9

Pierwsza ankieta, w której zaznaczyłbym kilka opcji, ciężko stwierdzić czy lepsze jest włączenie młodych do składu czy rezygnacja z Roberto, Oriola i Felixa.
Wypożyczenie Roque również dobre, podobnie jak pozyskanie Olmo.

4

Właśnie zdałem sobie sprawę, że to co jest najbardziej niewiarygodne w Yamalu to fakt, że chłopak ma 17 lat i nikt sobie obecnie nie wyobraża prawego skrzydła bez niego w Barcy. Czy gramy przeciw Valladolid czy przeciw RM. Szok.

To tyle, dobranoc.

0

@th@les 35 do końca, poza tym pełna zgoda.
Podoba mi się podejście Flicka.

0

@Lucho_Juchacho NHL - EA Sports :D

6

Fajnie wytłumaczone, dobra robota!
Mega mi się podoba ten nowy format jak na ten moment. Nowe mecze, nowe drużyny.
Oby tylko nasza Blaugrana nie dała ciała :D Taki półfinał bym w ciemno brał w tym roku.

13

Bardzo go zaskoczył Rapha, którego chwali. Gosc wykreca swietne liczby, haruje jak wol, pomaga zespolowi. Nie ma tylko dryblingu (jakby kazdy Brazylijczyk musial go miec), każdy go chwali, tylko tutaj uzytkownicy by chcieli jego sprzedazy :D

Co do Olmo - bardzo nam sie przyda, zeby tylko jego i innych omijaly kontuzje i bedzie pieknie w tym roku.

2

Oby ego tych dwóch panów się zderzyło :D ale będą grzmoty!

3

@FCBparasiempre pamiętam, jak wchodził. Ale to był talent, największy od czasów Leo i w sumie zaraz po nim, niestety jeden z tych przypadków z gdzie całkowicie głowa nie dała rady.
Presja jest straszna, gdy sobie człowiek nie potrafi z nią poradzić, nieważne co robi.

0

@ProMILs ale to był atak niefortunny na kolano, na którym stał, miał nogę podstawna. To jest czysty pech, żadne przeciążenie.
Prędzej przeciążenie miał Gavi gdy zerwał.

2

Gavi już to potwierdził tak naprawdę swoją wiadomością w mediach. Wielka szkoda i pech, oby się nie podłamał, może wróci na marzec/kwiecień?
Dramat, czas na Casado. Oby choć częściowo udźwignął temat. Bernal zaczynał nabierac pewności siebie

0

Ależ szkoda, pech że kolano tak się ułożyło ale może tylko mocno obite

1

Super akcje szok

0

Wiedziałem że Olmo z czasem zamknie buźki 90% tutajz ale nie sądziłem że tak szybko :P

0

Cudo akcja piękna szybka ideolo

0

@Salchent czy dla Ciebie liczba zawodników stanowi o sile zespołu? Z tych, co wymieniłeś to jedynie Guendogan trzymał wysoki poziom.
Bernal w dwóch pierwszych ciężkich meczach sezonu zagrał lepiej niż Oriol przez cały poprzedni sezon.
Roberto? Serio?
Przyszedł świetny gracz jakim jest Olmo. Felix? Cieszyłem się z transferu, ale był to niewypał. Jedynie trochę mi jeszcze Cancelo brakuje. Okienko się jeszcze nie skończyło. Wolę sto razy bardziej grac młodymi utalentowanymi wychowankami, niż ściągać zapchajdziury pokroju Oriola.

1

@MesQueUnClub_87 ja to samo, gość świetnie gra, nawet na turnieju super grał.
Co do kontuzji, w zeszłym sezonie miał jedną poważna: bark zwichnięty, a tak to spoko. Bark się akurat każdemu może zdarzyć.

0

@Tridente2015 opieram się na tym co czytam. Jak wszyscy tu z resztą. Podobnie jak nie wiemy wewnętrznie co się dzieje w klubie, wszystko jedynie z mediów.

