0

Spokojnie, włączyłem właśnie także bierzemy to luźno teraz

1

@Derean patrząc na rozwój i grę Fermina oraz to że wróci Bernal to bym Przemyślal.

7

Maciak: słucham?
Redaktor: ale to Pan dzwoni

:D

7

Ale kto dał obok Trzaska i Nawrocka to powinien medal dostać, oni się pobiją zaraz :D

0

@D10SLEO kościolowi też przestać pomagać na rzecz właśnie takich sytuacji

16

@Hosh nic, chce pomóc w tej zbiórce i pokazać jak wielki jest problem.

0

@D10SLEO a ten od razu to samo :D dużo gorzej niż dzieci w piaskownicy, oni mentalnie są bardzo młodzi

1

@JimMorrisonFCB Bartoszewicz.... Masakra

0

@Tomiveb losowanie wśród obywateli :D

1

Gość gada że nie interesuje go rynek i sytuacja Niemczech? Nasz główny partner handlowy?
Ja pierdziele i ci ludzie chcą budować polska przyszłość :/

0

@NeroTFP1 dla mnie Zandberg wygrał i na niego idzie głos, ale to i tak będzie głos stracony

5

@turhiay dla mnie powinien być zakaz głosowania na niego i Nawrockiego. Niech się cokolwiek zmieni....

0

@insp1re tak, bardzo się zmienił, ale to widać że to jest zasługą Flicka. Nie wiem co on ma w sobie, że niemal każdy wszedł na niesamowity poziom.
To samo Ferran czy Rapha. Pedri... Wielu innych.
Co do FdJ to zdecydowanie jedna z rewelacji w tym sezonie. Szkoda że kilku lat na to potrzebował/odpowiedniego trenera.

2

@19Macio93 też go tak nazywam, ale uważam że jest lepszy

0

Pedri widać że wkurzony na Martina w ostatnich meczach, nie bardzo chce grac Do niego

1

Nie rozumiem decyzji, dlaczego tak spalonego nie było, przecież wziął udział w akcji Mbappe i był metr dalej

1

@Joe_Pesci Flick widząc pierwszy trening Łysego: "k... Jak on tu grał?" :D

0

Wyobraźcie sobie jakbyśmy mieli Balde na Inter... Ja pierdziele dalej mnie boli ten mecz. Wolę przegrać po blamażu niż w taki sposób :P

3

@Fermin a jak Antony na lewym sobie radzi?
Mi się Rashford od dawna podoba na skrzydle i byłby świetnym wzmocnieniem, szczególnie pod ręką Flicka.
Byleby nie brać jakiegoś Leao za chore pieniądze...

0

@Kyonego nieprawda. Jakby Inter zdobył bramkę bez faulu w ataku to tak by było, ale tu był błąd sędziego. Tyle w temacie.

1

Wciąż boli odpadnięcie po tak świetnym meczu.
Nie wiem jak to możliwe, by nasza ostoja defensywy z zeszłego sezonu zaliczyła taki regres i stała się naszym Harrym Maguireem... Niech go sprzedadzą, dobra kasę dostana i brać Taha.

7

Jak większość tu, tak i ja wolałbym by przegrali już te 3:0. A nie po błędach sędziego. Nie rozumiem nie sprawdzenia karnego osobiście oraz faulu na Martinie.

Najgorsze, że byliśmy lepszym zespołem w dwumeczu pomimo tylu młokosów w składzie. I znów przez bledy odpadliśmy, to co Araujo zrobił to szkoda słów :/

brak doświadczenia wyszedł, po bramce na 3:2 powinni nie dać sobie piłki odebrać i cofnąć się, a ci dalej radośnie atakowali.

0

Jestem mega dumny z drużyny, z tymi brakami kadrowymi, z kontuzjami. Pięknie Flick to poukładał.
Pomysł ile teraz jak te chłopaki wejdą na wyższy poziom dzięki doświadczeniu zdobytym w tym sezonie. Lamine, Fermin, Pau czy Balde.
Mega szkoda bo Inter był w zasięgu, ale błędy indywidualne głównie Araujo i Martina zaważyły na awansie.

3

Araujo chłopie jesteś największy na boisku czemu ty go nie wypchnales

0

Eh nikt nie doskoczył, szkoda wielką

2

Dobrze że z Realem dopiero w niedzielę.

Ale co by nie mówić, mecz na miarę półfinału jak nie finału LM, coś pięknego :D

0

Martin chłopie zejdź już zrobiłeś swoje w tym meczu

1

Ależ Inter jest wypompowany, jak będzie dogrywa to jak wejdzie do środka Fermin i Gavi to powinno być ok

0

Yamalajajajajaa

0

Słabo dzisiaj Pedri, deJong dużo lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?