0

No i o tym mówię. Świetny grajek, kolejny ze szkółki, takich perełek mamy dużo! Ciesze się z tych absencji, bo nowych piłkarzy mamy nagle w składzie za darmo :D

0

@karci0 ciekaw jestem jak y na real wyszedł on, Gavi i Gundo na dm :P w sumie dla mnie bez znaczenia ten mecz przy tylu absencjwch, ważniejsze tu dziś wygrać, liga jest długa

2

Brakuje u Fermina doświadczenia, piłkarz będzie świetny.
Np. Teraz zagrał za Joao i cała akcja straciła impet, ale to kwestia czasu. Fajnego grajka mamy. Po co ściągać gwiazdy jak pod nosem takie perły mamy. Cieszę się z tych kontuzji, bo pozwalają właśnie wypłynąć takim piłkarzom.

0

Swoją drogą super bo widać że Ronald do formy wraca

0

Ale Gundo pięknie dziś gra, doskonała piła do Fermina

0

Będzie piękna brama Ferrana

0

5 na trybunach z pierwszej jedenastki :P

0

@ZwyklyKibicBarcy04 liczę że zagra połowę z Balde na spółkę.

1

@norbi77 piłkarz wstał od razu bez sygnalizacji, sędzia nie widział, jakby się okładał jak Vini to by sprawdzili na varze i dalinkarnego. Zabrakło cwaniactwa

1

@TR3YWAY na varze sprawdzają wtedy czy na pewno był spalony

1

Tyle daje dobry skrzydłowy właśnie, ta bramka to zasługa Viniego

1

Nie mam teraz czasu sprawdzać, ale może ktoś kojarzy ile punktów zdobyliśmy odkąd nie ma Frenkiego i Pedriego w składzie?
Bo mimo tylu absencji, w tym dwóch kluczowych graczy środka, chyba całkiem nieźle to wygląda?
Wróci do tego Rapha i Lewy i będzie spoko :)
Nawet niech Sergi już wróci i choć w jednym meczu odciąży Cancelo.

1

@Comentateiro nie zgodzę się, w wielu meczach naprawdę super graliśmy, każdy chce tu wyników jak z Betisem, ale nasza skuteczność jest w tym sezonie tak tragiczna, że głowa mała. Jeżeli mamy setki (nawet wczoraj Felixa czy Fermina) i ich nie wykorzystujemy, to z każdą minutą przeciwnik mentalnie się umacnia a my mamy trudniej.
Pomijam fakt, że wypadło nam pół składu, w tym kluczowi zawodnicy, a mimo to regularnie punktujemy, grając nieraz fajna dla oka piłkę.
Większym problemem jest utrata bramek i rozszczelniona defensywa, tu widzę problem.

19

@Kidd jestem dość wyrozumiałym człowiekiem, ale w żadnym wypadku nie pojmuje, jakim trzeba być złym człowiekiem, aby bezbronne dziecko tak potraktować.
Tutaj kara powinna być identyczna jaka oprawcy wyrządzili dziecku, dodatkowo oczywiście długa odsiadka i zabranie jakichkolwiek praw rodzicielskich do końca życia.

0

Ale nasz skład przy tych kontuzjach jest przeciętny :( w takim sensie, że nazwiska mamy, ale brak zgrania jest bardzo widoczny.
Brakuje DeJonga w środku i Raphy z Lewym.

0

@ranger3120 mimo wszystko mam wrażenie, że gdyby nie USA to inne mocarstwa nie miałyby zahamowań. Choć wcale ich nie usprawiedliwiam, bo też szukają wojenek, aby kasę i wpływy zdobyć.

0

@Nazio_87 chcesz automat czy kolbowy? Jak chcesz prawdziwa kawę, to bierz manuałl z całą grupą. Osobiście polecam kolbowe, z osobnym młynkiem. De facto, najważniejszy jest młynek, ważniejszy od ekspresu. Ekspres musi mieć odpowiednie ciśnienie oraz podgrzać wodę do odpowiedniej temperatury przy ekstrakcji.
Sam mam ekspres Ascaso Arc oraz młynek Eureka Mignon i jestem bardzo zadowolony, jedynie źle jest rozwiązany system spieniania w tym ekspresie. Dzięki bojlerów bardzo szybko się nagrzewa i gotowy do użycia już po kilku minutach.

