0

Pięknie wyjaśnili wczoraj Real i ich 12. zawodnika. Ciężka się gra przeciw sędziemu. Chodzi mi nawet tylko o kartki, których sędzia ewidentnie bal się pokazywać. Jak wjechał Bell w nogi Pedriego w drugiej połowie i sędzia nie pokazał żółtka to za głowie się złapałem.

Liczę, że wypoczną do środy. Uważam, że Inter jest znacznie mniej wymagający od Realu.

Życzę Wam smacznej kawusi w tą handlową niedzielę.

1

Real to istne zoo :D

1

Rapha... Ja cię kręcę

3

Ależ się cieszę że w LM będą normalni sędziowie

0

@platki_owsiane przecież organizm się ogarnie spokojnie po 70h

0

Real już nie dojeżdżał, oni się mega spięli na te 20 minut drugiej połowy i się wypompowali, musimy ich dobić teraz

0

Myślałem że gwizdanie za Ferrana :P

2

Ludzie.... Ludzie .... Zawał będę miał zaraz

0

Brawoooooio jahahahahahaha

3

Karny ej no bez jaj zahaczyl

2

Ależ brakuje Lewego w tym meczu. To jest klasa napastnik.
Do tego Rapha bez formy calkiem

0

Rapha to w bramkę musi być chociaż....

0

Czemu do Yamala neibgral

0

@Kinginiesta ale on nie jest dużo szybszy do rodrygo, żeby rzucić tak piłkę to trzeba mieć z czego :P

0

Ciekawe za kogo Mbappe wejdzie, jak ktoś ze środka to dla nas to będzie mega plus, jak za rodrygo, to w zasadzie nie odczujemy różnicy, bo i tak real nie jest przy piłce.
Niesamowicie gramy :O

3

Kurde szczucie na sędziów przez real daje efekty :/ chore

3

Kocham ich!!!! Kocham uwielbiam

0

Ale Courtois to się Realowi akurat udał

0

Ludzie wg nowych przepisów nie ma karnego... Bez przesady

5

Jeżeli nie zmienia sędziów i Real wyjdzie na finał, to dla mnie będzie jeszcze większym pośmiewiskiem.
Powinien trwać w swoim przekonaniu. Jestem mega ciekaw jutrzejszego wieczoru :)
Do Realu generalnie nic nie mam, nawet szacunku.

0

@Geble też to tak rozumiem. Prezes nie wspomniał, że nie zmienia sędziów.
Chore jeżeli ulegną.

0

@Messiah10 a dlaczego pieseł liże jajeczka? Bo może :V

0

Celta w formie, w kolejnej kolejce gra z Realem :)

5

Mamy największe szczęście mając go u siebie. Niebywale, jeszcze drugiego takiego do pomocy i byłaby miazga.

1

@Rewolucja123 przecież on jest obłędny w defensywie:O

0

@Tarnowitz ja się w Realu obawiam zawsze najbardziej Fede i później Bellonghama. Real nie zdaje sobie sprawy jakiego zawodnika ma, tylko że jest źle ustawiany.
Fede w środku to płuca i mózg Realu.

3

Ale mnie wczoraj pozytywnie zaskoczył Fati swoją grą, szczególnie dwa aspekty: inteligencja (gra bez piłki, ustawianie się i atakowanie przestrzeni) oraz gra na jeden kontakt. Bardzo przyspieszało to grę.
Jemu zabrakło wczoraj tylko pewności siebie, widać było że wygląda super fizycznie, ale bal się wejście. Drybling na wyprzedzenie a miał kilka okazji ku temu.
Może to jest zawodnik typowo pod Barce, gdzie indziej sobie nie poradzi a tu przy tego typu grze się jeszcze odbuduje pod skrzydłem Flicka? By nam to wiele problemów rozwiązało.
Wiem że przeciwnik słaby, ale trzeba widzieć też pozytywy, wyglądał dużo lepiej niż Ferran na tle tego samego rywala.

0

Fort dużo lepiej w ataku, podobnie w obronie do Martina pomimo gry po x czasu... Mi to wiele mówi, nie wiem czym się Flick kieruje

1

Pięknie zaczęli, konkret. Flick od razu zrobił swoje :V

6

Nie sądziłem że takim składem będziemy tak siedzieć na nich, szkoda że nic nie wpadło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?