4

DeJong w pressingu to miód na oczy. Z jego technika, jak wejdzie na wysoki poziom i odda serducho, to mamy kolejny "transfer".
Dzięki Flick.

0

Jak jakimś cudem dzisiaj nasi będą wystarczająco wypoczęci, mówię głównie o środku pola i Raphinhi, bo ten daje niesamowity pressing, to będzie dobrze. My potrafimy grać z Realem, inne drużyny (jak choćby Borussia) nawet jak prowadzą, to nie wytrzymują presji. U nas tego problemy nie ma i nie będzie.
W środku musi wyjść Casado i Pedri.

2

Ależ mamy obecnie skład po powrocie w środku: Casado, Pedri, Gavi, Olmo, DeJong, Termin i Torre... Lol

0

@fmX Lamine asysta do raphy

0

Jakieś jaja... Ale jaja... Hahaha

0

Sędziowie się zawsze dają nabierać na ryk wystarczy się wydrzec przy kontakcie

1

Widzicie statystyki? Więcej przebiegliśmy drużynowo od Bayernu o 300m, to jest aż 5%.
A nie biegamy głupio, tak się mecze wygrywa. Coś wspaniałego.

4

Ja pierdziele, nie ma w piłce czegoś takiego jak samograj, tak mówiłi za Pepa, ten sam skład co rok temu a taka różnica...

Pan Trener! Hansi Flick

11

Casado... Chłopie przykro mi z powodu Xaviego w zeszLym sezonie...

1

Ależ Casado dał piłkę a Rapha.... Chłop jest moszczunioooo

0

Teraz już się nie cofniemy i będzie git :)

0

Pieknieeew tak jest

1

Ej nasi świetnie grają, ich całkowicie ta szybką bramka rozbiła, bo się nie spodziewali kompletnie wyjścia na prowadzenie w 1 minucie :P

0

Za wysoka gra jest teraz

2

Spalił spalooony

0

Ale.jaja hahahaha pieknieeew

1

Całkiem nieźle nasza ławka rezerwowych się również prezentuje. Jeszcze brakuje dobrego skrzydłowego.

4

@kamiVeB zarąbiste, do tego ta muzyka :D
Od dawna Flick był dla mnie marzeniem na ławce, teraz tylko się potwierdzą jaki z niego trener

0

Najbardziej obawiam się Musialy, Kanea i Daviesa, ale mam wrażenie że nasz trener fajnie do poukłada :)

2

Super napisane, zgadzam się w zupełności, szczególnie z brakiem u niego cech, których mi zawsze brakowało u niego. Pasji, zaangażowania, serca do walki. To że kosztował krocie nie znaczy że ma grać w podstawie. A on chyba tak uważa.

1

@Lisek prawda, nikt się nawet w połowie nie zbliża do Leo i CR poziomem... Aż to jest niebywale na jaki oni weszli poziom i jak się wzajemnie motywowali

11

Jak Ansu jest już gotowy, to chętnie bym go zobaczył od pierwszej minuty, szczególnie kosztem Ferrana jeśli ten miałby grać.

0

@FCB24 lepszy jest, lepszy drybling, lepiej noga ułożona, przyspieszenie lepsze. Gra w dużo słabszej Barcelonie a wykręca piękne liczby i nakręca grę.

2

@kaamil1910 na szczęście nie byłem w tym gronie, gość jest mega, przypomina Pedritooo ale lepszy od niego

1

@dzefrej234 nie wystarczyło, bardzo topornie to szło, sam mówił na początku że chce grać na środku, bo na boku gorzej się czuje. Ale wreszcie się dostosował, wielką zasługą w tym Flicka.

1

@MesQueUnClub_87 octeangin, tylko te tabletki, wszystkie przeciwzapalne przy tym wymiekaja, bo substancja czynna nie jest NLPZ jak w przypadku strepsilsopodobnych, ale jest przeciwbakteryjna i odkażająca, ta sama co w octenisepcie. One są na receptę, ale nic tak nie pomaga jak to.

1

@fart ale brakowało mu ryzyka, skupiał się na defensywie, a on zaczyna regulować tempo gry, zaczyna nadawać rytm reszcie zespolu

12

Ależ Casado się rozwija.. gość jest doskonały, on mi przypomina Xaviego swoją grą i inteligencja. Coś pięknego.

5

@Luciano99 pewnie do tego ich średnia wieku to 9 lat.

0

@JarekS może jeszcze Grosik na lewe skrzydełko, da swoimi próbami więcej od Ferrana :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?