10

Ale wszystko się zgadza: Arda dołącza za rok do Barcy, w międzyczasie za 20 mln idzie na wypożyczenie roczne do Realu, później wraca i dołącza do Barcy, Fene ma 20% z kolejnego transferu. Wszystko jasne, czego tu nie rozumieć.

0

@brzucho z tego co pamiętam, to Arda super grał i miał fajne statystyki :) to że trener go nie chciał to inna sprawa. Niech młody przyjdzie i wykręci w swoim pierwszym sezonie takie statyz to zostanie tu orkzykniety nowym Messim :)

0

Mega się cieszę z transferów przeprowadzonych i możliwych do klubu, ale...
No właśnie. Kiedy zaczniemy sprzedawać? Ja wiem, że jest jeszcze wcześnie, że jest dużo czasu, ale brak postępów, nawet plotek łączących graczy Barcy z innymi drużynami, jest trochę niepokojący. Jakby nie nasza fatalna sytuacja finansowa spowodowana fatalnymi rządami Bartka, to nie byłoby o czym mówic, a tak to wolałbym szczerze już nie widzieć żadnych graczy dołączających w tym okienku, ale za to z 5-6 opuszczających nasz klub.

3

@Ronin47 "jest piłeczka, fajnie będzie, obaczysz, uwierz i cho, gruby na bramkę!"

3

@MesQueUnClub96 no to napisz jasno i klarownie, a nie :D
Bo jak mega wyżej zauważył, każdy jak y miał duży talent to by robił szum w danej dziedzinie :P

2

@MesQueUnClub96 napisałeś talent, to gdzie to ma się do popularności? :p

2

@Firestone jak widać, już rozpoczęli proces samozaorania:D

1

Dla mnie wielkie tak dla Neya. W Barcy był całkiem inny niż w Paryżu, tam się stał gwiazdka, u nas uważam, że stawał się dojrzałym piłkarzem. Zrobił błąd, że odszedł. Gdyby wrócił, to mielibysmy świetne lewe skrzydło, może by się tak już nie łamał (liczę że pewna dyscyplinę by trzymał). Zjada on nasze skrzydła, odkąd odszedł to nikt go nie zastąpił nawet w połowie. Wolę mieć Neya niż go nie mieć.

0

@Esteban_ niech będzie nawet tak leniwy, jak będzie jego kopia, to nic więcej mi nie trzeba. Niesamowicie zazdrościłem go Realowi...

0

@gregory9609 parking Lot, polecam, najlepsze ceny, sam ostatnio korzystalem

2

Czekałem na niego z 6-7 lat, ale się w końcu doczekałem :D

8

@SteuerFreiMoney typowe myślenie: ja nie korzystam, to nie jest potrzebne.

0

@ShawnC ale Ketchup do pasztetu to mega jest :D

19

Błagam... Niech oni już Nico wezmą na DP. Porażka totalna, jeżeli to prawda oczywiście.

38

@Bartula no to współczuję, skoro takie rzeczy piszesz. Oby kiedyś Twoje dzieci, lub tobie bliskie osoby nie musiały mieć takiej paniki w głosie. Nie wiem, jak można coś takiego napisać.

1

@okiemtypera_lucaxx95 przecież Niemcy w towarzyskich też zawsze grali super, pakując po kilka bramek.

1

@Gaz gdzie ty tu widzisz wyszydzanie? Miał rację, Xavi nie ma doświadczenia. Zadaniem prezydenta jest utrzymać dobre morale w klubie, miał Koeman na ławce.

No miał, rozumiesz jaki zastał bajzel? Rozumiesz że klub o mało co nie zbankrutował? Ile audyty trwały? Ja pierdziele tak ciężko jest pomyśleć, że w trakcie kampanii nie miał dostępu do tych informacji? :o

7

@Gaz nie sądził że finanse klubu są w tak tragicznym stanie. Czy miał podpisać umowę z CVC jakby to pewnie Font zrobił?
Stawiał klub nad zawodnikiem, jak na sternika klubu przystało. Wolałbym by Barca zbankrutowała by obejrzeć sezon z Messim w składzie?

10

@Gaz Font to niech się skończy wypowiadać. Powtarzał w kółko te same slogany.
Gdzie zlaporta wyśmiał/wyszydzał Xaviego? Znajdź mi przykład takiej wypowiedzi.

0

Dobrze Laporta działa i dobrze gada. Aż dziwne, że cały klub nie został sprzedany, ciężko posprzątać po ostatnim zarządzie. Mam wrażenie, że Barto działał na korzyść Realu :D

2

@ViscaelBarca2007 oby to była prawda. Czekam na ten transfer: on i Guendogan. Do tego ktoś na lewe skrzydło.

0

@QQL5 piąteczka... Taki ból gardła mnie dopadł nagle dzisiaj, że szok. Nie pamiętam kiedy mnie ostatni raz tak gardło bolało

2

@Ojciec5tkidzieci ale gdzie tu "kocopoly". Napisał że nieraz robił rzeczy, z którymi się Lis nie zgadzał (jak np. z opisanej sytuacji), jednak zawsze go szanował za to co robi.

To ten gość co to dodał się zaorał, bo nie umie czytać ze zrozumieniem.

1

Marquez niby gadał, że nie będzie bronienia wyniku, a jak idzie stał, to dwóch czy trzech leci, reszta stoi asekuracyjnie. Przegrają i nie awansują. Na własne życzenie.

2

@MESSIah16 nie rozumiesz tego, że główne kluby z historią w Europie to są wręcz instytucje. Mające wpływ na wiele rzeczy w danym mieście, czy chciałbyś by przyszedł Szejk i zaczął wywierać presję na inne obszary życia? Bo w końcu pompowałby kupę kasy w klub, to miałby dobrego prawo. Osobiście mi się to nie podoba.

5

@MESSIah16 chciałbyś żeby w Europie były kontrakty jak teraz dostał Benzema, Ronaldo czy oferta dla Leo? Myślisz, że przy takiej kasie udałoby się utrzymać obecne, i tak już mocno nadszarpane, piękno pilki? Akurat FFP jest bardzo potrzebne tylko że powinno być mocniej egzekwowane.

6

@betonito z Barca co osiągnął? Też petrodolarami? Jak odszedł to cała gra Barcy się posypala.
W City, owszem, dostał dużo kasy na transfery, ale ile w tym czasie wydawało PSG, Chelsea, ManU? I co osiągnęły? A gość niedosc że zjadł najlepsza ligę na świecie, to dodatkowo wreszcie zgarnął LM.

4

@paweldunajecfcb Messi. Wybór jest tylko jeden. Kluczowy w PSG, doskonale statystyki indywidualne. MVP MS, do tego w finale kluczowy. Erling drugie miejsce.

18

Akurat dzisiaj , jak narazie, Xaviemu przyznam rację, że gramy ofensywny futbol jak City :P

0

@Roobo ale gdzie tu zawiść? Komuś się nie podoba, że kluby są sponsorowane petrodolarami dlatego kibicują drużynie przeciwnej i już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?