0

@matirix20 racja :D a wiesz kto zagrał? Eric?

0

A kto tak zagrał do Raphy? Cuba?

0

Nieważne już czy bramka, ale doskonale uderzenie Ferrana

0

Najlepszy mecz Olmo w sezonie, oby wracał z formą :)

2

@gumaz wisnioweczke swojej roboty :D

1

Liczę na minuty Bernal dzisiaj przy korzystnym wyniku :)

0

W meczach, jak wczoraj, najważniejsze dla mnie wytrzymać ten napór przeciwnika przez pierwszy kwadrans.
Pamiętam finał z MU z 2011, mając w składzie Xaviego i Niestety, Leo i innych w formie, to nas wtedy też MU zepchnął w pierwszym kwadransie i nie mogliśmy dać rady z ich pressingiem. Dlatego ważne jest nie stracić bramki.

7

@Hektor16 sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie w pierwszym akapicie :P

3

@directedbyfcb Ale wszedł Ferran majac duzo wiecej miejsca niz Lewy i co zrobił?
Lewy jest tak niedoceniany, że to się w głowie nie mieści. On więcej robi na boisku samym mądrym i przemyślanym ustawieniem.

0

@Huck Porownaj Martina z zeszłego sezonu, do tego z tego meczu, gdzie miał trudniejszego rywala (Elange). Naprawdę dobry mecz, solidny w jego wykonaniu.
Araujo nic nie mógł zrobić przy bramce, szybka akcja poszła po stracie, w dodatku chyba Garcia albo Andreas za wysoko wyszli i nagle się zrobiła przestrzeń dla Newcastle.

5

Jeden z cięższych wyjazdów w LM mamy za sobą.
Świetnie operowali w środku FdJ z Pedrim, do tego nareszcie mamy na bramce golkipera z prawdziwego zdarzenia...
Świetny mecz również Araujo i Martina, względem których chyba każdy tutaj miał pewne obawy.
3pkt na mega trudnym terenie!

0

Ja się za Flicka nauczyłem, że nie można się wypowiadać i wysnuwać wniosków do końca meczu :P

0

O ja pierdziele :O

1

@Jakchcesz ubiegłes mnie :P

1

@kemyt1995 bo ma zbierać piłki sprzed 16 i uderzać.

0

0

Właśnie ręką niemal identyczna jak realu i oczywiście brak karnego dla Brugii, ze wszystkich kontrowersyjnych rąk gwizdneli tylko Realowi :P

0

@Azazel_Pazuzu od przodu w sumie też

3

Jak przypomnę sobie jakiej ręki w klasyku nie odgwizdał sędzia w zeszłym sezonie a widzę takie odgwizdanie to się rzygać już chce.
Parszywy klub z nagonką na sędziów i zbierają już żniwa. Polityka jest wszedzie :/

1

@Stinger_ też żałuję, by zapełniał stadiony, jeden gracz :)
W Leo najlepsze jest to, że przy nim inni grają też lepiej.

0

@Stinger_ on by zjadł te ligę stojąc w miejscu na ŚPO i dając ciasteczka.
Tam, gdzie by dołączył to postawiłbym na rozpoczęcie sezonu, że ta drużyna zdobędzie mistrzostwo :P

1

@Laminedependencia jakby w tej solowej akcji, strzelił byle jak, ale po długim, to byłaby to cudowna bramka, w stylu najlepszych lat Leo

3

Ależ wspaniała piłka od Ziela, doskonały timing i wykończenie Lewego. Oby więcej takich.

2

Najsłabszy mecz Yamala od roku, cała Barca jeden z najgorszych meczów za Flicka

3

Zemszczą się dzisiaj te setki z pierwszej połowy

4

Tragicznie dzisiaj grają, nie wiem czego to wina ale to inna drużyna

0

Herr Flick, dawaj Pan zmiany w ataku bo dramat gra dwójka ofensywnych graczy

0

Ależ będzie nerwowo przez tą fatalna skuteczność

1

No to są te setki które trzeba strzelać. Rayo ładnie gra ale nie miało nic.
My z kolei mieliśmy 3 setki, które powinny zakończyć się bramkami i byłoby 4:0 do przerwy... A tak jest niepewny wynik

0

Olmo zejdź chłopie, dramatyczny ma początek sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?