0

@Tomek54321 Nie mowie, ze nie maja racji, ale nie widzi nikt jak Tebas nam robi pod górkę? Po tych ruchach Barcy juz dawno powinno byc miejsce, a nadal nie ma. Jakieś chore zasady preze ligi sobie ustala.
Pozbylismy sie niepotrzebnych graczy lub takich, których Flick u siebie nie widział.
Wlasnie, sam odpowidziales - miała byc kasa z Nike, z Barca Vision itd, a tego nie ma. Więc trzeba szukać rozwiązań, co zarząd robi.
Czy podobają mi się ich ogólne działania? Nie. Ale winienie o wszystko zarządu jest nie na miejscu.

0

No i pieknie, zwolnienie pensji w FFP, poprzez przedłużenie umowy i zmniejszenie, jeszcze więcej zyskujemy w FFP - wszystko na plus.
Do tego AM zaplaci nam od reki 3MLN za wypozyczenie.

ALe oczywiscie ludzie narzekaja. Zamiast sie cieszyc, ze szukamy rozwiazan i sie udaje pozbywac niepotrzebnych graczy to wieczne malkontenctwo.

0

@MesQueUnClub_87 nie podchodzą mi, cebula za bardzo się odbija potem :P

0

Pedriemu nie została finalnie zaliczona asysta?

0

Dla mnie gość nie jest na miarę Barcy, na ŚO w ogole jest dla mnie za niski. Nie nadrabia tego walecznością i zaangażowaniem (jak to robil Puyol). 15mln to swietna oferta.
Zawsze jest Kounde, który moze grac na srodku. Do tego Barca Atletic :)

0

@cchesterr43 byłem pewny, że to zdjęcie Beskidzkich solonych :D czyli faktycznie najlepszych

1

Za wiele nie miał okazji pokazać, ale...
Po pierwsze, przyszedł po kontuzji, przed nią widać było u niego Wielka zadziorność i agresję.
Po drugie, jak już dostał coś szansy, to mi się niesamowicie rzucało w oczy jak go piłka szuka w polu karnym. Niektórzy napastnicy tak mają, wiedzą gdzie się ustawiać.
Jak dostanie szansę i ja wykorzysta to Barca dużo na tym wypożyczeniu skorzysta.

1

@priest9999 ale on już za Xaviego kilka meczów zagrał i wyglądał co najmniej przyzwoicie. Dla mnie idealna pozycja dla niego, strzał, podania oraz żelazne płuca i nękanie w pressingu obrońców. A za nim Pedri na rozegraniu z Bernalem. Wyglądało to super z fizyczniengrajacym AB.

2

@KrwawiaceoczyVEB dokładnie to samo uważam, potrzebny nam jest dobry lewy skrzydłowy. Jak piszesz, przy rozsądnej cenie i pensji - jak najbardziej na tak.

2

@KrisVEB81 trener to podstawa. A przekonałem się o tym, jak odszedł Pep i trenował nas Martino - niby miał "samograja" a nie dało się tego oglądać.

Oglądam właśnie powtórkę, takiego Raphe, Pedriego i Lewego chce się oglądać. Brak słów na Lamine i Bernala, a także Balde powoli wraca :)
Nie wiem czy Flick chciał Olmo, ale jeśli tak to będzie z niego dobry grajek.

0

@Katalończyk 99 dzięki, właśnie oglądam powtórkę :D

2

@Nefir czy ja wiem, Iniesta nabierał doświadczenia, Pedri jest młodziutki. A już robi w miejscu nieraz rzeczy z piłką jak Andres. Mi on od początku przypominał w grze inieste a tego zawsze ceniłem dużo wyżej niż Xaviego.
Jakbym miał do wyboru powrot do Barcy środka kogoś z tej dwójki to zawsze stawialbym na Andresa.

1

Nie mogłem oglądać meczu, ale graliśmy ładnie? Najbardziej mnie ciekawi gra Pedriego i Raphy. Było ok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?