9

Dzisiaj Rash pokazał w kilka minut więcej niż łącznie Ansu przez cały okres po kontuzji.
Nie chodzi o sytuację, dryblingi czy decyzję, bo te jeszcze nie były optymalne.
Jednak Rash pokazał ta piłkarska złość i determinację, dynamika na najwyższym poziomie, szybkość i doskok.
Niech tylko się zgra z zespołem i nie spuści z tonu (a sądzę, że wie w jakim klubie się znalazł i motywacja będzie) to będzie mega pociecha w tym sezonie.

0

Pięknie pograli, Rash mega robota w tempo wszystko :)

0

Ale tęskniłem te dwa miesiące bez ich gry, już od lat tak nie miałem dzięki Flickowi...
Ta ich kontrola i ciągły atak i pressing... Jak Rash zaskoczy to będzie miodzio :)

0

Uważam, że za dobrą kasę typu 30mln+ powinien odejść. Często jest kontuzjowany, owszem jak gra to wchodzi od razu na wysoki poziom. Ale Eric doskonale się sprawdził w ostatnim sezonie, liczę że Araujo wroci na odpowiednie toru po presezonie z Flickiem.
Kasy potrzeba i miejsca też.
Dobra oferta i powinniśmy się pożegnać.

1

@misterio sprawdzałem specjalnie na FS, tam jest 1. Runda wpisana :O

13

Ależ bym chciał polski zespół w LM w koncu zobaczyć... A do Lecha mam jakiś szczególny sentyment pomimo tego że nie kibicuje nikomu w Ekstraklasie

6

Szkoda że to pierwsza runda dopiero a nie 4 :D

3

Przepiękna akcja, naprawdę

5

No. Refleksja sędziego, akcja była szybka.

4

To jest absurd. Najpierw karny z D... A teraz to.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Eklerek czy Balea, będących najlepszymi na swoich pozycjach. Płaciło się w zasadzie za gwarancję bramek i jakości z miejsca.
Teraz te ceny jakie angielskie kluby płacą za piłkarzy są chore.
Ale jak to się mówi, coś kosztuje tyle ile ktoś jest w stanie za to zapłacić.

0

@Arkon no i pierwsi przy urnach potem tacy stoją...

0

@partymaker to nie wiedziałem, aż tak nie śledzę strony... Ale wystarczy czytać i używać tego co dostaliśmy najcenniejszego czyli mózgu. A potem takie osoby mają prawo głosu.

37

@Roobo czemu dodajecie takie głupoty? Cholere wywołuje bakteria a nie wirus...
Zarazić się można pijac skażona wodę lub jedząc skażony pokarm.

2

@Danny Gaucho a to aż tak w tym nie siedzę :D

0

Patrzcie na Anthonyego, sam trochę wyśmiewałem ten transfer a gość niebywale się odnalazł w LL. To samo będzie z Marcusem, jestem pewien, on będzie jak Auba.

1

@misterio sory, ale to jest nieporozumienie co napisałeś. My już za Flicka od roku nie gramy samym środkiem, ale wykorzystujemy mocno przestrzenie i boki obrony i skrzydeł. W sumie tylko jedno, prawe. Ale jak Rash odpali to będzie rozciąganie gry i ataki każda flanka + wspaniały środek w postaci Pedriego i Raphy (bo docelowo pewnie będzie grał na 10).

0

@SelloutCrowd też tak uważam. Marcus da radę, dodatkowo będzie miał bodziec w postaci przejścia do Barcy. Nowy rozdział. Będzie git! :)

0

Wykup 35mln za takiego gracza... Zobaczymy :)
Jak Flick go ustawi, a skoro go chciał to jest szansa, że go odbuduje, to będziemy mieli skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.

1

@xvcWinterSoldier sol i oliwa, ewentualnie dodać jeszcze parmezan, mistrzostwo :D

3

@MateuszDoniec nie, ale był artykuł ostatnio nawet dotyczący Alemanyego, który był absolutnym topem clickbaitu w stylu rodem z onetu.

0

@gracianho7 nie mamy kasy!!! Lapcio robi co może, to jest już nudne.
Spójrz gdzie jest klub, a gdzie był dwa lata temu.
A błędy? Każdy je popełnia, szczególnie na takim stanowisku.

0

@Elosek jak bardziej Kraków to dodam tutaj Awarie i BeerGallery na sw Tomasza. Doskonale miejsca.
I oczywiście restauracja Cechowa :D średnio raz w miesiącu bywam w tych trzech miejscach :D

2

@Rupert_Haubica i się dziwić że on taki poziom trzyma mimo wieku.
W sumie takich przypadków jest kilka tylko.

0

@mokrychlopiec ale ja uważam, że to również jest właśnie sztab odpowiedzialny za atmosferę w drużynie. U Flicka jest doskonała atmosfera a są różne charaktery.

0

@Azrik na skrzydle gral w zeszłym sezonie i już wtedy miał liczby niebywałe, a mi brakuje skrzydła, które on w takiej formie by doskonale uzupełnił.
Co by nie mówić, Lewy wciąż jest killerem i mając takich skrzydłowych by tylko bramki lądował z Rapha za plecami.

3

Taka refleksja, że jednak zarząd dobrze zdecydował wybierając transfer Dembele do nas, ale raz kolejny pokazuje to ile znaczy odpowiedni sztab z trenerem na czele.
Osa w PSG to ich najważniejszy gracz, który gra niebywale w tym sezonie i zasługuje na ZP.
Szkoda że nie przetrzymał do przyjścia Flicka, mając go na lewym skrzydle i Yamala na prawym z Rapha na 10 to byłby ofensywny potwór.
No ale gdybać można, życzę mu tej ZP bo na nią zasługuje.

1

@esem91 dokładnie, jak my byśmy grali w 1/4 to byłaby podnieta :)

3

@Kgorecki2500 tan wygląda jakby leciało "Avada Kedavra" :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?