Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman pracują nad podwojeniem do 20, obecnie ma 10.
0
@Emhyr może był jakoś Arteta z Papciem dogadany, kto to wie. Ciekawie się robi :P
0
@Emhyr strajk, normalnie "piekło trenerów" :D
3
@Bartek1817 ale właśnie tym się charakteryzuje dobry trener, że motywuje zawodników zarabiających krocie do pressingu, biegania, walki do upadłego. Tym zawodnikom nie brakuje umiejętności, mamy świetny skład. Potrzeba gościa, który to sklei, zmotywuje graczy i poukłada odpowiednio, by każdy ł trybik chodził jak należy w maszynie.
1
@rayqi gdzie podpisac?
0
@Emhyr nie boją, tylko piniondza ni ma :P
0
@marcin62 zaprosiłbym jeszcze choćby Milan, Valencia i Chelsea, tak żeby nie grać ciągle z jednym.
Jako gość honorowy to PSG niech wpada od czasu do czasu.
0
Dzisiaj nasz rekin zamienił się w fokę.
1
Bramkarz jest mega ważny, ale nie sądziłem że aż tak. To jest przepaść, połowa bramek by nie padła gdyby TS był między słupkami. Niebywałe
0
Lol :P rekin znów jest karasiem
1
Pięknie! Niech nie odrobią i niech poleci Xavi plis
1
Myślałem że puści to :D
0
Nawet pressing Yamal największy stosuje
0
Bardziej bym się doszukiwał faulu na Kounde, który był.
Gdzie tu spalony to nie wiem :p
0
Faul na Kounde, najpierw go kopnął a potem blokował nogami. Jak tu będzie bramka to wał raz kolejny :/
0
Jak patrzę na Romeu to jakbym widział jedyny kwadrat wśród samych kółek. Normalnie absolutnie tu nie pasuje :/
1
No i nie wpuści Roque żeby cały czas zbierał swoja dynamika obrońców Villa... Lamine by miał więcej miejsca
0
Real gorzej dzisiaj wygląda niż my w wielu meczach, różnica jest taka że oni mają skrzydłowych i grają z kontry oraz z pressingiem , dlatego coś na bank wyczarują a u nas brak tych rzeczy lub są zbyt słabe w meczach...
12
Część z użytkowników tutaj troszke, jakby, porąbana. Gramy na AB, na San Mames. Uważam, że tu każda jedna drużyna w EU miałaby spore problemy. A my dobrze gramy, wygrywamy. Pechowo stracona bramka.
Jestem mega zadowolony.
3
@Faro dokładnie. trzeba zmian i to od zaraz, w Xavim brakuje charyzmy, takiego rykniecia na zawodników. W kółko że dobrze graliśmy rywal był słabszy, pech chciał że nie wygraliśmy, byliśmy lepsi... Ilez można samego siebie kłamać...
0
@Firestone a ja nie. Regres zawodników, mamy super młoda kadrę, duży potencjał innego wierzę, że można aż tak go niszczyć.
No ale Xavi nie ma szacunku totalnie i to widać... Nie wiem no, potrzeba tu zmian i to od zaraz, bo drużyna się marnuje i to bardzo
2
Chętnie bym zobaczył Mou w roli trenera, gość z niesamowitym warsztatem, trochę już wypalony, ale autorytetu mu nikt nie odbierze. Nawet z niesamowicie słabej Romy, potrafił zrobić zespół, który rywalizował w Serie A oraz na arenie międzynarodowej.
A jakieś zaszłości z przeszłości? Zawsze dobro klubu powinno dla wszystkich być nr 1.
Teoretycznie woleliby niektórzy, aby Barca spadła z LL czy by zdobyła majstra i LM np. z Figo/Mourinho na ławce? Dla mnie odpowiedź prosta.
1
@hayek dokładnie to samo ostatnio pomyślałem. Właśnie z przykładem Figo, dobro klubu numer jeden. Jakieś przeszłe zaszłości... Po co rozpamiętywać. Trzeba zmiany i to już.
1
@gumaz kolega pytał o mężczyzn :P
0
@cules100pro Atletico, jak wygrać mamy to wygramy, a jak przegrać to może trener poleci.
0
Przecież Romeu to ze swoją zwrotnością i zwinnością nawet u naszego rywala dzisiejszego by miał problem ze złapaniem się do składu a ten w Barcy gra :D hit!
2
Pierwszy raz od długiego czasu mam nadzieje, że Barca odpadnie bo wtedy trener wyleci.
My powinniśmy na 3ligowcu siąść i prowadzić już dwiema bramkami prowadząc grę. Tymczasem mamy wyrównany mecz.
Nie mówię o naszej regularnej grze bo to jest temat na rozprawkę.
0
@Kgorecki2500 jak najbardziej powinni kontrolować. Jeżeli dorosły facet w przypływie jakiejś emocji wziął gaśnice i zrobił, co zrobił, to skąd pewność co następnego strzeli mindo głowy? Polityka wyzwala skrajne emocje, lepiej zapobiegac (właśnie w formie kontroli), niż później zadawać sobie pytanie czemu temu nie zaradzili.
Dobra i słuszna decyzja marszałka.
0
@Kgorecki2500 a wyjaśnij czemu skandaliczna w Twojej opinii?
1
@Bartek1817 ale my nie gramy zgodnie z tym sławetnym DNA Barcy. Ja bym nie miał nic przeciwko temu, aby tak grać, ale DNA Barcy zgodnie z filozofią Cruyffa, Pepa czy pierwszych lat Rijkaarda to kombinacyjna, szybka gra w ciągłym ruchu, wychodzenie na pozycję i dawanie koledze z piłką możliwości do zagrania.
DNA Barcy to szybki, wysoki i efektywny pressing niemal na całej szerokości boiska.
W tym sezonie dwa takie mecze zagraliśmy we wszystkich rozgrywkach.