5

@Alan_fcbfan akurat ostatnio w parze z Pedrim doskonale się uzupełnia, lepiej niż Casado, który ewidentnie od ponad miesiąca szuka formy.
DeJong doskonale reguluje z tyłu tempo i odciąża w tym Pedriego.

2

Niesamowity mecz, nic jej wskazywało na taki końcowy wynik po pierwszej połowie... Miałem pisać że najsłabszy mecz Yamala w tym sezonie w momencie, gdy składał się do strzału :D
Przegrywając 2:0 ci dalej próbują, walczą. Coś czego nie widzialem tu od lat. Pięknie. Brawa.

1

I pomyśleć, że AM nic się nie uczy na błędach, nic!
Zamiast iść za ciosem to się bronia... Zawsze to samo. Z Realem to samo było.

0

Rapha wreszcie idealna piłka ...

0

Lewy nie mogłeś tak na 1:0??

2

To samo w pierwszej rundzie było z nimi. My nie strzelamy setek i później są właśnie takie rzeczy. Wystarczyło im strzelić jedna bramkę, potem druga i by już psychicznie siedli....

6

Ależ mi się Alvarez podoba, ależ to jest napastnik. Zazdro

0

No i pięknie, dwie setki u nas, AMnoeirwsza akcja składna i bramka. Eh, stare znałem

2

Słabiutko póki co, Olmo powinien więcej wchodzić w pole karne, więcej lewa strona, żadnych wrzutek nie ma

1

Też wam eleven na tv nie działa??

0

Mega fajny skład, choć muszę przyznać, że de Jong naprawdę źle nie wygląda ostatnio

0

@lukkobe ale teza "przedłużenie nie jest takie proste" może znaczyć, że strony nie chcą tego zrobić. Tytul winien brzmieć "rozpoczęto negocjacje miedzy klubem i Yamalem".

13

Dziennikarz ASa raczej szuka sensacji. Oczywiste jest to, że Yamal dostanie podwyżkę, ale sam podkreślał że chce zostać w Barcy i tu grać wiele lat. Nie sądzę, by się coś miało zmienić, zwykły "clickbait" dla wyświetleń i tyle.

0

@ViscaelBarca2007 Valencia teżz ale ostatnie sezony to mi ich bardzo szkoda :(

2

Nigdy nie zrozumiem kryteriów w tego typu jedenastkach. Yamal czy Rapha powinni się tu znaleźć.

0

Jaki jeszcze klub lubicie w Hiszpanii?
Ja w sumie zawsze Sevillę i Betis darzyłem sympatią za ich ofensywny styl gry.

0

@Herato też strzeliłem Bale tylko przez solidne ośmieszenie, bo nigdy nie zapomnę co zrobił z Bartra :P

0

@Edgemoon no przepis o karnych? Ma to być jednokrotny kontakt z piłką (strzał na bramkę)

3

@maroon przepisy i tyle. Szkoda że nie ma wtedy powtórki karnego

1

Oblak jak nie umie bronić to powinien wybrać jeden róg i w niego się ciągle rzucać

1

Z nami by miał strzał życia

2

A real już w sobotę wyjazd o 18:30 do Villareal, także całkiem spoko

1

Jak mnie wnerwia zawsze Sorloth jak z nami Gra, tak na niego mocno liczę teraz :P

0

Ściągnij już Griezmanna panie Cholo

0

@kejdzi Ramos :D.

0

@LukaszFan jak jest przerwy więcej niż 60h to organizm już się zdąży całkiem zregenerować także jakoś nie sądzę no chyba że dogrywka będzie

0

Ależ real jest daremny, naprawdę zero kolektywu, jedynie mają wybitne jednostki w postaci Mbappe, Viniego czy Judea. Zero myśli taktycznej.

0

@Tuc dokładnie, ograny w Europie, wydaje się świetny, motoryka na najwyższym poziomie, u Flicka by się mega rozwinął. Brać intyle

7

@Hosh złapali przynętę :P

1

@Starrk ah shit... Here we go again :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?