Messi, Roque i Gundogan to niesamowita kadra na kolejne 2-3 sezony

5

Ludzie no nastrzelil go, nie miał szansy zareagować, bardziej widze winę w Gavim że nie trafił setki, on mógł wszystko zrobić

1

Znów żałuję że na najważniejsze mecze sezonu najpierw posypała się obrona a potem ponoć :( z Pedrim i De Jongiem byśmy dalej grali w LE

2

Yamal na ławce? Ciekawe czy go wpuści :O niesamowite, gosc 15 lat. Chętnie bym go zobaczył chociaż na 10 minut :P

13

@D10SLEO lepiej nie, bo jeszcze zmieni zdanie :D

9

@Ptasior dla mnie zawsze był w hierarchii wyżej niż Xavi, zawsze ceniłem go bardziej, unikalny na przestrzeni lat...

0

@FcPortoFan1999 tak naprawdę dzisiaj się dowiemy czy Real nie ma szans z City.
MC z Bayernem to mecz, w którym BM rzuci się do ataku od pierwszych minut i wydaje mi i się że będą przypominać właśnie Real. I zobaczymy jak City sobie poradzi, tu na zaliczkę więc awans raczej już pewny, ale w dwumeczu z RM kto wie.

3

@Bartula chciałbym żeby u nas choć na jednym skrzydle był taki mózg :p

2

Niesamowici są w LM, nie wiem jak to możliwe. Zazdroszczę im tego.

1

@Maynard666 niemożliwe, abyś mówił o Pedrim, Gavin, Raphinhi i Ansu, czyż tak?

0

Krótko: oby to była prawda. Proszę.

Dziękuję za uwagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?