3

@natanvip jakby miał w głowie poukładane jak wspomniana dwojka, to zdecydowanie by zapisał się złotymi zgłoskami na karcie piłki nożnej w historii. Ale to samo można powiedzieć o Ronaldinho, ten był na jeszcze wyższym poziomie od Neya. Szkoda.

1

@Matheu12 prościej się nie są. Chętnie wezmę udział, ale w poważnym referendum, a nie takiej szopce.

1

@Criss18Barca z kim ty mi wyjeżdżasz tutaj? Odnoszę się do Twojego komentarza a Ty mi go sprawie sprzed ilu lat? Cały PiSowiec. 8 lat rządów - ale cała wina Tuska. Ludzie...

7

@Criss18Barca że co? Durne pytania na referendum, źle skonstruowane.
Państwo wyprzedaje polskie dziedzictwo, mówię tutaj o Lotosie za bezcen, a na referendum pytają o lasy państwowe?!
W życiu w tej szopce bym nie wziął udziału, czysta hipokryzja. Nie dziw się, są jednak ludzie którzy myślą.

1

@michal26 a ja nie rozumiem jak może brakować. W każdym lokalu powinno być kart do głosowania tyle ilu uprawnionych jest do głosowania.

1

@ElTomas uważam, że wszyscy 14,15-latkowie powinni ten film obowiązkowo obejrzec.niesamowicie trafia do odbiorcy i wstrząsa nim, co uzależnienia, czasem pozornie nieszkodliwe z potrafią zrobić ludziom.

5

@prokofiew też tak mam, słuchałem dzisiaj debaty, o ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć Tuska, że próbował jakkolwiek dotrzeć do odbiorców tv która od 3 lat go niesamowicie szkaluje, tak nie rozumiem absolutnie wyborców PiSu. Jak można głosować na partię, której kandydat (premier kraju!) Tak niski prezentuje poziom wyzywając uczestników debaty. Nienawiść aż od niego kipiała...

0

@ViscaelBarca2007 Jakie jest kryterium, że dane podanie jest uznane jako kluczowe?

5

@pluszek Chcą ginąć, niech giną. Najgorsze, że przez nich giną inni.
Ta wrześniowa sprawa z kierowcą BMW, co wjechał w Kię i zabił cała rodzinę - po prostu uwierzyć w to nie mogę, jak trzeba być bezmyślnym, by jechać ok 300km/h na polskiej autostradzie. To jest chore, brak rozumu. Ciężko mi sobie wyobrazić, że ginie mi rodzine przez takiego półgłówka.
Tacy ludzie powinni odpowiadać za zabójstwo.

0

@gumaz Dokładnie. Nie mamy złego początku sezonu, ale te kontuzje najważniejszych graczy to jakaś plaga. Nie da się wygrywać meczów, grając co pojedynek 16-latkiem na skrzydle i młodymi w środku.
Choć z Granadą, uważam, że dobry mecz zagraliśmy tylko indywidualne błędy (o Gavim nie wspomnę, ale to co zrobił Kounde to dla mnie niepojęte, szczególnie po ostatnim meczu z Portu, gdzie w znacznie trudniejszej sytuacji wrócił i wyłuskał piłkę przeciwnikowi) nie pozwoliły nam wywieźć 3 pkt.

3

@Dankho94isback Chciałbym, by ktoś za Ciebie decydował w ważnych dla Ciebie kwestiach, na Twoją korzyść i wbrew Tobie. Tak, byś się przekonał na swojej skórze czym jest niewolnictwo (bo Twoja wypowiedź do tego nawiązuje).

9

Ferran nie miał.szansy dojść do piłki, nie powinien być brany pod uwagę przy spalonym, bramkarz zrobił ruch bo nie wiedział gdzie piłka spadnie...

0

Ale powinni zrobić w mediach szum, to jest niepojęte po co im var skoro tam są tak niedouczeni ludzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?