Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
DeJong w pressingu to miód na oczy. Z jego technika, jak wejdzie na wysoki poziom i odda serducho, to mamy kolejny "transfer".
Dzięki Flick.
0
Jak jakimś cudem dzisiaj nasi będą wystarczająco wypoczęci, mówię głównie o środku pola i Raphinhi, bo ten daje niesamowity pressing, to będzie dobrze. My potrafimy grać z Realem, inne drużyny (jak choćby Borussia) nawet jak prowadzą, to nie wytrzymują presji. U nas tego problemy nie ma i nie będzie.
W środku musi wyjść Casado i Pedri.
2
Ależ mamy obecnie skład po powrocie w środku: Casado, Pedri, Gavi, Olmo, DeJong, Termin i Torre... Lol
0
@fmX Lamine asysta do raphy
0
Jakieś jaja... Ale jaja... Hahaha
0
Sędziowie się zawsze dają nabierać na ryk wystarczy się wydrzec przy kontakcie
1
Widzicie statystyki? Więcej przebiegliśmy drużynowo od Bayernu o 300m, to jest aż 5%.
A nie biegamy głupio, tak się mecze wygrywa. Coś wspaniałego.
4
Ja pierdziele, nie ma w piłce czegoś takiego jak samograj, tak mówiłi za Pepa, ten sam skład co rok temu a taka różnica...
Pan Trener! Hansi Flick
11
Casado... Chłopie przykro mi z powodu Xaviego w zeszLym sezonie...
1
Ależ Casado dał piłkę a Rapha.... Chłop jest moszczunioooo
0
Teraz już się nie cofniemy i będzie git :)
0
Pieknieeew tak jest
1
Ej nasi świetnie grają, ich całkowicie ta szybką bramka rozbiła, bo się nie spodziewali kompletnie wyjścia na prowadzenie w 1 minucie :P
0
Za wysoka gra jest teraz
2
Spalił spalooony
0
Ale.jaja hahahaha pieknieeew
1
Całkiem nieźle nasza ławka rezerwowych się również prezentuje. Jeszcze brakuje dobrego skrzydłowego.
4
@kamiVeB zarąbiste, do tego ta muzyka :D
Od dawna Flick był dla mnie marzeniem na ławce, teraz tylko się potwierdzą jaki z niego trener
0
Najbardziej obawiam się Musialy, Kanea i Daviesa, ale mam wrażenie że nasz trener fajnie do poukłada :)
2
Super napisane, zgadzam się w zupełności, szczególnie z brakiem u niego cech, których mi zawsze brakowało u niego. Pasji, zaangażowania, serca do walki. To że kosztował krocie nie znaczy że ma grać w podstawie. A on chyba tak uważa.
1
@Lisek prawda, nikt się nawet w połowie nie zbliża do Leo i CR poziomem... Aż to jest niebywale na jaki oni weszli poziom i jak się wzajemnie motywowali
11
Jak Ansu jest już gotowy, to chętnie bym go zobaczył od pierwszej minuty, szczególnie kosztem Ferrana jeśli ten miałby grać.
0
@FCB24 lepszy jest, lepszy drybling, lepiej noga ułożona, przyspieszenie lepsze. Gra w dużo słabszej Barcelonie a wykręca piękne liczby i nakręca grę.
2
@kaamil1910 na szczęście nie byłem w tym gronie, gość jest mega, przypomina Pedritooo ale lepszy od niego
1
@dzefrej234 nie wystarczyło, bardzo topornie to szło, sam mówił na początku że chce grać na środku, bo na boku gorzej się czuje. Ale wreszcie się dostosował, wielką zasługą w tym Flicka.
1
@MesQueUnClub_87 octeangin, tylko te tabletki, wszystkie przeciwzapalne przy tym wymiekaja, bo substancja czynna nie jest NLPZ jak w przypadku strepsilsopodobnych, ale jest przeciwbakteryjna i odkażająca, ta sama co w octenisepcie. One są na receptę, ale nic tak nie pomaga jak to.
1
@fart ale brakowało mu ryzyka, skupiał się na defensywie, a on zaczyna regulować tempo gry, zaczyna nadawać rytm reszcie zespolu
12
Ależ Casado się rozwija.. gość jest doskonały, on mi przypomina Xaviego swoją grą i inteligencja. Coś pięknego.
5
@Luciano99 pewnie do tego ich średnia wieku to 9 lat.
0
@JarekS może jeszcze Grosik na lewe skrzydełko, da swoimi próbami więcej od Ferrana :P