0

@TheNekro94 jak ktoś poukłada Anglię i Francję to dla mnie 4 najmocniejszy ekipy.

0

@Kamiloza91 prawdopodobnie nie osiągnie, chociaż w zeszłym sezonie w AM w PK i LL zrobił super staty, grając w przeciętnej drużynie, słynącej raczej z gryzienia trawy i defensywy niż z ofensywnej, dominującej gry.
Na pewno będzie świetnym skrzydłowym, jeszcze się rozwinie i kto wie. Ma spory potencjał.
Euro mu wyszło dużo lepiej niż Mbappe.
Ma to czego u nas brakuje od lat: szybkość, drybling i dynamikę na lewym skrzydle. Do tego super rozciąga defensywę rywala. Musi do nas zawitać i będzie to pewnego rodzaju odpowiedź na Mbappe.

1

@FcPortoFan1999 światło to jeszcze, są świeczki, pochodnie, ale bez łączności, GPS, lodówki, pieców gazowych podłączonych do prądu czyli braku ciepłej wody .. dramat

1

@mrboom tamto to był majstersztyk, jeden z najważniejszych fauli w historii dla Realu :P

0

Czemu oni grają tylko lewa strona?? W ogóle nie na ataków prawa, omijają Yamala cały czas

0

@JarekS większych głupot nie czytałem. Od podnoszenia umiejętności zawodnika jest trener i to on swoimi wskazówkami wpływa na rozwój zawodnika.
Co z tego jakby Guiu dostał niesamowity plan, który by nie był wdrażany?
Yamal dostał jakiś plan? Widzisz jak dojrzałe zaczyna grać? Po prostu zaczął grać w pierwszej drużynie, a staje się jedną z największych naszych gwiazd. Zawodnik potrzebuje gry, wskazówek, minut i porad, również na tle psychologicznym, a nie planu rozwoju....

2

@JarekS Żadnych głupot nie piszę. Jeśli piłkarz chce zostać, to zostaje np. na kolejny rok.
Głupotą jest, że ludzie wierzą, że piłkarz, w tym również młody, nie patrzy na $, które będą co miesiąc wpadać na konto.
Przy zmianie trenera, powinien zasuwać na 200%, by go do siebie przekonać. WIedząc, że nie mamy już w ataku MSN, lecz jest spora szansa na otrzymanie realnej szansy gry w pierwszej drużynie.
Naprawdę myślisz, że Chelsea przekonała projektem? Drużyna, która absolutnie obecnie nie jest poukładana i nie ma dobrego projektu sportowego?
Otóż nie, to nie projekt go przekonał.

0

@AlexDark00 poważnie? Przez historię, z którą obecne Niemcy nie mają nic wspólnego mam nie podziwiać ich gry? To z powodu historii cały świat powinien nienawidzić Rzymu, ciemnoskórzy - Ameryki itd.
Logika na najwyższym poziomie.

0

@AlexDark00 wyjaśnij czemu? Skoro super grają?

11

Rozumiem zarzuty do Deco w wielu kwestiach, ale tutaj? Przedstawiła Barca ofertę, przyszłą Chelsea która zapewne dwukrotnie przebiła, niska klauzula wykupu.
Mamy inne priorytety czy to do przedłużenia kontraktu czy do wzmocnienia składu. 6mln się przyda i już. Skoro piłkarz chce odejść, widząc, że może powalczyc o pierwszy skład wielkiej Barcy, tym bardziej że przychodzi nowy trener, który da szansę wielu młodym na treningach, to jego sprawa

0

@KamQiX u mnie niezmiennie na Euro od lat: Niemcy i Hiszpania :D

0

@Bulbulator co innego, jakby to była koszulka Crisa... :D

0

Ale bajkowa akcja, kosmos....

