Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 jak co mecz, zawsze mam wrażenie jakbym inne widowisko oglądał :P
0
Wszystko fajnie ale w latający Holender nie odleciał
0
No przed był za co ma dać??
2
Ja już się nauczyłem w nich wierzyć do końca w tym sezonie :P
1
Buahahahaha Flick to jednak ma nosa hahahah
0
Ależ piłka od Martina hahahahah
1
Eric chłopie.... Naprawdę? :(
1
Lol Martin do Garcii hahahaha Flick jednak ma zmysl
0
Gooool pięknie ufuf
0
Zmiany panie Flick tu już trzeba o wszystko grać
3
Ależ brakuje nam Balde i Kounde, dlaczego teraz wypadli :/ co za pech
1
@tribo też tak uważam
1
Ludzie przecież oczywisty karny co wy gadacie na Marciniaka. Niepotrzebnie Pau faulowal i tyle...
Błędy za błędami. Martin niech nie wychodzi na drugą bo osłabia nas tylko.
3
A zaczęło się od straty Martina, złego podania :) placek jeden
1
Inter jest świetnie zorganizowany i to tyle, znowu głupie nasze błędy niech się ogarną to odrobią do przerwy :/
0
Ależ mamy pecha, ja pierdziele czemu nie ma Balde i Kounde :/
0
Olmo coś ty zrobił....
1
Olmo, to jego bramka. Tylko i wyłącznie
1
Martin złamał linie przed chwilą, teraz źle podał a miał autostradę z lewej, Eric nie ma już sił biegać... Ależ pech z kontuzjami Balde i Kounde :/
1
Ale mam stresa, ale to jest głupota w sumie, chłop ogląda 22 chłopa i się stresuje jak dziecko przed trudnym sprawdzianem :P
0
@FcPortoFan1999 brawa, wspaniała licytacja
1
@Vurt no właśnie nie, bo LL by real zgarnął :P
0
Takie trudne pytanie: LM czy Liga? Jak LM to wiadomo że LL zbiera Real.
Biorę po 500 zl i słucham państwa :0
0
@Piotrek1993 warto było płacić chmurom
0
@Piotrek1993 apropos pogody ciekawe czy lada w Mediolanie, bo miało padać a to by było lepiej dla nas.
1
Jestem dzisiaj przejazdem w Góra Kalwaria, ktoś z okolicy i powie gdzie można obejrzeć meczycho w towarzystwie kibiców Blaugrany?
1
Jak nie stracimy jutro bramki w pierwsze 30 minut, to przejdziemy Inter, bo my w każdym meczu potrzebujemy takich 15-20 min na wejście na swój poziom.
1
@koszi nie ma czegoś takiego, że drużyna będzie miała presję. Z Barca i z Realem każdy chce wygrać, bo to daje prestiż.
Przykładem jest mecz z Valladolid, które już spadło a gryzło trawę wczoraj i trener chodził jak perszing przy linii.
0
@masa11 mamy winnego...
1
Czy redakcja właśnie porównała jednego obrońcę, który dostał już multum szans w meczu z drugim obrońca, który w zasadzie nie gra? A i tak motorycznie Fort wyglądał dużo lepiej od Martina? Widać u niego dużo lepsza technikę?
Jakby wpadła mu bramka wczoraj od słupka, to byłaby to jedna z ładniejszych bramek indywidualnych piłkarzy Barcy w tym sezonie. Martin nigdy takiej akcji nie zrobił, bo jest słabszy w tych aspektach.