Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 racja :D a wiesz kto zagrał? Eric?
0
A kto tak zagrał do Raphy? Cuba?
0
Nieważne już czy bramka, ale doskonale uderzenie Ferrana
0
Najlepszy mecz Olmo w sezonie, oby wracał z formą :)
2
@gumaz wisnioweczke swojej roboty :D
1
Liczę na minuty Bernal dzisiaj przy korzystnym wyniku :)
0
W meczach, jak wczoraj, najważniejsze dla mnie wytrzymać ten napór przeciwnika przez pierwszy kwadrans.
Pamiętam finał z MU z 2011, mając w składzie Xaviego i Niestety, Leo i innych w formie, to nas wtedy też MU zepchnął w pierwszym kwadransie i nie mogliśmy dać rady z ich pressingiem. Dlatego ważne jest nie stracić bramki.
7
@Hektor16 sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie w pierwszym akapicie :P
3
@directedbyfcb Ale wszedł Ferran majac duzo wiecej miejsca niz Lewy i co zrobił?
Lewy jest tak niedoceniany, że to się w głowie nie mieści. On więcej robi na boisku samym mądrym i przemyślanym ustawieniem.
0
@Huck Porownaj Martina z zeszłego sezonu, do tego z tego meczu, gdzie miał trudniejszego rywala (Elange). Naprawdę dobry mecz, solidny w jego wykonaniu.
Araujo nic nie mógł zrobić przy bramce, szybka akcja poszła po stracie, w dodatku chyba Garcia albo Andreas za wysoko wyszli i nagle się zrobiła przestrzeń dla Newcastle.
5
Jeden z cięższych wyjazdów w LM mamy za sobą.
Świetnie operowali w środku FdJ z Pedrim, do tego nareszcie mamy na bramce golkipera z prawdziwego zdarzenia...
Świetny mecz również Araujo i Martina, względem których chyba każdy tutaj miał pewne obawy.
3pkt na mega trudnym terenie!
0
Ja się za Flicka nauczyłem, że nie można się wypowiadać i wysnuwać wniosków do końca meczu :P
0
O ja pierdziele :O
1
@Jakchcesz ubiegłes mnie :P
1
@kemyt1995 bo ma zbierać piłki sprzed 16 i uderzać.
0
https://www.facebook.com/share/p/19mKrUEG1B/
Nowy film w kinach :P
0
Właśnie ręką niemal identyczna jak realu i oczywiście brak karnego dla Brugii, ze wszystkich kontrowersyjnych rąk gwizdneli tylko Realowi :P
0
@Azazel_Pazuzu od przodu w sumie też
3
Jak przypomnę sobie jakiej ręki w klasyku nie odgwizdał sędzia w zeszłym sezonie a widzę takie odgwizdanie to się rzygać już chce.
Parszywy klub z nagonką na sędziów i zbierają już żniwa. Polityka jest wszedzie :/
1
@Stinger_ też żałuję, by zapełniał stadiony, jeden gracz :)
W Leo najlepsze jest to, że przy nim inni grają też lepiej.
0
@Stinger_ on by zjadł te ligę stojąc w miejscu na ŚPO i dając ciasteczka.
Tam, gdzie by dołączył to postawiłbym na rozpoczęcie sezonu, że ta drużyna zdobędzie mistrzostwo :P
1
@Laminedependencia jakby w tej solowej akcji, strzelił byle jak, ale po długim, to byłaby to cudowna bramka, w stylu najlepszych lat Leo
3
Ależ wspaniała piłka od Ziela, doskonały timing i wykończenie Lewego. Oby więcej takich.
2
Najsłabszy mecz Yamala od roku, cała Barca jeden z najgorszych meczów za Flicka
3
Zemszczą się dzisiaj te setki z pierwszej połowy
4
Tragicznie dzisiaj grają, nie wiem czego to wina ale to inna drużyna
0
Herr Flick, dawaj Pan zmiany w ataku bo dramat gra dwójka ofensywnych graczy
0
Ależ będzie nerwowo przez tą fatalna skuteczność
1
No to są te setki które trzeba strzelać. Rayo ładnie gra ale nie miało nic.
My z kolei mieliśmy 3 setki, które powinny zakończyć się bramkami i byłoby 4:0 do przerwy... A tak jest niepewny wynik
0
Olmo zejdź chłopie, dramatyczny ma początek sezonu.