0

@Stinger_ ja zawsze na każdym Euro i mundialu kibicuje Niemcom, od zawsze mi się ich gra podobała, zawsze bezpośrednio grali bez kalkulacji

0

@TheNekro94 hipopotam i nosorożec

0

@maroon lew to kot drapieżny chyba :P

0

@Sulimo a może był winny wróbel? Może jaka rodzinę robali rozwalił? :P

4

Hansi, jak poznał sytuację finansową, to wie że musi szukać wzmocnień wszędzie, gdzie tylko się da :D

1

@Comentateiro wiem, że ironia, ale w każdej ironii jest ziarenko prawdy, a wydaje mi się, że Flick potrafi sprawdzić, by zawodnicy chodzili jak charty. Wczoraj w Hiszpanii ten pressing był zabójczy po stracie piłki, u nas to może się stać na porządku dziennym.
Jestem mega dobrej myśli.

0

@mrboom nieraz mam silny przeszywający ból kłujący, głównie z lewej strony który trwa 30-60 sekund od lat, raz na jakiś czas, muszę mrużyć oczy wtedy. Tak już jest i tyle, jak byłem młodszy to dodatkowo wtedy czasen mi się krew puszczała z nosa :D

14

@Arden nie widzisz ukrytego w niej piękna... Ja w sumie też nie

1

@kakusus dla mnie dwóch najlepszych w historii. Mogą mówić o braku rywalizacji, ale jeden drugiego napędzał. Nie wierzę, w sporcie rywalizacja zawsze jest. I jest potrzebna by się stawać lepszym.

1

@Arden w Polsce jest o tyle latwo że jako kraj się rozwijamy mocno. Jeśli ktoś chce i ma poukładane w głowie to może sobie super radzić.
Ciężko kupić mieszkanie po studiach bez kredytu - nie widzę w tym nic złego. Bierzesz kredyt a z każdym rokiem może być łatwiej bo się rozwijasz. Zawsze można szybciej go spłacić. Sam mam, do tego rodzinka, dzieciaki. Można fajnie i dostatnie życ, jeśli się ciężko pracuje.

0

Nie ma w artykuł a może ktoś wie ile ewentualnie zwolni miejsca w budżecie płacowym?

3

@Murazor jestem niemal całkowicie za Unia, ale jeden problem w Unii polega na narzucaniu krajom swoich decyzji, na siłę. Mimo wszystko kraje powinny mieć pewna autonomię. Chciałbym, by z Unii zrobiły się drugie Stany Zjednoczone - tak by każde państwo (stan) miał częściowo swoje własne prawo.

0

@Gall ale ani razu nie pokazał wersji z Ajaxu, a tam wymiatał i to na arenie międzynarodowej w LM. To że nie trafił jeszcze w Barcy ja odpowiedniego trenera to nie jego wina.
To jest bardziej moja ciekawość jak on zagra.
Może masz rację, ale by musiała wpaść dobra oferta w stylu 80+

1

Jak Flick przychodzi to liczę że FDJ zostanie na sezon jeszcze przynajmniej. Jeżeli odpali, a wierzę że wreszcie trafi tu trener który będzie w stanie to uczynić, to pod jego skrzydłami nasza pomoc może być imponująca: Gundo, Gavi, Frenkie, Pedri, Fermin :D

1

Mnie zawsze ciekawi, ile takich przypadków jest, że zasiada "dziennikarz" i wypisuje wyssane z palca informacje.
Nauczyłem się już nie emocjonować tym kto i kiedy przyjdzie/odejdzie i czekać na oficjalne informacje, bo niektórych newsów czytać wręcz się nie da.
Jak na przykład: "Xavi myśli, że..." - niektórzy mają taką fantazje, że potrafią aż czytać w myślach :P

0

@FcPortoFan1999 ona się sama wręcz waży...

1

Obawiam się, że to tylko gra przed wyborami, ale oby była to prawda z CPK. Kurde, to jest taka szansa rozwoju dla naszego kraju, że szok.
Ogromnie byśmy zyskali jako naród, ale także jako gospodarka. Od zawsze Polska leżała na głównym szlaku handlowym i powinniśmy to wykorzystywać do granic możliwości.
Trochę offtop, ale Bardzo mnie również cieszy rozbudowa naszych progów w Gdańsku i Gdyni, zaczynano z roku na rok obsługiwać coraz więcej połączeń drogą morską. Zaczynamy się liczyć na arenie międzynarodowej w handlu drogą morską.
Oby zatwierdzili projekt CPK.
Tyle ode mnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?