Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas jeszcze była Lamina druga, w której powinien przynajmniej w bramkę trafić z lewej strony.
Takie sytuacje trzeba wykorzystywać i wtedy przeciwnik się otwiera, ja zawsze powtarzam że im dłużej Barca bramki nie strzeli tym trudniej bo przeciwnik coraz szczelniej broni i przestaje atakować nawet
0
@tbas ale my mamy sytuacje tylko leży skuteczność cały czas. Wczoraj Fermin powinien uderzać z woleja a on źle dograł do Lewego. Powinna być bramka z tego na początku meczu.
0
Znów Fermin powinien bić... Eh
0
Ależ ostatnio Yamal gra chaotycznie, wiem że ma 17 lat, ale przyzwyczaił mnie do czegoś innego :P
0
Liczę na Olmo za Lewym, Casado i Inigo.
Oby Cuba odpoczął.
0
@Faro tylko że Yamal jedna akcja potrafi odwrócić losy meczu, obecnie nie ma zmiennika, który też to zrobi... I to problem
0
@bary Dzieki, wlasnie mialem szukac, ale wiedzialem gdzie wejsc :D
1
@Bobo25 matematyka jest trudna dziedzina jakby się tak głęboko nad tym zastanowić :V
1
Mnie ani wynik nie dziwi ani gra. MC nie wierzyli, wygrali ostatnio wszystko i potrzebna tam jest już zmiana. Do tego nie potrafią bronić.
Real będzie miał ciężej w LL.
Zobaczymy jak im pójdzie z kolejnym rywalem.
0
@DonCarletto jak przyjdzie Nico, to będą we trzech sie rotowac z Yamalem, o to mi chodziło. Obecnie nie wyobrażam sobie Barcy bez Raphy, z resztą ciągle go broniłem bo się bronił liczbami.
0
@Who_you_mam całkiem o nim zapomniałem... Serio :O
Szok a takie nadzieję z nim były :(
0
Na przyszły sezon kogo byście widzieli na lewe skrzydło?
Jakby odszedł Christensen, Pau Victor, Torre, to myślę że miejsce by się zrobiło w FFP.
Bernal wróci po kontuzji. Może Vitora się sprzeda i uda się zakontraktować N tego z Francji.
Kadra byłaby naprawdę kompletna i w miarę już zgrana. Wtedy Rapha do rotacji zarówno na LS jak i PS.
1
@Toretto to swoją drogą, ale właśnie porównując. I tam się nikt o tego karnego nie oburzal.
A tu mam wrażenie, że każda decyzja przeciw RM czy nam (choć tu mimo wszystko jest znacznie słabsza narracja) spotyka się z krytyka. Nagonka jaka robi RM na sędziów i ich decyzje jest naprawdę godna pożałowania. Wielki klub, a takim niewątpliwie jest Real, nie powinien tak nieczysto grać.
2
@Toretto W ostatnim ligowym meczu Live, akurat ogladalem, byla identyczna sytuacja jak z Olmo z tym ze Olmo mial szanse dojsc do pilki, bo ja lekko "dziubnal" a gracz Live, Diaz, nie mialby szansy dojsc do pilki, ktora wyszla poza linie koncowa, bo wyprzedzajac bramkarza mocno ja kopnal do przodu. Live dostalo karnego i to chyba nawet bez sprawdzania na Varze.
0
@Coutinho007 Ależ ja nic do niego nie mam, niech bedzie w Realu jak najdluzej :P
4
@clyde a jeszcze rok temu gadal, ze nie beda rozmawiac o pracy sedziow :P
Zawsze kazdy zapomina o perspektywie...
1
Pierwszy mecz jaki oglądam odkąd Lamine jest w składzie, w którym stanowi najsłabsze ogniwo. No ale przy jego wieku to normalne
0
Znów skuteczność, Rapha powinien mieć dwie bramki, Yamal minimum jedna (choć w formie by dwie miał) oraz karny.
Przez to ponownie nerwowa końcówka.
8
Przecież wg nowych zasad to jest spalony. Brał udział w akcji gracz na spalonym i ściągał uwagę Szczęsnego plus blokował skuteczna interwencje Inigo.
2
Wrócił Inigo i wróciły spalone, niesamowite to jest jak się z Cubarsim rozumieją
1
Ewidentny karny, Real też taki miał
0
Będzie karny bo musi byc
0
@masa11 miejsce Rayo w LL nie jest z przypadku. Swietni są w tym sezonie i jak szybko nie strzelimy to będą męczarnie.
20
Ja czuję, że Kounde celowo się spóźnia, bo widzi potencjał w Forcie :P
1
Żałuję tylko że Fermin nie gra zamiast Gaviego. Ostatnio dużo więcej daje w ofensywie. No ale chciał czerwień to ma :D
Jeszcze gdyby tak Ferran od pierwszej zamiast Lewego.
0
@Cule2013 walentynki już były :p
0
Wszyscy nasi bezpośredni rywale zremisowali czyli RM, AM i AB. Jednak Rayo jest świetne w tym sezonie. Ciężki mecz nas czeka. W ciemno chyba każdy by wziął 1:0 :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa dobrze się zestarzała nasza wymiana :D
1
Szczerze, to stosunek oczekiwań do jakości to dla mnie jeden z największych wtop.
Sam się dałem nabrać, uważałem go za jednego z najlepszych pomocników, jaki do nas przyszedł, gdy transfer doszedł do skutku.
0
Osasuna postawi cięższe warunki RM w lidze, bo potrafią się bronić a City nie umie. To jakie wolne przestrzenie miał Real to ja się dziwię że tak nie padło kilka bramek więcej.
Nie oglądam dużo City ale to zdecydowanie najsłabszy mecz jaki widziałem w ich wykonaniu w ostatnich latach.
Przecież nawet jak odpadli ostatnim razem z Realem, to oni ich gniotki przez cały mecz. Real wtedy miał farta że nie dostał w plecy kilka bramek i awansował.
A wczoraj? Dramatycznie to wyglądało, jak mecz dwóch średniaków.