0

Lee, Beraldo, Mendes - kompletnie ich nie kojarzę, jacyś dobrzy zawodnicy?
Dobrze że Asensio gra, jakoś najbardziej się boje ze Dembele będzie miał dzień konia z nami

5

Ale powiem Wam, że dawno tak na mecz Barcy nie czekałem, jednak LM to LM. Jeszcze po kilku latach przerwy ten ćwierćfinał smakuje lepiej.
Jedynie się ataku PSG boję, liczę że ich zdusimy w środku pola i że Araujo odetnie Mbappe.
Skoro na MŚ Cash potrafił przez 60 min tu robić, to myślę że Ronald też podoła.

2

Nie oglądam, ale widzę że Pep wciąż bez zmian, lata temu w Barcy to samo robił, ma takiego Doku, KdB czy Alvareza na ławce i nic.

0

@Emhyr eh, co ten gość zrobił że odszedł z Barcy :(
Złe doradztwo, ot co...

2

@Kamil01 nie. Biopsja jest obowiązkowa, ale nie oznacza od razu raka, ale lekarz jeżeli jest odpowiedzialny i zależy mu na zdrowiu pacjenta to ma obowiązek wręcz pobrać odcinek na biopsję.
To samo robią przy różnych innych badaniach w celu wykluczenia lub potwierdzenia wyniku.

0

@regatta52 nie mam pojęcia jak jest na reddicie :P

2

Takie pytanie do #moderacja, nie lepiej by było, by odpowiedzi do komentarzy były tuż pod postem danego użytkownika, do którego się zwracamy?
Jak odpowiada się kilku użytkownikom po kolei to na końcu jest kilka naszych komentarzy jeden pod drugim a tak nasz komentarz byłby podczepiony pod konkretnego użytkownika, któremu odpowiadamy i byłaby "przerwa".

0

@Monegros przy cenach np jakie panują w PL za słabych grajków, to 90 to nic za FdJ :P

0

@JimMorrisonFCB wydaje mi się, że Bernardo ma lepszy drybling i decyzyjność, Frenkie też jest dobry, ale brakuje mi u niego tego czegoś.... Za mało ryzykuje, za długo holuje piłkę. Podejmuje często złe decyzje

1

@Messibestplayerintheworld wiem, ale kogoś jeszcze sprzedamy lub nie przedłużymy kontraktu i zrobi się więcej miejsca. Przy 150 mln byłoby pięknie, Bernardo jakby nacisnął MC to może by poszedł za 40 do nas (ponoć ma klauzulę dla nas 50mln, ale negocjować zawsze się da).

1

De Jong za 150 do np. MU lub PSG - jesteście za?
Osobiście tak. Wtedy Bernardo do nas i dużo kasy zostaje jeszcze na dobrego DM lub lewe skrzydło. Marzenia :P

3

@Blanco16 tylko ludzie bez pojęcia go nie chcą. Dałoby to nam jako krajowi, bardzo dużo.
Tym bardziej że Chopin nie ma opcji się rozbudować bo jest już w centrum Wawy i powinni wszystko przenieść na CPK. Nie rozumiem sprzeciwów wobec tej inwestycji i powinni to zrobić jak najszybciej.

0

@Pawwwweeeell nie zgodzę się, świetny zawodnik, który po prostu wygrał wszystko w MC. Nieraz wtedy już w pewnym wieku siada ambicja i potrzeba zmiany.

1

Barca inaczej wygląda w ostatnich meczach, zupełnie. Czasem jest tak, że ograniczenie presji czy całkowite jej zejście, uwalnia potencjał. Może Xavi dotarł do zawodników? Kolejne mecze to pokażą, ten projekt zaczął chwilę temu i go kontynuuje.
Powiem tak, że jeżeli drużyna do końca sezonu by grała jak ostatnio, gdyby (marzyć można) jakimś sposobem dotarła do finału LM lub nawet go wygrała... Gdyby (takie gdybanie) do końca sezonu ligowego dreptała po śladach RM nie ściągając z nich presji, to rozważyłbym jego pozostanie na kolejny sezon, by zobaczyć realnie gdzie zmierza drużyna.

0

@Faro ale Real takich meczów miał mnóstwo w tym sezonie :P tylko nasza fatalna postawa pozwala im się mocno cieszyć z lidera

0

Ale Real jest słaby dzisiaj, są tak do ogrania zostawiają tyle miejsca... W AB brakuje wzięcia ryzyka, tak zachowawczo grają.
Jeżeli Real tak zagra na MC to raczej nie widzę innego scenariusza jak pewna wygrana MC.

2

@Seledynowy dopiero z kadry wrócił, daj czas :D

0

@Roobo racja, aż dziwne, że nie gramy czegoś za tydzień, taka dziura też za dobrze nie wpływa przed ważnym meczem.

0

@macio_944 na razie wszyscy kontuzje i nie wiadomo jak będzie dalej z nimi :(

0

Eh, jak Hiszpania zdobywała ostatnio MŚ czy ME to połowa wyjściowego składu to piłkarze Barcy, w tym trzon środka pola... A teraz jedynie nastolatek na skrzydle z Barcy

0

@TR3YWAY Tak samo uważam. Co więcej, w Anglii dużo łatwiej nabić statystyki niż w Hiszpanii, bo gra jest dużo bardziej otwarta i nastawiona na atak, w Hiszpanii dużo więcej taktyki i techniki.
Raphe bym oddał tylko w przypadku klepnietego Williamsa.

0

@Gall też się tego obawiam, ale może to za krótki okres czasu aby przesiąknąć nijakością :P

8

Lewy w 2024 jest w doskonałej formie. Jeżeli do końca sezonu będzie tak wyglądał, to jasne jest, że musi zostać na kolejny rok. Przy jego stylu prowadzenia, on może grać na wysokim poziomie jeszcze przez 1-2 lata. Jako SN nie musi dużo biegać, instynkt ma doskonały i potrafi w formie z połowy sytuacji strzelić bramkę.
Taki napastnik w formie to u nas skarb.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Tatazolwinia de Jong, gdy tam grał, to była wielka dziura w środku. Zostawiał zawodników. Jedynie dobrze rozgrywał.
Pedri? Niech rozegra jeden pełen sezon ponownie.
Gavi jest potrzebny wyżej, nie na DM bo traci walory i przebojowość. Cenie go wyżej niż Pedriego.

3

@Brashearr przecież nie mamy DM i ewidentnie go nam brakuje. Zobacz jak zaczęliśmy grać jak zaczął tam Christensen. Inna gra, a co jak dołączyć nominalny, światowej klasy DM? :O
To jest podstawa z lewe skrzydło też, ale DM to numer 1.

14

No i właśnie takiego DMa nam potrzeba w tej układance środka pola. Chciałbym, aby wybrał Barce, 29 lat to świetny wiek na kilka lat wysokiego poziomu można spokojnie liczyć.
Do tego rok kontraktu więc nie powinien być drogi. Oby się udało.

8

Dodatkowym bodźcem jest przyjście Roque. Każdy zawodnik potrzebuje konkurencji na pozycji.

7

Co do zmian, to Podoba mi się Roque, zadziorność i dynamika, dodatkowo zauważyłem że świetnie trzyma i pilnuje spalonego, obserwuje obrońców. Bardzo mi Suareza przypomina (oczywiście zachowując proporcje).

1

Mats rewelka woww

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?