Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas raczej przeciążenie, on i tak miał zejść. Ale zobaczymy
2
Zero kontuzji, 3 pkt, rotację, gra na spokoju - zadanie wykonane.
Jak Barca przyspiesza to jest nie do zatrzymania. Jedziemy z Interem we wtorek.
3
Araujo nie miał, to był błąd realizatora
0
@NeroTFP1 kolego wróć do liceum czytać ze zrozumieniem
4
Nie wiem czemu nie przesunął Fatiego na 9 i ściągnął Pau. To nie jest piłkarz na Barce.
0
@tristan87 jeden mecz słabszy w ostatnim czasie w Wojtka.
Za to Stegen kontynuuje dalej swoją grę po roku przerwy.
3
Szczęsny by się rzucił i próbował to wyjąć a ten cały Stegen tylko stał. I sie patrzył jak pajac jakiś. Nie obrażając cyrkowców.
2
Pau, Martin... Nie wiem co w tym klubie robią.
W środku tylko Pedri coś próbuje, Fermin mega słabo... Eh. Szkoda
0
Wspaniałe info, dla mnie do Barcy na ten moment to tylko dwa nazwiska pasują: Williams i Barcola.
Żadne inne wynalazki.
1
Dam sobie łapę uciąć, że Farre gdy zagra będzie od razu wyglądał lepiej od Martina. Tu chodzi o głowę, Martin nie będzie na pewno póki co topowym obrońca, bo widać że głowa nie daje rady. A to w piłce na tym szczeblu jest kluczowe.
Druga osoba to Rodriguez. Niech dostanie szanse, widać że on nie ma tremy i jest pewny siebie... Jest nieszablonowym i przebojowym skrzydłowym, coś czego nam brakuje na lewym skrzydle gdy nie ma Balde.
0
@Gaz też koronkę, w ogóle przerzuciłem się na 0.33ml.
Za piwem nie przepadam, ale w lato to co innego. A pojemność 0.33 jest idealna, bo piwko ciągle zimne i cyk kolejne z lodówki.
A 0.5 przy końcówce to już takie nijakie...
36
Czasem jak czytam wypowiedzi to mam wrażenie jakby ludzie zapominali, że na boisku jednak jest przeciwnik.
Półfinał LM z mocnym od wielu lat w LM Interem a my mamy niedosyt, bo byliśmy dużo lepsi. To chyba o czymś świadczy? Rywal też potrafi strzelać.
Trzeba się cieszyc że byliśmy dużo lepsi, a bramki padły przez nasze błędy.
Myślę że trener odrobi lekcje przed rewanżem.
0
Pozwolę sobie zacytować raz jeszcze swój komentarz:
"Z AM też dostaliśmy szybkie dwa gongi. Jak nie przejdziemy to trudno, ale trzeba wierzyć!!"
Nauczyłem się w tym sezonie wierzyć w drużynę do końca.
Uważam, że błędy zostaną wyeliminowane w rewanżu, bo bramki Interu to był festiwal naszych błędów.
2
Zacytuje swój komentarz ze stanu 0:2:
Z AM też dostaliśmy szybkie dwa gongi. Jak nie przejdziemy to trudno, ale trzeba wierzyć!!
Jedziemy!
0
Z AM też dostaliśmy szybkie dwa gongi. Jak nie przejdziemy to trudno, ale trzeba wierzyć!!
0
Zdecydowanie łatwiejszym rywalem dla nas będzie PSG, ale chciałbym final z Arsenalem.
Oczywiście jeśli Inter przejdziemy :P
0
@Stinger_ zgadzam się, ale mam dużo większy sentyment do Arsenalu niż to PSG, z drugiej strony dzięki PSG mieliśmy na oku Roniego i go pozyskaliśmy, a reszta już jest historia...
Lehmann... Zapomniałem o nim a bardzo go lubiłem i do tego Campbell. Świetna drużyna.
0
@Pawlak1992 też mi się marzy Arsenal, zawsze miałem sympatię do tego klubu ze względu na Henryego, Ljungberga i oczywiście Wengera.
Poza tym to może być świetny dla oka mecz.
3
@BorzyKrzys dokładnie tak, Trzask dla mnie dobrze zareagował, są rzeczy których nie powinno się poruszać w taki sposób.
3
@ShawnC skądś znany te taktykę i całkiem dobrze sobie z nią radzimy... :D
27
Na drugiej połowie meczu? Spoko, mieli naprawdę dobre 20 minut, po czym wszedł Araujo i się skończyło :P
Najlepsze, że w drugiej połowie jakby Raphinha był w formie to by zamknęli mecz. Także spoko, niech grają swoje...
0
@Derean tylko mięsko zjedz, ziemniaczki zostaw
0
@Em_DzeJ bronic klub, merytorycznie.
A z drugiej może masz rację w sumie, niech psy szczekają
0
A ja wierzę, że już się gdzieś tam u góry miarka przelała i mają dość wiecznego lamentu Śmietanek i dostaną zawodnicy odpowiednie kary.
0
@ngif ja liczę na Forta, on się nie boi, Martin ma słabsza psychikę i to widać niestety. Mecz Forta z AM ciągle mam w pamięci. Martin popełnia głupie błędy, źle dogrywa piłkę bo brakuje mu spokoju.
Inigo nie wiem jak dałby radę dłuższą metę na boku obrony, aczkolwiek on ma szalenie Ramosa przypomina więc pewnie by tam pozamiatał też :P
Szkoda że nie jest młodszy o kilka lat. Transfer cudowny.
0
Teraz powinien Laporta wyjść i powiedzieć co myśli i zachowaniu Realu przed finałem oraz o złych decyzjach sędziego (nieodgwizdane karne i brak kartek za ciężkie przewinienia graczy Blancos), na które miały ewidentnie wpływ przedmeczowe wydarzenie.
2
@dawidlampa frustracja w życiu wylewa się w sieci, tak to już jest :P
Dla mnie OK, dokładnie jak piszesz, od razu ma się info po meczu.
1
@beter2 ale Inter też jest wypompowany, też grali teraz puchar, dzisiaj grają z Roma, nie mają marginesu błędu w lidze i muszą grać na maxa, a będą mieli 24h mniej na odpoczynek. plus podróż do Barcelony. Będzie dobrze :) zaraz wraca Lewy i Balde.
0
@Losiex dokładnie, on ma tylko 17 lat, my wymagamy, by się zachowywał jak 30+ latek, ale to jest wciąż dzieciak, młody chłopak.
Ilu piłkarzy po trzydziestce farbuje włosy? Co to ma za znaczenie... Ważne jak gra i jak się zachowuje, a gość w wieku 17 lat posyła dwie piękne asysty w finale PK w Klasyku z Realem :O
5
Ależ Flick zespół zmienił, również pod względem fizycznym. Brawa dla całego sztabu. Niesamowite co zrobili z tymi zawodnikami.
Niech wróci już Balde i Lewy. Czekam też na Casado...
Co więcej, mega mi się podoba Garcia. Jak wszedł za Pedriego to uspokoił nasza grę, niesamowicie grał w środku, mądrze i świetne przechwyty. Taka się z niego robi generalnie lepsza wersja Roberto, bo gdzie nie zostanie rzucony to spisuje się doskonale.