0

@4drian0 jak co mecz, zawsze mam wrażenie jakbym inne widowisko oglądał :P

0

Wszystko fajnie ale w latający Holender nie odleciał

0

No przed był za co ma dać??

2

Ja już się nauczyłem w nich wierzyć do końca w tym sezonie :P

1

Buahahahaha Flick to jednak ma nosa hahahah

0

Ależ piłka od Martina hahahahah

1

Eric chłopie.... Naprawdę? :(

1

Lol Martin do Garcii hahahaha Flick jednak ma zmysl

0

Gooool pięknie ufuf

0

Zmiany panie Flick tu już trzeba o wszystko grać

3

Ależ brakuje nam Balde i Kounde, dlaczego teraz wypadli :/ co za pech

1

@tribo też tak uważam

1

Ludzie przecież oczywisty karny co wy gadacie na Marciniaka. Niepotrzebnie Pau faulowal i tyle...
Błędy za błędami. Martin niech nie wychodzi na drugą bo osłabia nas tylko.

3

A zaczęło się od straty Martina, złego podania :) placek jeden

1

Inter jest świetnie zorganizowany i to tyle, znowu głupie nasze błędy niech się ogarną to odrobią do przerwy :/

0

Ależ mamy pecha, ja pierdziele czemu nie ma Balde i Kounde :/

0

Olmo coś ty zrobił....

1

Olmo, to jego bramka. Tylko i wyłącznie

1

Martin złamał linie przed chwilą, teraz źle podał a miał autostradę z lewej, Eric nie ma już sił biegać... Ależ pech z kontuzjami Balde i Kounde :/

1

Ale mam stresa, ale to jest głupota w sumie, chłop ogląda 22 chłopa i się stresuje jak dziecko przed trudnym sprawdzianem :P

0

@FcPortoFan1999 brawa, wspaniała licytacja

1

@Vurt no właśnie nie, bo LL by real zgarnął :P

0

Takie trudne pytanie: LM czy Liga? Jak LM to wiadomo że LL zbiera Real.
Biorę po 500 zl i słucham państwa :0

0

@Piotrek1993 warto było płacić chmurom

0

@Piotrek1993 apropos pogody ciekawe czy lada w Mediolanie, bo miało padać a to by było lepiej dla nas.

1

Jestem dzisiaj przejazdem w Góra Kalwaria, ktoś z okolicy i powie gdzie można obejrzeć meczycho w towarzystwie kibiców Blaugrany?

1

Jak nie stracimy jutro bramki w pierwsze 30 minut, to przejdziemy Inter, bo my w każdym meczu potrzebujemy takich 15-20 min na wejście na swój poziom.

1

@koszi nie ma czegoś takiego, że drużyna będzie miała presję. Z Barca i z Realem każdy chce wygrać, bo to daje prestiż.
Przykładem jest mecz z Valladolid, które już spadło a gryzło trawę wczoraj i trener chodził jak perszing przy linii.

0

@masa11 mamy winnego...

1

Czy redakcja właśnie porównała jednego obrońcę, który dostał już multum szans w meczu z drugim obrońca, który w zasadzie nie gra? A i tak motorycznie Fort wyglądał dużo lepiej od Martina? Widać u niego dużo lepsza technikę?
Jakby wpadła mu bramka wczoraj od słupka, to byłaby to jedna z ładniejszych bramek indywidualnych piłkarzy Barcy w tym sezonie. Martin nigdy takiej akcji nie zrobił, bo jest słabszy w tych aspektach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?