0

@Bastek1987 Ansu się świetnie zapowiadał i uważam, że nadal zapowiada. Ale nie z naszym trenerem. Broniłem go cały zeszły sezon, teraz mu szerszą kadrę, uważam, że bardzo dobrą, a ten, gdy wypada mu pomocnik, to dalej katuje ten sam system. Gdyby nie błysk Lamine, to znów byśmy punkty stracili w ostatniej kolejce.
Byłem pewny, gdy przychodził, że doskonale rozwinie naszych graczy i się chyba myliłem, bo nawet Frenkie uważam, że zaczął tak doskonale grać, bo odszedł Busquets i Frenkie nagle stał się naszym najlepszym pomocnikiem (Xavi chciał by Busi jeszcze został na rok...)

11

Jeżeli rzeczywiście tak jest, a możliwe, bo okienko się kończy, to chciałbym albo:
- wypozyczenie do Liverpoolu, by trafil pod oko Kloppa, czyli prawdziwego trenera, który mógłby go odbudować
albo:
- do Chelsea, transfer definitywny za bardzo dużą kasę.

Innego sensu nie widzę, mam nadzieje, że nie trafi na wypożyczenie do Totków, a jeżeli już, to z opłatą za wypożyczenie i przejęcie pełnej pensji.

2

@SeWo77 Kooorwa wystarczy włączyć myślenie!
Szkalowanie na każdym kroku klubu, widzę, że na topie.

38

Serio nie rozumiecie? Widzicie jaka ma kwotę dostać w Barcy? Jak były propozycje to odrzucał je sam stoper, bo albo ni chciał się zgodzić na znaczną obniżkę pensji w innym klubie, albo nie chciał grać w Arabii. Mieliśmy już kupców i chętnych, ale odrzucał oferty nikt inny jak Lenglet.

Co ma do tego klub nieudaczników? Nieudacznikiem był Barto, który mu dał tak chory kontrakt! Wy też byście odeszli do innego pracodawcy, jeżeli by wam dał 3 krotnie mniejsza pensje i do tego byście musieli pracować?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Trojanek23 nie żenady, to był plan naszego Capitano!

0

@barczyk i w odwodzie... Eric!

24

Roberto dziękuję Ci za wczorajszy występ, dzięki niemu przyspieszyłes przyjście Cancelo!

1

@qbuteq tak naprawdę miał jeden ciężki błąd, bez tego to solidnie grał

9

@zodiak_10 i też byłeś niesamowity!

0

@Mixtape cyk: Rapha :P Lamine lawka

1

Xavi jak ty z góry nie widzisz co niektórzy robią, to może jednak się nie nadajesz na Barce.

Jak nie zobaczę Lewego na ławce w kolejnym meczu to zacznę wątpić w naszego treneiro

3

Roberto idź podnieś puchar LM w innym klubie

1

Wspaniale że mamy takie tuzy jak Roberto i Alonso :) cieszmy się!

6

Alonso, Gavi, Lewy... Na miejscu Ansu lub Ferrana to bym chyba podziękował i poszukał dobrego klubu. Broniłem Xaviego ale nie rozumiem decyzji czemu nie grają zawodnicy w formie.

2

@Androchem dokładnie, a nawet napisałem że z rezerwą... Co z tymi ludźmi?

0

@Crystal37 strzelił do pustaka...

Oczywiście z rezerwą :D

3

Ależ marzę by dzisiaj Xavi dał od poczatkus zanse Ansu na lewej, za plecami Balde i Lamine z prawej. Ferran za Lewego to chyba za wiele na naszego trenera

4

Właśnie mi się wyświetlił filmik z akcją Leo z Barcy 11/12 i powiem Wam że się cieszę, że przez kilka lat mogliśmy oglądać najlepsza drużynę w historii piłki będąc jej kibicami.
Leo z Xavim, Iniesta i Busim, wszyscy w prime, tworzyli spektakl. Oczywiście z Pepem na ławce. I to wychowankowie...

0

@Kozinho. Na takich sadzonkach też byś kwitł :D
Musiałem :D

0

@ViscaBarca123 na ME bardzo imponował pewnością, ale nie pisze tego dlatego że oglądałem, bo nie miałem na to czasu, jednak śledziłem wiele źródeł i statystyk. Fajnie że to potwierdzasz. Chciałbym, by ponownie nasz skład pokonywał Europę bazując na wychowankach.

Co do drugiej części wypowiedzi, to wielu zawodników jest złych na siebie jak źle zagrają piłkę :D

0

@M12PL odnosimy się do konkretnego meczu, konkretnej sytuacji. Jak nie potrafisz odpowiedzieć rzetelnie na zadane pytanie, to milcz po prostu dla dobra osób wokół :)

0

@Ziemny ale po co czytać? :D większość tutaj pod artykułami, komentują nie czytając artykułu :P

3

@BordowyPtak nie wiem czy pamiętasz, ale w zeszłym sezonie, szczególnie w drugiej części, miał wiele doskonałych ostatnich podań, tylko jego koledzy z drużyny zapomnieli jak trafić w światło bramki. Inaczej skończyłby sezon z wieloma asystami.

Nic nie zatracił, jest doskonałym pomocnikiem mimo tak młodego wieku. Problemem jest jego stabilizacja formy przez kontuzje.

0

Mamy winnego!!

1

@derlysy1979 nie kolego, kotlet to schabowy! Pierś w panierce to pierś w panierce :D

1

@derlysy1979 kotlet, z piersi - wybierz jedno.
Kotlet to tylko schabowy!

2

Ależ szkoda tego rykoszetu, Raków wygląda po prostu lepiej. Może się uda co trafić do przerwy

2

@FCB24 a co przy rykoszexie to ma za znaczenie?

0

Ale pech :( fajnie Raków zaczął i pech

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?